آشنایی و مشاوره خرید جارو برقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی

جارو برقی صنعتی یک وسیله مناسب با کاربردهای مختلف می باشد که برای نظافت، جمع آوری زباله ها، گرد و غبار و انواع مواد جامد و مایع مورد استفاده قرار می گیرد. در عصر امروز جارو برقی در کارگاه ها، ساختمان ها و کارخانه ها یکی از اساسی ترین دستگاه ها به جهت تمیز کردن آسان فضای کاری است که به سه شکل تجاری، صنعتی و نیمه صنعتی تولید می شوند.

این جاروها مجهز به فیلترهای با کیفیت و قدرتمندی می باشند که از ورود گرد و غبار به بخش مکش و بازگشت به محیط جلوگیری می کنند. بدلیل اهمیت و کاربرد جارو برقی صنعتی بسیاری از شرکت های معتبر در دنیا اقدام به تولید و طراحی متنوع این محصول با برندهای مختلف نمودند. شرکت بزرگ و مشهور ایتالیایی RCM که در زمینه تولیدات مکانیزه صنعتی حرف های زیادی برای گفتن دارد، طیف کاملی از جاروبرقی های صنعتی را برای مواد جامد و مایع به منظور انواع کاربردهای صنعتی و تجاری تولید و ارائه می دهد. محصولات تولیدی این شرکت معتبر توسط شرکت فرنام صنعت پاکسا وارد ایران و توزیع می شوند.

مشخصات متفاوت جارو برقی صنعتی

قطعا جارو برقی صنعتی نسبت به جارو برقی هایی که در خانه ها استفاده می شود متفاوت است، به این جهت که زباله و آلودگی های که در خانه ها وجود دارد با آلودگی ها در فضاهای صنعتی مغایرت های زیادی دارند، به همین دلیل جاروبرقی های خانگی اگرچه اساس کاری مشابهی با نوع صنعتی دارند ولی برخی تفاوت ها موجب تا برلی جمع آوری آلودگی های صنعتی از مدل های تخصصی استفاده شود. علاوه بر این نوع آلودگی ها در مکان های مختلف ساختمان های صنعتی نیز یکسان نیست، پس با توجه به نوع آلودگی، اختلافاتی در مشخصات و ویژگی های جارو برقی صنعتی از نظر تعداد موتور، نیرو و توان مکش وجود دارد.

این جارو برقی ها آلودگی های زیادی را برطرف می کنند، علاوه بر این قابلیت مکش مایعات را دارا بوده که با توجه به قدرت مکش به شکل تک موتور، دو موتور و سه موتوره توسط شرکت های سازنده طراحی و روانه بازار می شوند. برای اقدام به خرید جارو برقی صنعتی می بایست اندازه فضای ساختمان را در نظر گرفت تا جارو برقی با ظرفیت مناسب انتخاب و بکار گرفته شود تا در نظافت صنعتی با جاروبرقی صنعتی بازده کاری افزایش یابد. جارو برقی های صنعتی با برند RCM بسیار کم مصرف و با گرید انرژیA تولید می شوند.

جاروبرقی صنعتی ساخت rcm
جاروبرقی صنعتی

چرا استفاده از جارو برقی صنعتی ضروری است؟

با توجه به قدرت و توان بالای جارو برقی صنعتی، معمولا در مراکز صنعتی از جمله کارخانه ها و حتی در هتل ها و سازمان های دیگر نیز استفاده می شود. ظرفیت بالای مخزن این جاروها سبب شده تا زباله و مایعات زیادی را در خود جای دهند، و با توجه به تعداد موتور و قدرت بالای مکش توانایی جمع آوری مواد سنگین را دارد و باعث افزایش سرعت در کارهای روزانه و بالا رفتن سطح بهداشت می شود.

همچنین در محیط های حساس به آلودگی که گرد و غبار و ذرات سمی تولید می کنند و سلامت کارکنان را به خطر می اندازند، جارو برقی صنعتی با مکش قوی و هدایت این ذرات به مخزن خود کاربرد ویژه ای دارد. علاوه بر مکش مواد سمی، مواد اسیدی و خورنده را نیز جمع آوری کرده و از انتشار مجدد آن ها توسط فیلترهای قدرتمند جلوگیری می کند. این فیلترها برای محیط های مختلف از جمله استفاده در جارو برقی صنعتی کارخانه آرد تاثیر بسزایی دارند.

جاروبرقی صنعتی مناسب
جاروبرقی صنعتی

کاربرد فیلتر جارو برقی صنعتی

انواع فیلتر جارو برقی صنعتی برای فیلتراسیون در محیط های مختلف بسیار ضروری است. با توجه به نوع موادی که توسط جاروی صنعتی مکش می شود، گرد و غبار می تواند برای تجهیزات آن محیط و مهمتر از آن سلامت کارکنان بسیار مضر باشد در صورت عملکرد نامناسب سیستم فیلتراسیون امکان بازگشت مجدد آلودگی ها با محیط وجود دارد. بهع طور کل در یک جاروبرقی انواع فیلتر عبارتند از: فیلتر طبقه بندی نشده که شامل فیلتر ای کیسه ای و کاغذ یکبار مصرف می باشند و فیلتر های طبقه بندی شده که در دو نوع ستاره ای و کارتریجی موجود هستند. یکی از رایج ترین انواع فیلتر کارتریجی، فیلتر هپا است.

انواع فیلتر جاروبرقی صنعتی
انواع فیلتر جاروبرقی صنعتی
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش