تامین نیاز های نظافتی محیط با اسکرابر صنعتی

شستشوی کف پارکینگ با اسکرابر صنعتی

شستشو و نظافت یکی از امور مهم زندگی بوده و تنها مختص به محل زندگی افراد نمی باشد. شستشو و حذف آلاینده ها از محیط کسب و کار به واسطه وسعت بالای این محیط ها و ترافیک بالای آمد و شد ها یکی از چالش های مهم مدیران و صاحبان کسب و کار ها می باشد. در میان تمامی بخش هایی که به شستشو یا نظافت نیاز دارند، شستشو و حذف آلاینده ها از روی سطوح کف یکی از امور دشوار می باشد. چرا که موقعیت فیزیکی این سطوح و حجم آلاینده های انباشته بر روی آنها، شستشو و نظافت را دشوار می نماید. متداول ترین شیوه ای که برای شستشو و نظافت سطوح کف به کار می رود، استفاده از تی و سطل آب است. اما استفاده از این شیوه نه تنها آلاینده ها را بر طرف نم ینمایند بلکه هزینه بالایی دارد. بهترین گزینه پیش روی مدیران و صاحبان مجموعه ها جهت شستشو و نظافت سطوح کف،‌ استفاده از سامانه های مکانیزه و تخصصی می باشد. دستگاه اسکرابر به عنوان دستگاهی مکانیزه و تخصصی، منحصرا جهت شستشو و حذف آلودگی ها از روی سطوح کف طراحی و تولید شده است، راهکار مناسب و ایده آلی برای شستشوی موثر سطوح می باشد.

 

عملکرد دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی

اسکرابراسکرابر یا کفشوی صنعتی یک دستگاه مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. بر خلاف شیوه های سنتی و متداول شستشو،‌ اسکرابر ها عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح کف را به صورت همزمان انجام می دهند. این دستگاه ها به منظور شستشو و حذف آلاینده ها از روی سطوح کف،‌ از سیستم برس زنی و پاشش آب استفاده می نمایند. علاوه بر این دستگاه های اسکرابر پس از شستشوی سطوح با جمع آوری آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو سطوحی کاملا تمیز، خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارند.

 

ویژگی های دستگاه اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتیدستگاه های اسکرابر صنعتی یا همان دستگاه های کفشوی صنعتی به منظور افزایش کیفیت شستشو و نظافت مجهز به دو مخزن جدا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند. این دستگاه ها همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند در نتیجه مانع از توزیع آلودگی ها در بخش های دیگر می شوند. این دستگاه هابه واسطه تجهیز به موتور مکنده و سیستم تی تمامی آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو را از روی سطوح کف جمع آوری نموده و با انتقال آن به داخل مخزن آب کثیف سطوحی کاملا تمیز و خشک ایجاد می نمایند. علاوه بر این ، دستگاه های اسکرابر عملیات شستشو را با استفاده از برس انجام می دهند. الیاف ریز برس با نفوذ به داخل خللو فرج کفپوش ها تمامی آلاینده های تثبیت شده در این بخش ها را بیرون کشیده و شستشو می دهد. در نتیجه سطوح بالاتری از بهداشت و سلامت را برای محیط به ارمغان می آورد.

 

تامین نیاز های نظافتی محیط با استفاده از اسکرابر ها

کفشوی صنعتیاسکرابر ها دستگاه های کاملا مکانیزه و صنعتی برای شستشو و خشک نمودن همزمان سطوح کف می باشند. این دستگاه ها با استفاده از سیستم های مکانیزه و کاملا بدون دخالت دست عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح را انجام می دهند. از این رو کیفیت شستشو و نظافت ارائه شده توسط این دستگاه ها در مقابل شستشو با شیوه های سنتی بالاتر می باشد. همچنین دستگاه های اسکرابر صنعتی به واسطه داشتن پهنای کاری بالا،‌ عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح کف را با سرعت بالاتری انجام داده و در نتیجه نظافت در زمان کوتاه تری پایان می یابد. همچنین بر خلاف شیوه های متداول سنتی که نیروی اعمالی بر تی دستگاه وابسته به میزان توان و تمایل کاربر برای شستشوی سطوح است، در دستگاه های اسکرابر نیروی رو به پایین اعمالی بر روی برس دستگاه، موجب افزایش سطح تماس برس دستگاه با سطوح شه و در نتیجه کیفیت شستشو و نظافت به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. این نیروی اعمالی در تمامی طول فرآیند شستشو و نظافت ثابت باقی مانده و تمامی بخش ها با کیفیت ثابتی شستشو داده می شوند.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش