کاربرد کارواش صنعتی در نظافت هتل

هتل ها و اماکن اقامتی از جمله اماکنی می باشند که در تمامی ایام سال به ویژه تعطیلات مورد توجه مسافران و توریست ها قرار می گیرند. تردد و اقامت طولانی مدت مسافران و مراجعان اصلی ترین عامل در آلودگی این محیط ها می باشد. مسلما ماندگاری آلودگی های و تثبیت آنها بر روی سطوح ضمن کاهش جلوه های بصری و سطح بهداشت محیط،‌ کاهش در بهره وری و سود آوری کسب و کار را نیز در پی دارد. از این رو برای حفظ مشتریان و در نتیجه افزایش بهره وری فراهم نمودن محیطی آرام بخش، تمیز و درخشان امری لازم و ضروری می باشد. استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه کارواش صنعتی یکی از گزینه های ایده آل و مناسب برای نظافت و شستشوی آلاینده های انباشته در بخش هایی چون ورودی هتل ها، آشپزخانه ها، استخر و پارکینگ این مجموعه ها می باشد.

 

ساز و کار دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتیکارواش یا واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه و کاربردی برای شستشو و حذف آلانیده ها از روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی یم باشد. این دستگاه ها با استفاده از پاشش آب پر فشار تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. دستگاه های کارواش صنعتی به منظور افزایش فشار آب مجهز به پمپ فشار قوی هستند در این دستگاه ها اب با فشار معمولی وارد دستگاه شده و در حین عبور از پمپ، فشار آن افزایش می یابد. در نهایت آب پر فشار از طریق شیلنگ فشار قوی، لنس و نازل ها بر روی سطوح هدف پاشش می گردد. در نتیجه ضربه ای که از طریق آب پر فشار بر لایه های آلودگی تثبیت شده بر روی سطوح وارد می شود،‌ آلانیده ها از روی سطح جدا شده و از محیط حذف می شوند.

 

انواع دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتی یا واترجت صنعتیدستگاه های کارواش صنعتی بر اساس دمای آب خروجی از دستگاه به دو دسته کارواش های صنعتی آب گرم و واترجت های آب سرد دسته بندی می شوند. کارواش های اب گرکم مجهز به سیستم گرمکن بوده و آب پر فشار با عبور از سیستم گرمکن داغ شده و در نهایت به سمت سطوح هدف پاشش می شود. دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم به واسطه استفاده از آب پر فشار با حرارت های بالا از توان ویژه ای برای شستشو و نظافت آلاینده های چرب و روغنی برخوردار می باشند.

 

کاربرد دستگاه های کارواش صنعتی

کارواش صنعتیدستگاه های کارواش صنعتی بر اساس فشار کاری دستگاه و دمای آب خروجی برای انواع عملیات هخای نظافتی و شستشوی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی به کار می روند. از جمله کاربرد های این دستگاه ها در امکان اقامتی و هتلی می توان به شستشو و نظافت ورودی مجموعه ها، پارکینگ ها، نما، استخر و آشپزخانه ها اشاره نمود.

 

در این رابطه مطالعه کنید :
نظافت هتل با تجهیزات نظافتی مکانیزه

شستشو و نظافت پارکینگ ها و و ورودی ساختمان

واترجت ایرانیتمامی مجتمع های اقامتی و هتلی بخش از فضای مجموعه را برای پارک خودرو های مسافران و مراجعه کنندگان در نظر می گیرند. مسلما تردد خودرو ها در این بخش ها موجب انتقال حجم بالایی از آلانیده ها از فضای بیرون و خیابان به محوطه پارکینگ می گردد. بی شک ماندگاری آلانیده ها بر روی سطوح کف پارکینگ نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش می دهد بلکه در دراز مدت می تواند به کفپوش های به کار رفته در این بخش ها نیز آسیب وارد نماید. با توجه به اینکه استفاده از شیوه های سنتی شستشو قادر به حذف سریع،‌ موثر و با کیفیت آلاینده ها نمی باشد،‌واترجت صنعتی گزینه ای مناسب است. کارواش صنعتی با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های تثبیت شده بر روی این بخش ها را در زمان کوتاه شستشو داده و حذف می نماید. علاوه ربر این تردد افراد در بخش ورودی و همچنین تماس مستقیم بخش ورودی با هوای بیرون،‌موجب آلودگی این سطوح شده و در نتیجه جلوه های ظاهری را در بدو ورود افراد نامناسب می نماید. کارواش صنعتی به عنوان دستگاهی مکانیزه راهکار مناسبی برای شستشو و نظافت آلانیده های انباشته در این بخش ها می باشد.

 

استفاده از کارواش صنعتی در نظافت آشپزخانه

کارواش صنعتیفضای آشپز خانه به واسطه نوع فعالیت این امکان مملو از آلاینده های چرب و روغنی می باشد. مسلما استفاده از دستگاه کارواش صنعتی آب گرم گزینه ای مناسب برای نظافت سریع و با کیفیت این بخش ها می باشد . چرا که استفاده از آب گرم پر فشار به راحتی آلاینده های انباشته روغنی را از روی سطوح حذف می نماید. در حالی که استفاده از شیوه های متداول دستی برای شستشو و حذف آلاینده های چرب ور روغنی از روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی دشوار و زمان بر می باشد.

 

شستشوی آب نما و استخر مجموعه ها

کارواش صنعتیآب نما ها و استخر موجود دراین اماکن نیز از دیگر بخش هایی می باشند که نیازمند شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی می باشند. آب نما ها به واسطه مجاورت با هوای آزاد و استخر ها نیز به واسطه استفاده افراد آلوده و کثیف شده و ماندگاری آلاینده ها رد این بخش ها،‌ جلوه نا زیبایی به آنها می دهد. از این رو این بخش ها نیز همانند دیگر بخش ها نیازمند رسیدگی و شستشو می باشند. دستگاه کارواش صنعتی گزینه ای مناسب و ایده آل برای شستشو و حذف لایه های جرم انباشته در استخره ها و آب نما ها می باشد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش