بررسی چالش های نظافت هایپر و مزایای استفاده از کف شوی هایپر

کفشوی صنعتی هایپر

هایپر ها و فروشگاه های بزرگ امروزه بطور گسترده در حال احداث و یا مشغول به فعالیت هستند. توجه ویژه به این فروشگاه و اقبال عمومی بعلت تنوع محصولات و یکجا خرید کردن از این مجموعه ها باعث شده تا رشد احداث آنها بیشتر شود. نظافت هایپر واژه جدیدی است که با احداث این فروشگاه ها به بخش های خدماتی اضافه شده است. نظافت چنین محیط های وسیع با توجه به تردد افراد امری دشوار و نیازمند نظافت مکانیزه حساب شده می باشد. کف شوی هایپر یکی از بهترین تجهیزات نظافتی برای این فروشگاه هاست که شما می توانید با خرید آن، در حین تردد و خرید کردن مشتریان، سطوح کف را شستشو و خشک نمایید. در این مقاله اطلاعات بیشتری در خصوص این دستگاه و انتخاب بهترین کفشوی هایپر ارائه می شود.

قیمت کف شوی صنعتی و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا

چالش های نظافتی هایپر

یک هایپر را در نظر بگیرید، قطع به یقین شما چالش های بسیار زیادی را در زمینه نظافت در آن خواهید داشت که یکی از مهم ترین آن ها وسعت بالا می باشد. استفاده از تجهیزات نظافتی سنتی و قدیمی که در این خصوص ارائه می شود، مشکلات فراوانی داشته و نیاز های هایپر را برآورده نمی کند. تردد افراد در صورتی که بلافاصله پس از تمیز کاری با آب، سطوح کف خشک نشود، می تواند باعث انتقال آلودگی بیشتر گردد. ضمن اینکه در حین تردد افراد شستشوی کف با ابزار های دستی دشوار و با زحمت زیاد است و مشتری ها را کلافه می کند. همچنین لزوم نظافت روزانه محیط بصورت منظم یکی از چالش های نظافت هایپر است که زحمت و وقت زیادی می برد. بنابراین مشکلات نظافتی و چالش های پیش روی هایپر ها باعث می شود تا کف شوی هایپر بعنوان یک ابزار ایده آل جهت شستشوی سطوح کف این مراکز به حساب بیاید.

اسکرابر صنعتی هایپر
اسکرابر صنعتی هایپر

کف شوی هایپر و مزایای استفاده از آن

کف شوی هایپر یک دستگاه نظافتی مکانیزه است که با استفاده از سیستم برس زنی سطوح کف را شستشو می نماید. استفاده این دستگاه از برس های شستشوی با کیفیت و سریع باعث شده تا شستشوی سطوح به بهترین نحو انجام گیرد. همچنین مصرف آب و مواد شوینده با استفاده از این دستگاه بسیار کنترل شده است. این دستگاه ابتدا سطح را با محلول شستشو و برس زنی مکانیزه شستشو می دهد. در حین عملیات برس زنی، فرآیند خشک کردن آن با استفاده از تی و بخش موتور مکنده انجام می گیرد. برس شستشوی زمین شوی صنعتی یا کفشوی متناسب با جنس کفپوش انتخاب می شود تا عملیات موثر و بدون آسیب به سطح صورت پذیرد. مخازن آب کفشوی صنعتی جداگانه برای آب تمیز و کثیف در نظر گرفته شده اند تا از انتشار آب آلوده در محیط جلوگیری شود. با استفاده از کف شوی هایپر می توانید از بروز اختلال در رفت و آمد محیط های شلوغ جلوگیری کنید. زیرا دستگاه کفشوی بدون مشکل در محیط حرکت کرده و بعلت انجام همزمان فرآیند خشک کن در حین برس زنی، رد پا در محیط بر جای نمی ماند. کف شوی هایپر در دو مدل اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار طراحی می شود.

نگهداری از کف شوی هایپر

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمینه کف شوی هایپر در نظر داشته باشید، نگهداری از آن می باشد. بازبینی منظم به صورت دوره ای بر اساس دستورالعمل هایی که توسط شرکت سازنده ارائه می شود، دارای اهمیت است. همچنین این محصول باید به درستی و بصورت ایمن مورد استفاده قرار گیرد تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود. توجه به نگهداری اصولی کف شوی هایپر تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه های تعمیر و سرویس آن دارد. بعضی از امور نگهداری دستگاه بصورت روزانه و هفتگی و بعضی دیگر بصورت ماهیانه و سالیانه باید انجام گیرد. مثلا بررسی تی مکش و برس از جمله امور روزانه و هفتگی برای نگهداری صحیح دستگاه کف شوی می باشد. تی فرسایش یافته عملیات خشک کردن را مختلف می کند و برس فرسوده نیز عملیات برس زنی را بصورت صحیح انجام نمی دهد. امور سالیانه نیز شامل بررسی و یا تعویض موتور مکش یا موتور برس می شوند. نکته مهم در تعمیر و نگهداری کفشوی صنعتی ،‌ واگذار کردن امور تخصصی مانند بررسی موتور برس به کارشناسان فنی شرکت سازنده می باشد. اینکار از مشکلات و خطرات احتمالی جلوگیری می کند.

دستگاه کف شوی سرنشین دار فروشگاه
دستگاه کف شوی سرنشین دار فروشگاه

انتخاب کفشوی هایپر

با توجه به ویژگی ها و مزایای انتخاب کف شوی هایپر می توان گفت که انتخاب یک دستگاه کف شوی هایپر دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و در این خصوص باید پارامترهای مختلف را در نظر داشته باشید. برای مثال در محیط های وسیع استفاده از کف شوی سر نشین دار (خودرویی) می تواند گزینه ای مناسب باشد. دستگاه کفشوی صنعتی Elan یکی از پیشنهادات ما برای نظافت هایپر در چنین محیط هایی است. برای محیط های کم وسعت یا دارای معابر کوچک و موانع مختلف کف شوی دستی می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. همچنین در نظر داشته باشید که اسکرابرهای باطری دار می توانند کارایی بیشتری نسبت به مدل کابلی داشته باشند که دلیل این امر را می توان عدم نیاز به استفاده از کابل در زمان استفاده دانست. این موضوع بعلت افزایش قدرت مانور کف شوی هایپر و عدم مزاحمت کابل برای افراد در حین تردد می باشد. کفشوی دستی Go یک گزینه ایده آل و کاربردی برای نظافت هایپر های تا 1500 متر مربع می باشد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش