کاربرد کارواش صنعتی در زنگ بری ماشین آلات

واترجت صنعتی

در محیط های صنعتی به دلیل شرایط سخت کاری و کثرت فعالیت دستگاه ها، تجهیزات را از قطعات و جنس فلزی می سازند. فعالیت این تجهیزات در مجاورت با گازهای سمی و مواد شیمیایی، احتمال از کار افتادگی، خوردگی و زنگ زدگی را در پی خواهد داشت که می تواند هزینه و خسارت های جبران ناپذیر و سنگینی را به شرکت های صنعتی تحمیل کند. نظافت و رسیدگی مداوم این تجهیزات می تواند از خسارت های سنگین جلوگیری کند و مانع از پیش روی زنگ زدگی و خوردگی بر روی فلزات شود که نتیجه آن افزایش عمر مفید دستگاه ها می باشد. از همین رو، بهترین روش برای حذف لایه های زنگ زده استفاده از دستگاه کارواش صنعتی می باشد.

اطلاع از قیمت دستگاه کارواش آب گرم

کارواش صنعتی و عملکرد آن

کارواش صنعتیواترجت صنعتی یکی از تجهیزات صنعتی مفید در حوزه نظافت و شستشو می باشد. این دستگاه به کمک آب با فشار بالا، می تواند اکثر لکه ها و آلاینده های موجود بر روی سطوح گوناگون را شستشو داده و از بین ببرد. کارواش صنعتی دارای یک پمپ می باشد که آب موجود در مخزن را با فشار بالا در حدود 150 الی 300 بار از طریق مجرای خروجی دستگاه به بیرون می پاشد. آب پس از عبور از پمپ دستگاه و افزایش فشار، وارد شلنگ فشار قوی واترجت شده و توسط مجموعه تفنگی، لنس و نازل بر روی سطوح آلوده پاشیده می شود. همچنین، دستگاه کارواش صنعتی آب گرم می توانند دمای آب را افزایش داده و به منظور شستشوی سطوح چرب از آب گرم با فشار بالا استفاده کنند.

ضرورت حذف لایه زنگ زدگی

زنگ بری با واترجتتجهیزات و ماشین آلات صنعتی پس از گذشت زمان دچار آلودگی و فرسودگی می شوند. رسیدگی مداوم و نظافت تجهیزات می تواند در افزایش عمر و مقاومت در برابر آسیب های احتمالی تاثیر به سزایی داشته باشد. مجاورت این ماشین آلات با آب، رطوبت هوا و مواد شیمیایی که اغلب خاصیت اسیدی دارند موجب خوردگی و زنگ زدگی آنها می گردد. اگر چه در هنگام تولید این تجهیزات به منظور جلوگیری از زنگ زدگی قطعات فلزی از لایه ها و پوشش های محافظ مانند اپوکسی استفاده می شود، اما کارکرد مداوم دستگاه های صنعتی به مرور زمان منجر به از بین رفتن لایه های محافظ می گردد و سطوح فلزی را در مجاورت و عوامل خورنده محیطی قرار می دهد.

مزیت های نظافت تجهیزات با واترجت صنعتی

زنگ بری با کارواش صنعتیشیوه عملکرد کارواش صنعتی به گونه ای است که می تواند آلاینده ها را با فشار بالای آب از سطوح افقی و عمودی پاک کند. فشار دستگاه های واترجت صنعتی قابل تنظیم است و امکان تغییر آن متناسب با جنس سطح مورد نظر و مقاومت آن وجود دارد. همچنین، شستشو از طریق فشار بالای آب سرعت عملیات نظافت را افزایش می دهد و نیازی به افزودن نیروی انسانی بیشتر نخواهد بود که می تواند در کاهش هزینه ها بسیار موثر باشد. عملیات زنگ بری از روی سطوح فلزی به دلیل ماهیت و سختی لایه زنگ زده به صورت دستی امری طاقت فرسا و زمان بر است که استفاده از واترجت صنعتی می تواند عملیات زنگ بری از سطوح را بسیار آسان نماید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش