تمیزی مراکز خرید پر رفت و آمد با کف شوی مجتمع تجاری

کف شوی مجتمع تجاری

امروزه پاساژها و مراکز خرید در درون یک ساختمان تجاری بزرگ قرار دارند که فروشگاه های متنوعی را شامل می شوند، و با راهروهای متصل به هم سبب راحتی و آسودگی بازدید مشتریان از فروشگاه ها می شوند. این مراکز کلیه امکانات و خدمات را در کنار هم جهت رفاه مشتریان دارند. این ساختمان های تجاری یکی از پر تردد ترین بخش های مربوط به خرید و تفریح به حساب می آید، به دلیل رفت و آمدهای بالا و ساعات کاری زیاد مراکز صنعتی، این محیط ها مستعد آلودگی زیادی می باشند. لذا یکی از مسائل مهم مربوط به این اماکن، نظافت سطوح کف می باشد. به همین دلیل جهت شستشو، براقی سطوح، ممانعت از انتقال آلودگی ها به سایر نقاط و ارتقا سطح کیفی بهداشتی از کف شوی مجتمع تجاری استفاده می شود. دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی همزمان اقدام به شستشو، براقی و خشک کردن سطوح می نماید. تمیز کردن سطوح کف با این دستگاه باعث انجام سریع و با کیفیت نظافت می شود و نسبت به شستشوی سطح زمین با تی بسیار کاربردی‌تر است.

قیمت کف شوی صنعتی و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا

شیوه های نظافت محیط و اهمیت ایمن بودن آن

کف شوی دستی مجتمع تجاری

مشتریان و افرادی که به محیط های تجاری مراجعه می کنند، یک محیط تمیز و بهداشتی را انتظار دارند، در غیر اینصورت برای حضور مجدد در این مکان تمایل خود را از دست می دهند. بنابراین رعایت نظافت و بهداشت در سطح بالا با کف شوی مجتمع تجاری، یکی از تکنیک های جلب توجه افراد است. نظافت در این مراکز شامل محیط بیرونی ساختمان و محیط داخلی ساختمان است. محیط بیرونی و ورودی شامل گرد و غبار نشسته بر روی سطوح و زباله های کوچک است، و محیط داخل از مکان هایی نظیر رستوران ها، سرویس بهداشتی، هایپر مارکت ها، راهرو ها و پارکینگ تشکیل شده است. همواره مقدار زیادی آلودگی توسط کفش های افراد به مجتمع تجاری وارد شده و باقی ماندن این آلودگی ها سبب کاهش سطح بهداشت شده و به دنبال آن یک سطح لغزنده را بوجود می آورد که ایمنی محیط را تحت تاثیر قرار می گیرد. لذا تمیز کردن هر کدام از این بخش ها ضروری است. کف شوی مجتمع تجاری از مهمترین و پرکابرد ترین دستگاه در این مراکز است.

شستشوی سطوح کف با دستگاه اسکرابر

کف شوی مجتمع تجاری یا دستگاه اسکرابر یک ابزار پیشرفته و مکانیزه جهت نظافت انواع سطوح کف می باشد، که به منظور رعایت اصول بهداشتی و نظافتی در مجتمع تجاری از اهمیت بسزایی برخوردار است. این کفشوی صنعتی جایگزین روش های قدیمی تمیز کردن، از جمله تی کشیدن سطوح کف مراکز تجاری می باشد. این دستگاه پیشرفته دارای دو مخزن آب کثیف و آب تمیز است، فرایند نظافت آن به شکلی است که در شستشو همواره از آب تمیز استفاده می کند و آب کثیف و آلودگی های جذب شده از سطح کف به محیط باز نمی گردند. برای انتخاب یک اسکرابر به منظور استفاده در مراکز تجاری می بایست به پارامترهایی همچون طراحی دستگاه، مساحت محیط، تراکم محیط، سهولت نظافت دستگاه و سطح بهداشت مورد نیاز محیط توجه نمود.

کف شوی مجتمع تجاری و مزایای شستشو با آن

کف شوی دستی مجتمع تجاریکف شوی مجتمع تجاری یک گزینه و انتخاب عالی جهت نظافت سطوح کف محیط داخلی و حتی محیط های بیرونی مجتمع تجاری است و روند رو به رشد امورات نظافت روزمره را ارتقا می دهد. این کف شو با لایه برداری و جرم بری، سبب براق شدن و جلادهی سطوح سنگی و سرامیکی و سطوح سخت مانند بتن می شود. این کفشوی سبب افزایش کیفیت شستشو، افزایش سطح بهداشت، افزایش سرعت نظافت، افزایش صرفه اقتصادی، کاهش مصرف آب و مواد شوینده و کاهش صدمات و آسیب ها در اثر لغزش می شود.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش