سهولت در کاربری و نگهداری از دستگاه واترجت صنعتی

واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی دستگاهی کارآمد و مکانیزه می باشد که به منظور شستشو و نظافت انوع سطوح افقی و عمودی طراحی و تولید شده است. دستگاه های واترجت به منظور شستشو و نظافت سطوح از پاشش پر فشار آب استفاده می نمایند. توان و قابلیت بالای این دستگاه ها در شستشو و نظافت انواع آلودگی های عمیق و سطحی موجب افزایش کاربری آنها در نظافت های صنعتی گردیده و سهولت در نگهداری و کاربری آسان، این دستگاه ها موجب افزایش محبوبیت آنها در میان کاربران شده است.آشنایی با مکانیزه عمل دستگاه واترجت صنعتی

واترجت صنعتیواترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی با استفاده از پاشش پر فشار آب عملیات نظافت و شستشو را انجام می دهد. این دستگاه ها به منظور افزایش فشار آب ورودی مجهز به موتور و پمپ بوده و در نهایت آب پر فشار خروجی از پمپ از طریق شیلنگ فشار قوی، لنس و نازل بر روی سطوح هدف پاشش می شود. فشار آب و دبی دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های اسکرابر می باشند، هر چه فشار آب خروجی بیشتر باشد، توان دستگاه در نظافت لایه های عمیق آلودگی بیشتر می شود و هر چه دبی یا سرعت پاشش آب بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر می گردد.

انواع دستگاه های وا ترجت صنعتی

واترجت صنعتی یا کارواش صنعتیواترجت های صنعتی بر اساس دمای آب خروجی به دو دسته واترجت های آب سرد و و اترجت های آب گرم تقسیم می شوند. نمونه ای آب سرد واترجت با استفاده از پاشش پر فشار آب با دمای معمولی عملیات نظافت را انجام می دهند در حالیکه کارواش صنعتی آب گرم با استفاده از پاشش پر فشار آب گرم آلودگی ها را از روی سطوح حذف می نمایند. دستگاه های کارواش سیار آب گرم، به منظور افزایش دمای آب وارد شده به داخل دستگاه، مجهز به سیستم گرم کن می باشند. دمای آب پر فشار با عبور از داخل سیستم گرمکن افزایش یافته و به بیرون پاشش می گردد. ابعاد کارواش سیار آب گرم به واسطه تجهیز به سیستم گرم کن بزرگتر از واتر جت آب سرد بوده و به فضای بیشتری برای نگهداری نیاز دارند.

مزایای استفاده از کارواش صنعتی در نظافت

واتر جت یا کارواشواترجت ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت سرعت و توان بالاتری در شستشو و نظافت داشته و از این رو موجب افزایش کیفیت نظافت می شوند. کاهش در تعداد نیروی خدماتی و به واسطه آن کاهش موثر در هزینه ها از دیگر مزایای به کار گیری دستگاه های واترجت در نظافت می باشد. دستگاه های کارواش صنعتی در مقایسه با دیگر روش های شستشو حجم کمتری از آب مصرف نموده و از این رو سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. سهولت در نگهداری و دسترسی به بخش های مختلف به منظور باز بینی و کنترل عملکرد از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد. دستگاه های کارواش صنعتی به گونه ایی طراحی شده اند که تمامی مکانیسم آنها به صورت اتوماتیک انجام شده و کاربر تنها با فشردن ماشه تفنگی دستگاه عملیات نظافت را انجام می دهد.

نگهداری و سرویس آسان از دستگاه کارواش سیار

کارواش صنعتیاز آنجایی که دستگاه های واترجت صنعتی در تماس مستقیم و مستمر با آب قرار دارند، به منظور افزایش عمر مفید و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری از قطعات مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده اند تجهیز این دستگاه ها به سیستم های محافظی چون سیستم قطع کن خودکار، با قطع عملکرد دستگاه نقش بسزایی در کاهش استهلاک و . دسترسی راحت و آسان کاربر به بخش های داخلی این دستگاه ها از دیگر مواردی می باشد که فرآیند نگهداری و تعمیر آنها را آسان نموده است.

 

 

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش