گستردگی روز افزون استفاده از اسکرابر در مراکز تجاری و صنعتی

زمین شوی صنعتی مخصوص کارخانجات

در یک مرکز تجاری یا صنعتی با فضای وسیع قطعاً نیاز خواهد بود به طور مرتب و روزانه بخش های مختلف محیط از جمله سطوح کف نظافت و شستشو شوند. در چنین شرایطی بهره مندی از دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی بهترین راهکار خواهد بود. دستگاه های اسکرابر انقلابی به دلیل دارا بودن مزایای متعدد و منحصر به فرد، در صنعت تجهیزات نظافتی به وجود آورده اند. ویژگی های مهم و کلیدی اسکرابر و نتایج بی نظیری که ارائه می دهد، این دستگاه را به یک ابزار مکانیزه نظافتی محبوب تبدیل نموده است.

دلایل محبوبیت و گسترش استفاده از اسکرابر

امروزه شیوه های سنتی نظافت سطح زمین همانند سطل آب و تی منسوخ شده و جای خود را به ماشین آلات مکانیزه نظافتی یعنی اسکرابر داده اند. این جایگزینی بدون علت نبوده و مشخصه های بارز آن سبب گردیده دستگاه اسکرابر صنعتی به طور گسترده در محیط های مسکونی، تجاری، صنعتی و … مورد استفاده قرار گیرد. برخی از ویژگی های منحصر به فرد کف شور صنعتی عبارت اند از:

 

 

 

 

کاربری آسان و راحت

اسکرابر دستی توسط یک کاربر به سمت جلو رانده می شود و در مدل های بزرگ تر یعنی اسکرابر خودرویی صندلی مخصوص نشستن کاربر تعبیه شده که بر روی آن می نشیند و همانند یک خودرو کفشوی را به سمت جلو هدایت می نماید. هر دو نوع از نحوه هدایت دستگاه کاملاً آسان می باشد و زمان زیادی طول نخواهد کشید که به کاربران آموزش های لازم داده شود و پس از آن می توانند با رعایت اصول آموزش داده شده بدون مشکل به کار با دستگاه بپردازند. کفشوهای دستی در مدل های باتری دار و کابلی و کفشوهای خودرویی در مدل های باتری دار طراحی و تولید شده اند و هر نوع از اسکرابرها بنا بر شرایط محیطی انتخاب شده که در جایگاه خود بهترین کارایی را ارائه می دهند.

 

 

 

خشک شدن سریع تر و صرفه جویی در وقت

در روش سنتی که شامل سطل و تی رشته ای می شود، سیستمی برای خشک شدن زمین وجود ندارد و نیروهای انسانی باید در انتظار باشند تا زمین به خودی خود خشک شود. دستگاه اسکرابر علاوه بر این که مقدار آب کمتری مصرف می کند به سیستم خشک کن تجهیز گردیده و به واسطه آن آب و آلودگی باقی مانده از سطح زمین جمع آوری شده و در نهایت بر خلاف روش های سنتی رطوبت کمی باقی می گذارد. این ویژگی دستگاه های اسکرابر یک مزیت بسیار بزرگ به شمار آمده و به خصوص در محیط های تجاری و صنعتی و به طور کلی در کسب و کارهای بزرگ یک امتیاز محسوب می شود. سیستم مکش آب کفشور صنعتی احتمال لغزش و صدمه به دیگران را به حداقل کاهش داده و اجازه نمی دهد آلودگی دوباره سریعاً جذب شود.

 

 

افزایش بازدهی و بهره وری

از آن جایی که اسکرابرها دارای کاربری آسان و سرعت عمل بالا هستند، در مدت زمان کوتاهی می توانند وسعت زیادی را شستشو داده و خشک نمایند. به این ترتیب در عملیات شستشو به میزان قابل توجهی در وقت و انرژی صرفه جویی به عمل آمده و نیازی نخواهد بود نیروهای انسانی برای شستشوی سطوح وسیع مدت زمان زیادی را سپری کنند. بنابراین اگر در یک محیط تجاری یا صنعتی نظافت روزانه ضرورت داشته باشد، به راحتی و با اطمینان می توان اسکرابر صنعتی را جهت دست یابی به تمیزی عمیق، سریع و با کیفیت در ابعاد گسترده به کار گرفت.

 

لینک های مفید :

اسکرابر : فهرستی از محصولات

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش