معرفی دستگاه اسپری وک

جاروبرقی صنعتی فرنام صنعت

دستگاه اسپری وک یا اسپری مکش یک ابزار تمیز کننده مکانیزه، منسجم و پیشرفته می باشد که تمیز کردن و شستشوی سطوح را در جای خود و بدون نیاز به جابجایی امکان پذیر می کند. این دستگاه حرفه ای از یک سیستم مکنده با توانایی مکش مایعات، گرد و غبار و یک سیستم به روز شستشوی سطوح پارچه ای، چرم، فرش و … تشکیل شده است. این دستگاه با برخورداری از یک پمپ پاشش کم فشار، محلول شوینده را از طریق نازل مخصوص بر روی سطح مورد نظر پاشش می کند. اسپری وک با استفاده از قدرت موتور، آلودگی را مکش و رطوبت باقی مانده بر روی سطوح را خشک می کند و یک سطح تمیز و درخشان را به جای می گذارد. اسپری مکش به شکل ویژه و خلاقانه ای طراحی شده که به راحتی قابل حمل و سبک بوده و با بهره مندی از قدرت مکش بعد از شستشو سطوح ، رطوبت و مایعات را از عمق سطوح مورد شستشو خارج می کند، به گونه که به الیاف آن آسیب نمی رساند. این دستگاه باعث تسریع در انجام کار، استفاده آسان و ارتقای کیفی سطح بهداشت می شود و در مکان های مختلفی از جمله خانه، سینما، سالن های سمینار و… قابل به کارگیری می باشد. بنابراین رقابتی بالا را در بین شرکت های تولیدی اسپری وک بوجود آورده که این شرکت ها با تولید مدل های متنوع این دستگاه، محصولات خود را روانه بازار می کنند.

دستگاه اسپری وک یا اسپری مکش - شرکت فرنام صنعت پاکسا
دستگاه اسپری وک یا اسپری مکش

اجزای تشکیل دهنده اسپری وک

دستگاه اسپری وک از بخش های مختلفی تشکیل شده است که مهم ترین بخش های آن عبارت اند از:

– موتور مکش: این موتور از قدرت و سرعت مکش بالایی برخوردار بوده که سطح شستشو شده را به طور کامل خشک می کند. در مدل های پیشرفته تر به منظور کارایی بیشتر تعداد موتور مکش بیشتر است.

– پمپ: این پمپ که پاشش مواد شوینده را بر عهده دارد تحت فشار کم می باشد و در مدل های مختلف نوع آن متفاوت است.

– مخازن: دو مخزن جداگانه دارد ، یک مخزن برای مواد شوینده و یک مخزن برای ذخیره آلودگی هایی که از طریق مکش وارد آن می شود.

– فیلتر: با توجه به اینکه اسپری وک قابلیت مکش گرد و خاک و مایعات را دارد، مجهز به دو فیلتر است. یک فیلتر به عنوان فیلتراسیون ذرات جامد که یک فیلتر کیسه ای جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور و ورود مجدد به محیط می باشد، و یک فیلتر اسفنجی که وظیفه مراقبت از موتور و پمپ در برابر مایعات را به عهده دارد.

 

دامنه گسترده کاربرد اسپری وک

استفاده از دستگاه اسپری وک یکی از بهترین و مناسب ترین راه حل برای شستن سطوح پارچه ای، چرم، فرش و… و حتی برای تمیز کردن سطوح سرامیک و سنگی به شمار می آید. این دستگاه تمیز کننده مدرن علاوه بر این که در محیط های خانگی و تجاری کاربردهای گسترده ای دارد در صنعت نیز قابل استفاده است. در مکان های مانند سینما و سالن های همایش که زمان کوتاهی برای نظافت در اختیار دارند، این دستگاه به جهت کارایی آسان و سریع، بسیار اهمیت دارد. علاوه بر آن در کارواش ها نیز کاربرد ویژه ای دارد، به طوری که در کم ترین زمان ممکن تمامی سطوح داخلی انواع خودروها را به راحتی ضد عفونی و تمیز می کند.

 

مشخصات فنی دستگاه اسپری وک

– قابلیت مکش همزمان آب و خاک و شستشوی سطوح

– مجهز به پمپ پاشش آب و مواد شوینده

– مجهز به موتور مکش قدرتمند

– فراهم نمودن سطح بالایی از ایمنی برای نظافت سطوح و الیاف حساس

– تولید و طراحی مطابق با بالاترین استانداردهای فنی

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش