معیار های خرید بهترین کف شوی دستی

خرید کف شوی دستی

در کنار تمامی وسایلی که در یک کارگاه یا محیط صنعتی و تجاری برای نظافت استفاده می شود، کفشوی دستی دارای اهمیت زیادی می باشد. کف شوی صنعتی دستی برای شستن انواع سطوح کف از جمله سطوح سرامیکی و سنگی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با استفاده از برس های چرخان سطوح را شستشو می نماید. نظافت مکانیزه و سریع بدون اتلاف وقت و ابعاد منسجم از ویژگی های این دستگاه نظافتی می باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد کفشوی دستی و مزایای استفاده از آن ارائه می دهیم.

اهمیت استفاده از دستگاه کف شوی

امروزه استفاده از ابزار مناسب در نظافت و شستن سطوح مختلف اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که محیط تمیز و عاری از آلودگی تاثیر زیادی بر روی بهره وری مجموعه می گذارد. امروزه استفاده از دستگاه کف شوی بسیار گسترش پیدا کرده است و در محیط های صنعتی و تجاری، سازمان ها و سایر ساختمان ها از این دستگاه استفاده می شود. کف شوی دستی یکی از انواع این تجهیزات مکانیزه است که متفاوت از مدل های سرنشین دار هدایت و کنترل می گردد.

 

کف شوی دستی چه تفاوتی با کف شوی خودرویی دارد؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در زمینه کف شوی دستی وجود دارد، تفاوت این دستگاه با کف شوی خودرویی است. کفشوی دستی با قدرت مانور بالاتر برای حرکت در فضاهای کوچک تر مناسب است. همچنین شما می توانید این دستگاه را در مدل های کابلی و باطری دار خریداری کنید. مخزن کف شوی دستی دارای ابعاد کوچک تری است و برای استفاده در محیط های کم وسعت و یا دارای موانع زیاد قدرت مانور بیشتری دارد. کف شوی سرنشین دار مانند یک خودرو بوسیله فرمان و پدال گاز حرکت می کند اما مدل های دستی با قرار گرفتن کاربر در پشت دستگاه و زدن کلید های کنترلی و البته در بعضی مدل ها با کمی هل دادن به سمت جلو می رود. هریک از این کف شوی ها زمانی کاربردی هستند که دستگاه در داخل محیط بتواند به راحتی حرکت نموده و بدون برخورد با دیوار یا موانع دیگر دور بزند.

شستن سالن ورزشی با کف شوی دستی
شستن سالن ورزشی با کف شوی دستی

 

مزایای کف شوی دستی چیست؟

شما می توانید با خرید کف شوی دستی دارای ابعاد کوچک تر، فضای کمتری را برای نگهداری آن اشغال کنید. همچنین امکان جابجایی و حرکت این دستگاه در معابر کوچک به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید این دستگاه را با آسانسور بین طبقات مختلف ساختمان جابجا کنید. وزن کمتر و همچنین سادگی در نگهداری و جابجایی از مهم ترین ویژگی های این محصول به شمار می رود. قیمت کف شوی صنعتی دستی در مقایسه با مدل های سرنشین دار کمتر بوده و از این جهت برای کسب و کار های کم وسعت گزینه مناسبی به شمار می آید. همچنین در محیط های وسیع که از اسکرابر سرنشین دار استفاده می شود، بخش هایی وجود دارند که دارای عرض کمی هستند. در این معابر کف شوی دستی با ابعاد جمع و جور به راحتی در این محیط حرکت می کند. در مجموع قدرت مانور این دستگاه یک مزیت مهم جهت شستشوی محیط های مختلف به حساب می آید.

 

انواع کفشوی دستی

کفشوی دستی در مدل های متنوع و توسط برند های مختلف دنیا تولید می شود. این دستگاه از نظر منبع تغذیه به دو دسته اسکرابر باطری دار و کابلی تقسیم می شوند. اسکرابر کابلی مستقیما به پریز برق متصل می گردد و به همین دلیل قدرت نظافتی بالایی دارد. کفشوی دستی باطری دار با استفاده از چند عدد باطری قابل شارژ با میزان شارژدهی حداکثر ۳ یا ۴ ساعت کار می کند. کفشوی کابلی وزن کمتری داشته و قیمت آن پایین تر از مدل های مشابه باطری دار است. برس، تی، مخازن آب و منبع تغذیه بخش های مشترک تمامی مدل های کفشوی دستی هستند. مدل های متنوع این دستگاه در نوع منبع تغذیه، ظرفیت مخازن آب، کارایی، پهنای شستشو و پهنای تی همراه با ویژگی های اختصاصی مانند موتور جلوبرنده با یکدیگر تفاوت دارند.

کفشوی دستی
کفشوی دستی

 

خرید کف شوی دستی

مزایا و ویژگی های مختلف کفشوی دستی که در این مقاله ذکر شد، ممکن است شما را برای خرید این دستگاه نظافتی ترغیب کند. خرید کف شوی دستی با توجه به ویژگی های بیان شده، مناسب محیط هایی مانند ادارات، صنایع کوچک، مراکز‌ آموزشی، لابی مجتمع های مسکونی و همچنین بیمارستان ها می باشد. از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نیز می توان به داشتن باتری در این دستگاه و همچنین تعداد برس، پهنای شستشو و ظرفیت مخازن اشاره کرد. در خرید کفشوی دستی باید به تناسب وسعت محیط با کارایی دستگاه توجه کنید. ضمنا اگر تردد قابل توجهی در سطح مجموعه شما وجود دارد، خرید کفشوی باطری دار به مدل های کابلی را در ارجحیت قرار دهید. برای شستن محیط های کم وسعت ۱۵۰ متر مربعی و کمتر کفشوی دستی bit و برای تمیز کردن سطوح وسیع تر تا حدود ۲۰۰۰ متر مربع کفشوی byte گزینه های مناسبی برای شما هستند.

 

جمع بندی

امروزه استفاده از کف شوی دستی به یکی از گزینه های پیش روی شما برای نظافت و شستشوی سطوح کف می باشد. این دستگاه کاهش میزان استفاده از مواد شوینده مضر و همچنین افزایش کیفیت نظافت را در پی دارد. کیفیت ساخت بالای کف شوی دستی می تواند تا چند سال شما را از خرید کف شوی و سایر ابزار های نظافتی بی نیاز کند. تحقیق دقیق و حساب شده روی برند های کف شوی حاضر در ایران و بررسی سایقه شرکت های ارائه دهنده این دستگاه ها در کشورمان می تواند شما را در خرید دقیق تر کفشوی دستی و در نتیجه برخورداری از دستگاه کفشوی به مدت زیاد کمک کند.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش