نظافت صنایع دارویی

نظافت کارخانجات داروسازی

بخش داروسازی همواره در حین ساخت، پر کردن، بسته بندی و حمل و نقل محصولات با چالش‌های متعددی مواجه است. عرضه فرآورده های دارویی، جلوگیری از کمبود دارو و اطمینان از سرعت بازار، مسائلی است که همه شرکت های دارویی با آن مواجه هستند. تاخیر در فرآیند تولید باعث بسته شدن خطوط پرکننده دارو و کاهش تولید محصول نهایی می شود. یکی از اساسی ترین دغدغه‌هایی که باید در تجارت داروسازی به آن توجه ویژه‌ای شود، حداکثر کردن سرعت خطوط تولید و کاهش تعداد خطاها به منظور افزایش بهره وری است.

کارخانه‌های داروسازی تجارت داروسازی دارای بخش‌های مختلفی است، مانند خطوط تولید دارو، اتاق‌های بسته‌بندی، انبارها و سوله‌ها، که مدیریت همه آنها به دلیل مقیاسشان مهم و چالش برانگیز است. جاروبرقی برای مصارف صنعتی اسکرابر برای نظافت دارویی و واترجت نقش ویژه ای برای تمیز کردن انواع سطوح کف در شرایط صاف و ناهموار و همچنین حذف عالی ناخالصی ها دارد.

فرآیند نظافت با جاروبرقی صنعتی فرنام

انواع مختلفی از جاروبرقی‌های صنعتی یا دستگاه‌های مکش صنعتی در حال حاضر با استفاده از مفاهیم دقیق مهندسی ایجاد و ساخته می شوند. در بخش داروسازی، داشتن تجهیزات صحیح برای مدیریت خطوط تولید و انجام وظایف تولیدی بسیار مهم است. دستگاه‌های ساکشن صنعتی به دلیل قابلیت اطمینان از نظر کارایی، تمیزی، سرعت عمل و تداوم، نقش اساسی در صنعت داروسازی دارند. انتخاب جاروبرقی صنعتی مناسب که با صنایع مورد نظر سازگار باشد بسیار مهم است. در بخش داروسازی، جاروبرقی های صنعتی بالاترین کیفیت را ارائه می دهند و نیازهایی مانند تمیز کردن و جمع آوری مواد را برآورده می کنند.

استفاده از اسکرابرهای صنعتی برای تضمین سلامت صنعت داروسازی

بخش داروسازی یکی از حوزه‌هایی است که اسکرابرها نقش مهمی در حفظ سلامت آن‌ها دارند. طیف گسترده ای از ابزارها و وسایل تمیز کردن سطوح کف سالن های بزرگ و همچنین راهروهای کوچک و باریک اکنون به لطف کفپوش های صنعتی فعلی امکان پذیر است.
از آنجایی که صنعت داروسازی نگران خطرات سلامتی است، تجهیزات مکانیزه نظافت جایگاه خاصی را ایجاد کرده است. در هر دو منطقه ایزوله و متراکم، اسکرابر استفاده می شود. چنین ابزاری به دلیل حساسیت بالای سلامتی و وجود اتاق تمیز در تولید، در تجارت داروسازی وجود ندارد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش