شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی

پولیشر مدل MS20

شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی بطور منظم و دقیق از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و مزایای متعددی را به دنبال دارد. تراکم امور و مشغله های روزانه و لزوم انجام کارهای به ظاهر مهم باعث می شود که افراد زمان کمتری را برای شستن ماشین آلات خود بگذارند. شستشوی خودرو و ماشین آلات صنعتی نه تنها از نظر زیبایی اهمیت دارد، بلکه به حفظ ارزش و کیفیت وسیله نقلیه نیز کمک می نماید. در واقع آلودگی، جرم، نمک جاده ها و… در دراز مدت به رنگ و قطعات ماشین آسیب وارد کرده و سطوح فلزی را دچار خوردگی و زنگ زدگی می کند. لذا شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی، سبب می شود تا وسایل نقلیه صنعتی از آسیب های احتمالی در امان بوده و ارزش مالی آن ها حفظ گردند.

معرفی واترجت صنعتی و کاربرد های آن

شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی و بر طرف کردن انواع آلودگیواترجت صنعتی یکی از ادوات مکانیزه و بسیار پیشرفته نظافت مکانیکی است که با ایجاد فشار بسیار قوی و پرتاب و پاشش آب سرد یا گرم به سطح مورد نظر، سبب حذف گرد و خاک، چربی، جرم و حذف آلودگی های قدیمی و سرسخت می شود. برای کارایی مفیدتر و افزایش سرعت کارهای روزانه در طراحی و تولید این دستگاه از قطعات با کیفیت فوق العاده استفاده شده که در نتیجه آن عمر این شوینده های فشار قوی افزایش یافته و استفاده مداوم و پیوسته از آن را در نظافت صنعتی امکان پذیر می کند. لذا با توجه به اینکه در انجام کارهای صنعتی و سنگین در مکان های مختلف صنعتی مانند حفر کانال ها، معدن، جاده سازی، سد سازی و… از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود، شستن ماشین آلات با دستگاه کارواش صنعتی موجب تسریع در فرایند کاری شده و نسبت به شستشو به شیوه های قدیمی و سنتی از ایمنی و کیفیت کاری بالاتری برخوردار است.

نظافت انواع سطوح در صنایع با کارواش صنعتی

برای شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی و بسیاری از سطوح، آب سرد فشار قوی آلودگی را بر طرف و نیازی به آب گرم نیست، ولی در بعضی از سطوح به ویژه سطوحی که با آلودگی های چرب و روغنی، رسوبات به جا مانده و جرم های ناشی از مواد شیمایی مواجه می باشند، برای شستشو به آب گرم نیاز دارند. بر همین اساس واترجت صنعتی به دو دوسته واترجت آب سرد و واترجت آب گرم تقسیم می شوند. این دستگاه ها قابلیت افزایش دمای آب را تا 140 درجه سانتی گراد دارند. واترجت قادر به شستشوی انواع قطعات، ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در صنایع و از توانایی شستشوی انواع سطوح محیط از جمله سطوح سخت مانند بتن و سنگ و سایر سطوح مقاوم در واحدهای صنعتی می باشد. سرعت بسیار بالا، دقت شستشو و عدم آسیب رساندن به تجهیزات و کیفیت عالی از مزایای کارواش صنعتی می باشد.

رفع انوع آلودگی ها با واترجت

شستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی و بر طرف کردن انواع آلودگیشستشوی ماشین آلات صنعتی با کارواش صنعتی که با هدف انجام شستشوهای قوی و عمیق طراحی و تولید شده اند، با این تجهیزات دارای ساختار صنعتی انجام می گیرد. بنابراین برای شستن ماشین آلات صنعتی، ابزاری بسیار مناسب و ایده آل محسوب می شوند. واترجت صنعتی قادر به از بین بردن انواع آلودگی ها از جمله: روغن، انواع چربی، گریس، دوده، گرد و خاک جرم و آلودگی های قدیمی و سرسخت می باشد. عدم توجه به نظافت و شستشوی این تجهیزات، در نهایت سبب بوجود آمدن اصطکاک و استهلاک آنها می شود. مالکین و شرکت هایی که صاحب ماشین آلات می باشند، کاملا بر این موضوع اشراف دارند که حفاظت و تمیز نگه داشتن ماشین آلات، در واقع حفاظت از سرمایه آنها می باشد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش