برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی نظافت صنعتی ایران

نمایشگاه نظافت صنعتی ایران

امروزه نظافت و شستشوی ساختمان های مسکونی، مراکز آموزشی، پزشکی، تجاری و صنعتی با شیوه هایی اصولی و کاملا بهداشتی و مدرن انجام می شود. روش های سنتی علاوه بر کیفیت پایین شستشو و نظافت، زمان بر بوده و انرژی زیادی از نیروی خدماتی می گرفتند. هم چنین در این روش ها مصرف آب و مواد شوینده به میزان قابل توجهی زیاد بود. اما روش های جدید با به کارگیری دستگاه ها و تجهیزات مکانیزه مدرن برای نظافت و شستشوی محیط های صنعتی و خانگی مشکلات موجود در نظافت به شیوه های سنتی را برطرف نموده اند. استفاده از دستگاه های نظافتی جدید علاوه بر آسان نمودن عملیات نظافت، باعث تسریع در نظافت، حفظ ایمنی افراد و صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده می گردد.

 

برگزاری نمایشگاه ها و سمینار های تخصصی در زمینه شستشو و نظافت خانگی، صنعتی، خدماتی، مواد شوینده و صنایع وابسته با آن ها موجب آشنایی مسئولین و مصرف کنندگان با این نوع تجهیزات می گردد. معرفی این دستگاه ها به افراد و صنایع مختلف موجب پیشرفت کشور و مدرن تر شدن هرچه بیشتر در حوزه نظافت می گردد. در این راستا نخستین نمایشگاه تخصصی شستشو و نظافت صنعتی ، خانگی، تجهیزات و مواد شوینده با حضور فعالین در این حوزه شامل تولید کنندگان، شرکت های تامین کننده دستگاه ها و تجهیزات وهمچنین شرکت های خدماتی از تاریخ 12 و 13 و همچنین 15 و 16 مرداد ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شرداری تهران، بوستان گفتگو، برگزار خواهد شد. از علاقه مندان در این عرصه دعوت می شود برای آشنایی با جدید ترین تکنولوژی ها در حوزه نظافت و شستشو از این نمایشگاه بازدید نمایند.

 

شرکت فرنام صنعت پاکسا به عنوان یکی از فعالین این صنعت در غرفه 16 منتظر بازدید کنندگان محترم می باشد تا طیف گسترده محصولات خود و راهکار های نوین نظافتی را ارائه نماید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش