بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی برای نظافت محیط

بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی

وجود برند های متنوع در بازار باعث سردرگمی خریدار می شود. از سوی دیگر، جاروبرقی های تقلبی موجود در بازار، انتخاب را بیش از پیش برای مشتریان سخت تر کرده است. همچنین ممکن است سوالاتی برایتان پیش بیاید: آیا جاروبرقی صنعتی خارجی بخرم یا ایرانی؟ جاروبرقی آب و خاک صنعتی بهتر است یا جاروبرقی نیمه صنعتی؟ بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی کدام است؟ یا کدام جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی برای من مناسب تر است. به همین دلیل، با مطالعه این مقاله، می توانید به طور موثری برای انتخاب و خرید بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی آشنا شوید.

بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی
جاروبرقی نیمه صنعتی

آشنایی با بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی

جاروبرقی های نیمه صنعتی و صنعتی ، جاروبرقی های سطلی هستند که برای مصارف مختلف در صنایع گوناگون تولید می شوند. در واقع جاروبرقی های نیمه صنعتی قادر به جمع آوری زباله های صنعتی در حجم زیاد و زمان کمتری نسبت به سایر تجهیزات نظافت صنعتی هستند. بنابراین، برای محیط های مختلف صنعتی، جاروبرقی های نیمه صنعتی در ابعاد، مدل ها و کاربردهای مختلف تولید شده اند.

بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی یا صنعتی دارای ویژگی های مشترکی نظیر قدرت مکش متفاوت، ظرفیت مخزن از 20 الی 100 لیتر، کاربردهای مختلف برای جمع آوری مایعات و ضایعات خشک، نوع حمل، تعداد موتور متغییر بین 1 تا 3 عدد، لوازم جانبی، زمان روشن ماندن دستگاه و … .

نکات هنگام انتخاب جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی

محیط تجاری یا صنعتی

برای خرید جاروبرقی ابتدا باید به این نکته توجه کنید که آیا این نوع از جاروبرقی صنعتی یا جاروبرقی نیمه صنعتی برای شما مناسب است یا خیر. برای فهمیدن این موضوع، باید بدانید که زباله ها را در چه محیط صنعتی یا تجاری جمع آوری می کنید. به عنوان مثال: کارخانه ها، انبارها و سوله ها، کارگاه ها و تولیدی ها، مساجد و حسینیه ها، سالن های همایش، تئاتر، سینما و سالن های کنفرانس، باشگاه ها، هتل ها، متل ها، مراکز تفریحی، کارواش ها، قالیشویی ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، بیمارستان ها، کلینیک ها، آزمایشگاه ها، شرکت های نظافتی، تجاری و مسکونی، سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها فروشگاه های بزرگ و مراکز خرید.

تفاوت های جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی

برای جمع آوری چه نوع زباله ای نیاز دارید؟

شما باید در نظر بگیرید که چه نوع زباله ای در محیط شما تولید می شود، زباله های خشک و مرطوب، مایعات یا گرد و غبار.

  • زباله خشک: براده های آهن، تراشه های چوب، مواد سمی، خاک، پسماند های غذایی
  • زباله مرطوب: گل و لای، مایعات خطرناک آزمایشگاهی، آب
  • گرد و غبار آب
نظافت با جاروبرقی نیمه صنعتی
بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی

مدت زمان کار با جاروبرقی و ظرفیت مخزن

طول کار با جاروبرقی، رابطه ای مستقیم با ظرفیت مخزن آن دارد. شما باید مشخص کنید که چه مقدار زباله و چه نوع زباله ای در یک بازه زمانی جمع آوری می کنید. با مشخص کردن این عوامل انتخاب را ساده کرده و می توانید جاروبرقی مناسب خود را مشخص کنید.

تعداد موتور و قدرت مکش

با استفاده از 3 گزینه قبلی که اشاره کردیم، می توانید تعداد موتورها و قدرت مکش جاروبرقی خود را انتخاب کنید.

جاروبرقی نیمه صنعتی ایرانی یا خارجی

قبل از هر چیز باید بدانید که جاروبرقی نیمه صنعتی ایرانی بهتر از جاروبرقی های خارجی است. بدانید که تمام جاروبرقی های نیمه صنعتی ایران بر اساس استانداردهای روز دنیا توسط تولیدکنندگان و کارخانه های داخلی تولید و عرضه می شوند. خدمات پس از فروش و ضمانت جاروبرقی های صنعتی ایرانی بهتر از انواع خارجی است. همچنین قیمت جاروبرقی نیمه صنعتی تولید داخل مناسب تر از جاروبرقی های خارجی است. اما از نظر کیفیت برابر با جاروبرقی های خارجی هستند.

جاروبرقی نیمه صنعتی ایرانی
جاروبرقی نیمه صنعتی ایرانی

انتخاب بهترین برند جاروبرقی نیمه صنعتی

این موضوع از مهم ترین موضوعات هنگام انتخاب بهترین جاروبرقی نیمه صنعتی است. جاروبرقی نیمه صنعتی ایرانی باید دارای استانداردی معتبر باشد. یکی از بهترین برند ها جاروبرقی، جاروبرقی فرنام صنعت است. شرکت فرنام صنعت ، هم به عنوان تولید کننده و هم به عنوان نماینده رسمی جاروبرقی های فرنام صنعت ، اقدام به تولید و فروش تجهیزات نظافت صنعتی می کند.

تجهیزات نظافت صنعتی فرنام صنعت

محصولات و تولیدات تجیهزات نظافتی صنعتی فرنام به چند دسته تقسیم می شوند: جاروبرقی صنعتی ، جاروبرقی نیمه صنعتی، جاروبرقی خانگی و جاروبرقی تجاری که مهمترین محصولات صنعتی شرکت فرنام صنعت هستند.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش