مزایای استفاده از اسکرابر باتری دار

اسکرابر باتری دار

نظافت در محیط های عمومی مانند مراکز خرید، فروشگاه‌ها، انبارها و بیمارستان‌ها نقش اساسی دارد. از طرفی استفاده از روش های سنتی مانند تی و سطل و دستمال تنظیف کارایی لازم و سرعت کافی برای نظافت محیط های بزرگ و وسیع را ندارد. به همین منظور اهمیت استفاده از ابزار های نظافتی مانند اسکرابر می تواند به سرعت و کیفیت نظافت سطوح در محیط های عمومی کمک به سزایی کند. از نظر برخی افراد، خرید ابزارهای نظافتی صنعتی و تجاری یک سرمایه گذاری گران قیمت می باشد اما با در نظر گرفتن میزان تاثیر این ابزارها بر کیفیت و سرعت عملیات نظافت و کاهش هزینه های ناشی از استخدام کارکنان نظافتی برای یک مرکز خرید، یک تصمیم عاقلانه و مقرون به صرفه محسوب خواهد شد. یکی از دغدغه های موجود در انتخاب اسکرابرها، نوع منبع تغذیه این دستگاه ها می باشد که هر کدام مزیت ها و محدودیت هایی را برای انجام عملیات نظافت به همراه دارند. اسکرابر باتری دار و کابلی از اصلی ترین مدل ها در این دستگاه ها می باشند که در ادامه این مقاله به مزیت ها و ویژگی های اسکرابر باتری دار پرداخته می شود.


قابلیت استفاده در مکان های فاقد پریز برق

اسکرابر باتری داراستفاده از اسکرابر کابلی نیازمند وجود پریز برق در نزدیکی و محدوده طول کابل دستگاه است که می تواند عملیات نظافت را محدود و این کفشوی را در محیط های باز و برخی مکان های خاص بلا استفاده کند. در مقابل، کفشوی باتری دار مجهز به منبع تغذیه یکپارچه با بدنه دستگاه می باشد و می توان با شارژ باتری آن به مدت نسبتا طولانی و بدون نیاز به برق به نظافت محیط و سطوح زمین پرداخت.


حذف کابل و خطرات ناشی از اسکرابر باتری دار

اسکرابرکابل های بلند و طویل برق همواره یکی از عوامل آسیب دیدگی کارکنان در محیط های کاری به شمار می روند. وجود این کابل ها بر روی زمین و بی نظمی آن سبب می شود تا در صورت عدم توجه موجب زمین خوردن کاربران و افراد حاضر در محیط شود. یکی دیگر از خطرات وجود کابل ها در محیط، افزایش احتمال برق گرفتی می باشد که می تواند موجب خسارات جانی و مالی سنگینی برای صاحبان کسب و کار و شخص آسیب دیده شود. از این رو استفاده از اسکرابر باتری دار ، باعث حذف کابل های طویل برق و خطر وقوع حوادث ناگوار می شود. افزایش سطح ایمنی و نظم در محیط های صنعتی و کاری از مزیت های کفشوی باتری دار می باشد.


سطح پایین تولید آلودگی صوتی و هوا

کفشوی صنعتیدر برخی مدل های اسکرابر ، از موتورهای بنزینی و دیزلی به عنوان منبع تغذیه استفاده می شود که دارای معایبی همچون تولید دود و آلودگی است. این مدل ها برای محیط های سربسته و بیمارستانی و حساس به محیط آلوده به هیچ عنوان مناسب نیستند. از سوی دیگر، موتورهای بنزینی و دیزلی صدای زیادی تولید می کنند که استفاده از آن‌ها را در برخی مکان ها محدود می کند. اسکرابر باتری دار ، می تواند جایگزین مناسبی برای مدل های فسیلی باشد. تجهیز به باتری شارژی در این کفشوی صنعتی باعث شده تا عملکرد این دستگاه کاملا پاک و سازگار با محیط زیست باشد. سطح صدای تولیدی در این کفشوی به دلیل مجهز شدن به موتور الکتریکی بسیار پایین بود و مناسب استفاده در محیط های نیازمند به آرامش می باشد.


سطح کیفی باتری های اسکرابر

زمین شوی صنعتیامروزه با پیشرفت فناوری و صنعت، قابلیت اطمینان به کارایی باتری ها بسیار افزایش یافته و می تواند از آن ها در دستگاه های سنگین کار مانند زمین شوی ها نیز استفاده نمود. یکی از دغدغه های کاربران در خرید اسکرابر باتری دار ، مدت زمان مفید کارکرد دستگاه پس از هر سیکل شارژ شدن می باشد. در اسکرابر های مدرن امروزی استفاده از باتری های ژلی باعث شده تا بدون نیاز سرویس و نگهداری، بتوانند به مدت چندین ساعت پس از شارژ کامل مورد استفاده قرار گیرند.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش