راهکار نظافتی جمع آوری خاک اره در صنایع چوب بری

مکنده صنعتی خاک اره

محصوصآیا شما به دنبال راهکاری برای جمع آوری آیا شما نیز می خواهید یکی از بهترین انواع مکنده صنعتی خاک اره را با کیفیت بسیار مناسبی تهیه کنید؟ آیا می دانید که مزایای استفاده از مکنده صنعتی در صنایع چوب چیست؟ با مطالعه این مقاله می توانید به پاسخ این سوالات برسید.

مشکلات خاک اره برای صنایع چوب بری و نجاری ها

مکنده صنعتی خاک ارهاغلب افراد فعال در صنایع چوب بری به دنبال استفاده از دستگاهی هستند تا از این طریق بتوانند به راحتی از مشکلات خاک اره خلاصی یافته و محیط بسیار تمیزی را برای خود به ارمغان آورند. لازم است بدانید که تمیز و پاکیزه بودن محیط کار، از مهترین و اصلی ترین موضوعات به حساب می آید. از مهمترین و اصلی ترین مشکلات خاک اره برای صنایع چوب بری می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– انباشت آلودگی بر روی سطوح مختلف

– پایین آمدن سطح نظافت

– انفجاری بودن گرد و غبار انباشته شده

شما نیز می توانید برای جلوگیری از بروز اتفاق های ناگوار در محیط کاری کارکنان خود، یکی از بهترین و باکیفیت ترین جاروبرقی صنعتی خاک اره را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. بعضی از آلودگی ها در صنایع چوب بری بر روی سطح ماشین آلات مورد استفاده بر جای می مانند که باید آنها را بیرون بکشید تا اختلالی در عملکرد دستگاه ها بوجود نیاید. علاوه بر این سطوح کف در این صنایع به مرور دچار آلودگی شده و باید این موضوع را مد نظر قرار دهید. همچنین انباشته شدن حجم بالایی از گرد و غبار و خاک اره می تواند باعث انفجار شود.

مزایای مکنده صنعتی خاک اره

دستگاه های مکنده صنعتی خاک اره قدرت بالای را در جمع آوری گردو غبار، آلایندگی های دیگر و باقی مانده های خاک اره دارد. همچنین امروزه خریداران قبل از خرید محصول مورد نظر خود، به دنبال آشنایی با مزیت ها و فواید استفاده از این محصول هستند تا بتوانند خرید بسیار موفق آمیزی را داشته باشند. از مهمترین و اصلی ترین مزیت های استفاده از جاروبرقی صنعتی خاک اره می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– بالا رفتن کیفیت محصولات تولید شده

– بازدهی بسیار بالا و افزایش راندمان کارکنان

– ایمنی محیط کار برای کارکنان

– پیروی از استانداردهای تصویب شده برای محیط های کاری صنعتی

– کاهش خطرات انفجاری

– کاهش خرابی دستگاه های برش

کاربرد مکنده صنعتی خاک اره

مکنده صنعتی خاک ارهبرند های معتبر تجهیزات نظافتی بطور تخصصی مکنده چوب و مکنده صنعتی خاک اره را تولید می کنند.. ضروری است که قبل از خرید این دستگاه ها، در مورد کاربرد آنها نیز اطلاعاتی را به دست آورید. از مهمترین و بارزترین کاربردهای مکنده های صنعتی خاک اره می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– نظافت ماشین آلات و دستگاه های چوب بری مانند دستگاه برش

– مناسب برای نظافت سطوح کف

– مناسب برای نظافت کناره ها

– مناسب برای تمیز کردن لباس کارکنان

– جلوگیری از انباشت ذرات انفجاری

ویژگی های مکنده صنعتی خاک اره

از مهمترین ویژگی های مکنده های صنعتی خاک اره می توان به داشتن شاسی محکم و مقاوم جهت حرکت در محیط و جلوگیری از آسیب دیدن بدنه در حین جابجایی در بین تجهیزات موجود در یک کارگاه چوب بری یا در صنایع اشاره کرد. با توجه به اندازه کوچک خرده های چوب و خاک اره در چوب بری ها، فیلتر دستگاه مکنده صنعتی مورد استفاده برای جمع آوری این ذرات باید دارای سیستم فیلتراسیون قوی باشد. فیلتر دستگاه باید بتواند ذرات ریز را جذب کند تا محیط سالم و بهداشتی و به دور از خطرات احتمالی برای افراد ایجاد شود. با توجه به حجم ذرات ریز خاک اره و گرفتگی احتمالی فیلتر در حین جذب این ذرات، بهتر است دستگاه داری سیستم نظافت فیلتر خودکار باشد. ویژگی های دیگر مکنده خاک اره، داشتن چرخ های مناسب برای حمل راحت، نحوه استفاده بسیار مناسب و آسان می باشند.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش