ارزش خرید دستگاه کارواش

ارزش خرید دستگاه کارواش

هر فردی که با کارواش یا واترجت کار کرده باشد می داند که تمیز کردن ماشین و محیط بیرون از خانه می تواند به راحتی انجام پذیرد. استفاده از دستگاه کارواش این امکان را به شما می دهد که تمام وسایلی که قابل شستشو هستند را در کمترین زمان به بهترین نحو مورد شستشو قرار دهید. عوامل زیادی هستند که می توانند ارزش خرید دستگاه کارواش را دو چندان کنند. به همین علت قیمت دستگاه کارواش با توجه به کیفیت ساخت قطعات آن با تفاوت هایی مواجه خواهد بود. آگاهی شما از طرز ساخت و نحوه عملکرد دستگاه کارواش و همچنین اطلاعاتی در مورد توان موتور و فشار کاری می تواند به شما در خرید کارواش مناسب کمک کند. از جمله قطعات مورد استفاده در کارواش می توان به موتور، پمپ آب، شلنگ، لنس و نازل اشاره کرد.

قیمت کارواش صنعتی تک فاز

دستگاه کارواش چگونه کار می کند؟

به طور کلی دستگاه کارواش خانگی و کارواش صنعتی دارای ساز وکاری مشابه خواهند بود. بهره‌‌مندی از موتور و پمپ در دستگاه کارواش موجب می شود که حجم آب با فشار زیادی از شلنگ خارج شده و موجب تمیز شدن سطوح شود. نحوه عملکرد دستگاه کارواش به گونه ‌ای است که موتور با به حرکت درآوردن پمپ موجب شود که حجم آب ورودی به شکل فزاینده ای افزایش یابد.

آب ورودی به گونه‌ ای است که با فشار بسیار زیاد از شلنگ و لنس عبور کرده و حجم عظیمی از آب در مدت زمانی کم از شلنگ خارج می شود. خارج شدن حجم زیاد آب از نازل موجب می شود که سطوح مورد نظر به بهترین نحو مورد شستشو قرار گیرند. در اثر فشار زیادی که موتور به حجم آب خروجی وارد می ‌کند عملکرد واترجت کارواش به شکل بهینه موجب پاسخگویی نیاز افراد خواهد شد.

نحوه کار دستگاه کارواش خانگی یا صنعتی
نحوه کار دستگاه کارواش

دو نکته مهم در مورد دستگاه کارواش

همانگونه که بیان کردیم دستگاه کارواش از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل شده است. هر کدام از این قطعات با توان مختلف و با کیفیت متفاوت در واترجت کارواش مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به نیاز افراد هنگام خرید دستگاه کارواش خانگی یا صنعتی از پمپ با فشار مناسب استفاده می شود. با این این حال هنگام خرید دستگاه کارواش دقت کنید که دستگاه خریداری شده بتواند به خوبی نیازهای شما را برطرف کند.

نکته مهم در هنگام خرید و استفاده از دستگاه کارواش ، قدرت و فشار کاری دستگاه خواهد بود. هر اندازه که فشار کاری و قدرت دستگاه بیشتر شود ارزش خرید دستگاه کارواش بالا می رود و دستگاه به راحتی و با قدرت بیشتری می توانید آلودگی های سطوح را برطرف کنید. شرایط به وجود آمده می ‌تواند در مکان های مختلف و برای حذف انواع آلودگی ها به خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشد.

نکته مهم دیگر که می تواند در قیمت دستگاه کارواش اثرگذار باشد توان موتور و طول عمر آن خواهد بود. موتورها از نوع الکتریکی یا بنزینی و دیزلی طراحی و تولید می ‌شوند. موتورهای الکتریکی در دستگاه واترجت قابلیت استفاده و عملکرد با برق سه فاز و تک فاز را خواهند داشت. استفاده از موتور با توان بیشتر می ‌تواند ارزش خرید دستگاه کارواش را بالاتر ببرد. توان بیشتر موجب می شود که یک واترجت با کیفیت بیشتر و ساختاری استاندارد در اختیار داشته باشیم. شرایط موجود به شما این این امکان را می دهد که از دستگاه هایی با طول عمر بالاتر برخوردار شوید. دستگاه خریداری شده توسط شما چنانچه با فشار کاری مناسب و توان موتور بالا داشته باشد می ‌تواند در طول هفته و به صورت روزانه مورد استفاده قرار گیرد.

در هنگام خرید واترجت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

ارزش خرید دستگاه واترجت

همانگونه که پیش‌تر برای شما بیان کردیم با توجه به کاربردهای فراوان مانند شستشوی کف، تجهیزات مختلف، قطعات گوناگون و شستشوی خودرو ارزش خرید دستگاه کارواش واترجت می تواند بالاتر برود. به همین منظور و با توجه به قدرت نظافتی بالایی که دستگاه ‌های واترجت دارند به بهترین شکل می توانند پاسخگوی نیازهای شما باشند. این دستگاه‌ ها با افزایش سرعت نظافت به شما کمک می کنند تا در سریع ترین زمان سطح مورد نظر را شستشو دهید.

نکات مهم در خرید دستگاه کارواش
خرید دستگاه کارواش

نکات مهم در خرید دستگاه کارواش

چنانچه قصد خرید دستگاه کارواش را دارید نکاتی می ‌توانند در قیمت دستگاه کارواش و عملکرد آن تاثیر گذار باشند. به عنوان مثال چنانچه قصد دارید از دستگاه کارواش به صورت روزانه استفاده نمایید و میزان نیاز شما سالانه بیش از ۵۰ ساعت خواهد بود استفاده از کارواش صنعتی ضروری خواهد بود. چنانچه قصد کارکرد کمتر از ۵۰ ساعت در سال را دارید می توانید از دستگاه کارواش خانگی استفاده نمایید.

بسته به حجم آلودگی ها و نوع آن ها می توانید از دستگاه واترجت با فشار متفاوت استفاده نمایید. نکته دیگری که در ارزش خرید دستگاه کارواش اثرگذار است برند سازنده آن خواهد بود. استفاده از برند معتبر می‌تواند قیمت دستگاه کارواش واترجت را افزایش داده و از کیفیت ساخت عالی برخوردار شوید. علاوه بر این برندهای معتبر با ارائه خدمات پس از فروش به بهترین نحو نیازهای شما را برطرف خواهند کرد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش