راهنمای خرید و فروش اسکرابر دست دوم

دستگاه اسکرابر یا کف‌شوی برقی، یک نوع دستگاه پاک‌کننده و صیقل‌دهنده سطوح است. این دستگاه‌ها برای نظافت صنعتی سطوح صنعتی، مانند کف سالن‌ها، سالن‌های ورزشی، سردخانه‌ها، کارخانجات و غیره استفاده می‌شوند.

اسکرابر با استفاده از یک مخزن آب و ماده شوینده، سطوح مختلف را تمیز و خشک می‌کند. این دستگاه با استفاده از برس‌های دورانی و مکش قدرتمند، ذرات خاک و زباله را برداشته و به کمک ماده شوینده لکه‌های سخت و چسبنده را پاک می‌کند. همچنین، اسکرابر در برخی مدل‌ها یک خشک کننده هم دارد که پس از شستشو به صورت خودکار، کف را خشک می‌کند.

استفاده از اسکرابر در محیط‌های صنعتی و تجاری مانند کارخانجات، انبارها و ساختمان‌های بزرگ، به کاهش هزینه‌های نظافت و بهبود شرایط بهداشتی کمک می‌کند.

مزیت خرید اسکرابر دست دوم

اگر شما هم قصد خریدن یک دستگاه زمین‌شوی برقی دست دوم را دارید، می‌توانید با خرید مدل دست دوم آن، هم استفاده‌ی لازم را ببرید و هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. شما بعد از ذخیره این هزینه می‌توانید آن را برای امور ضرورری دیگر خود استفاده نمایید. در ادامه به برخی از مزایای خرید اسکرابر دست دوم اشاره می‌کنیم:

 1. هزینه کمتر: خرید اسکرابر دست دوم معمولاً با هزینه کمتری صورت می‌گیرد، زیرا اسکرابر جدید همانند بسیاری از محصولات دیگر پس از خرید ارزش خود از دست می‌دهد و می‌توان با 50 درصد هزینه‌ی خرید یک اسکرابر نو، نمونه دست دوم آن را تهیه کرد.
 2. تجربه خرید پایدارتر: خرید اسکرابر دست دوم می‌تواند به عنوان یک تجربه خرید پایدارتر در نظر گرفته شود، زیرا این روش به حفاظت از محیط زیست، کاهش مصرف انرژی و منابع مورد نیاز برای ساخت محصولات جدید کمک می‌کند.

نکات مهم هنگام خرید اسکرابر دست دوم

البته نیاز است که هنگام خرید اسکرابر دست دوم چند نکته را مدنظر داشته باشید تا از سلامت کالا اطمینان حاصل کنید و دچار ضرر و زیان نگردید. این نکات به طور کلی در دسته بندی زیر قرار می‌گیرد:

 • بررسی سلامت اسکرابر: حتماً قبل از خرید بررسی کنید که آیا کف‌شوی برقی دست دوم در وضعیت سالم قرار دارد یا خیر. این مورد شامل بررسی خطوط لوله‌کشی، قطعات داخلی، سطح داخلی و خارجی و همچنین پایه و کف اسکرابر است.
 • سوال از فروشنده: برای اطمینان از سالم بودن اسکرابر، می‌توانید از مسئول فروش اسکرابر دست دوم هم چند سوال فنی بپرسید.
 • اطلاع از تاریخچه نگهداری و سرویس‌های دستگاه: نیاز است که در مورد تاریخچه نگهداری و آخرین سرویس‌های دستگاه اطلاعاتی را از خود فروشنده کسب کنید تا بتوانید برای سرویس و نگهداری آن زمان‌بندی درستی داشته باشید.
 • در دسترس بودن قطعات یدکی: مطمئن شوید، قطعات یدکی دستگاهی که می‌خرید در بازار وجود داشته باشند تا شما را هنگام تعویض و تعمیر به دردسر نیاندازد، همچنین قیمت این قطعات بایده به‌گونه‌ای باشد که بتوانید از پس هزینه‌ی آن بربیایید.
 • قابل تعمیر بودن: یکی دیگر از موارد مهم هنگام خرید زمین‌شوی برقی دست دوم این است که دستگاه، قابل تعمیر باشد تا اگر یک روز نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات آن داشتید، مجبور نشوید یک اسکرابر نو تهیه کنید.
 • قیمت: برای خرید اسکرابر دست دوم، قیمت آن نسبت به وضعیت و سالم بودن آن بسیار مهم است. بنابراین، بازار را برای پیدا کردن بهترین قیمت بررسی کنید.
 • تحقیق از افرار کارشناس: قبل از پرداخت نهایی هزینه، حتما زمین‌شوی برقی دست دوم را به کارشناسان مربوطه نشان دهید و نظر آنان را در مورد خرید اسکرابر جویا شوید.
 • شرایط فروش: شرایط فروش اسکرابر دست دوم نیز بسیار مهم هستند. از مدت زمان گارانتی و شرایط بازگشت کالا آگاه شوید و در صورت لزوم، با فروشنده مذاکره کنید.
 • معتبر بودن برند دستگاه: اسکرابری تهیه کنید که آزمایش لازم را در بازار پس داده باشد و دارای یک برند معتبر باشد.

اسکرابر شارژی یا کابلی؟

اسکرابر برقی (کابلی)

ماشین کف شور چیست

اسکرابر باطری‌دار (شارژی)

هر دو نوع اسکرابر شارژی و کابلی مزایا و معایب خود را دارند. بیشترین مزیت اسکرابر شارژی این است که شما نیاز به پلاگین کردن آن در پریز ندارید و می‌توانید آن را به راحتی در هر نقطه‌ای از منزل یا دفتر خود استفاده کنید. همچنین، اسکرابر شارژی قابلیت حرکت آسان و جابجایی آزادانه را نیز دارد. از سوی دیگر، اسکرابر کابلی به عنوان یک وسیله با قدرت بیشتر برای پاک کردن انواع مختلف سطوح و لکه‌ها شناخته شده است و به علت اتصال مستقیم به برق، شما نیازی به نگرانی در مورد شارژ کردن آن ندارید.

به طور کلی، انتخاب بین اسکرابر شارژی و کابلی بستگی به نیازهای شما دارد. اگر شما به دنبال وسیله‌ای برای استفاده در محل کار یا منزل هستید که قابل حمل باشد، اسکرابر شارژی را پیشنهاد می‌کنیم. اگر شما به دنبال قدرت بیشتر و عملکرد بهتر در پاک کردن زباله‌ها هستید، اسکرابر کابلی بهترین گزینه است.

اسکرابر دستی یا سرنشین‌دار؟

اسکرابر دستی

اسکرابر سرنشین‌دار

استفاده از اسکرابر دستی یا سرنشین‌دار هم به نوع کاربرد و نیاز شما بستگی دارد. برای مثال اسکرابر دستی اغلب کابلی می‌باشد اما اسکرابر سرنشین به دلیل جابجایی آزادانه‌ای که باید داشته باشد، باتری‌خور یا دیزلی است. بنابراین با اسکرابرها دستی که کابلی هستند، مدت زمان بیشتری می‌توان کار کرد اما اسکرابر سرنشین‌دار محدودیت زمانی دارد و تا پایان ظرفیت باتری پاسخگوی شماست.

البته اسکرابر سرنشین‌دار یا اسکرابر دستی باتری‌خور برای نظافت صنعتی محیط‌هایی که به پریز برق دسترسی ندارند و یا از پریز فاصله‌ی زیادی دارند مناسب‌تر است اما اسکرابر دستی کابلی و یا اسکرابر سرنشین‌دار دیزلی، قدرت و توان بیشتری در پاک کردن لکه ها دارد.

اسکرابر سرنشین‌دار را می‌توان به وسیله‌ی پدال و مانند خودرو به حرکت درآورد اما عامل محرک اسکرابر دستی، هدایت کاربر و نیرو و توان دستان اوست. بابراین برای کار با انواع دستی به مهارت خاصی نیاز نیست اما اسکرابر خودرویی را باید به مانند یک ماشین هدایت کرد. البته هدایت اسکرابر دستی، نیروی بیشتر از کاربر خواهد گرفت. از طرفی همانطور که در تصاویر می‌بینید، اسکرابر دستی عرض و اندازه‌ی کوچک‌تری نسبت به مدل خودرویی دارد زیرا در این مدل باید فضای کافی برای قرارگیری سرنشین وجود داشته باشد.

خرید اسکرابر دست دوم با قیمت مناسب از فرنام صنعت

اسکرابرها یک ابزار نظافت صنعتی بسیار کارآمد هستند که به وسیله آن‌ها می‌توانید سطح‌های مختلف را از آلودگی و روغن پاک کنید. این دستگاه‌ها با استفاده از یک مخزن آب و محلول تمیزکننده و یک برس ویژه، سطح را به طور عمیق تمیز می‌کنند. استفاده از اسکرابرها در صنایع مختلف شامل صنایع غذایی، صنایع دارویی، بیمارستان‌ها و حتی خانه‌ها بسیار مفید است. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توانید به راحتی و به صورت کاملاً ایمن، سطوحی را که از آلودگی و باکتری ها آلوده هستند، پاک کنید.

این دستگاه‌ها مدل‌های مختلفی مانند دستی، برقی، شارژی و خودرویی دارند که بنابر نیازتان می‌تواید یکی از مدل‌ها را اخریداری نمایید. البته به جهت صرفه‌جویی در هزینه‌ها، با انجام تحقیقات لازم، می‌توانید نمونه‌های دست دوم اسکرابر که هزینه‌ای به مراتب کمتر را دارند بخرید.

برای خرید یا فروش اسکرابر دست دوم
با ما در ارتباط باشید

اگر شما هم تمایل دارید که یک زمین‌شوی برقی دست دوم تهیه کنید اما نمی‌دانید چگونه می‌توان یک نمونه‌ی باکیفیت آن را تهیه کرد، نگران نباشید! مجموعه فرنام صنعت با فراهم آوردن انواع دستگاه‌های شستشو و نظافت صنعتی در مدل‌های مختلف از جمله اسکرابر دست دوم، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. ما اسکرابرهای دست دوم را در بهترین کیفیت و قیمت بازار در اختیار شما قرار می‌دهیم. برای این منظور کافیست با کارشناسان و مشاورین ما از طریق سایت فرام صنعت پاکسا در ارتباط باشید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش