کفشوی مراکز درمانی بهترین دستگاه برای شستن سطوح کف در درمانگاه ها

اسکرابر صنعتی بیمارستان

اسکرابر صنعتی یا زمین شوی برقی یک ابزار مکانیزه و حرفه ای با فناوری پیشرفته است که به صورت همزمان اقدام به شستن و خشک کردن سطح زمین می کند. نظافت و تمیز نمودن مکان هایی مانند بیمارستان که حساسیت بهداشتی بسیار بالایی دارند و انتشار و گسترش انواع ویروس ها و باکتری در سطح وسیع اتفاق می افتد، نیازمند وسیله ای فراتر از تمیز کننده ساده یا جارو است. تمیز کردن سنتی مشتمل بر حذف کردن لکه ها و آلودگی های سطحی می باشد، در حالی که در فضای بیمارستان برای جلوگیری از انتقال ویروس ها، باکتری ها و مواد مضر کلیه سطوح باید به طور منظم تمیز و ضدعفونی گردند. بنابراین کفشوی مراکز درمانی گزینه بسیار مناسبی جهت نظافت عمیق محیط بیمارستان است. این ابزار نظافت پیشرفته دارای دو مخزن آب کثیف و آب تمیز به صورت جداگانه می باشد. برس تعبیه شده در زیر این دستگاه با سرعت بالایی می چرخد و آلودگی های سطح زمین را جدا کرده و همزمان با چرخش این برس، آب تمیز به سطح زمین پاشیده می شود، این آلودگی ها در قسمت عقب این دستگاه توسط یک تی لاستیکی جمع آوری شده و به داخل مخزن آب کثیف کفشوی بیمارستانی منتقل می گردد. بدین شکل آب کثیف وارد چرخه نظافت کف بیمارستان نخواهد شد و آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل نمی شود.

لیست قیمت اسکرابر و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا

انواع اسکرابر صنعتی

برای جلوگیری از انتقال بیماری ها به منظور محافظت از بیماران و کارکنان استفاده از کفشوی مراکز درمانی جهت از بین بردن عوامل بیماری زا ضروری است. با استفاده از این ابزار مدرن و در عین حال کارآمد، محیط بیمارستان به راحتی قابل شستشو و تمیز شدن است. یک محیط تمیز و بهداشتی در بین بیماران، مراجعین و کارکنان احساس اطمینان و اعتماد به وجود می آورد که این امر به روند بهبود کارهای روزمره کمک می کند. انتخاب کفشوی جای تامل دارد و به منظور ایجاد شرایط و نتیجه مطلوب باید دقت کافی را در خرید دستگاه داشت. اسکرابر از نظر هدایت به دو دسته تقسیم می شود:

اسکرابر دستی: در این مدل از کفشوی که از طراحی فشرده برخوردار است، کاربر پشت دستگاه قرار گرفته و با دست هدایت آن را بر عهده می گیرد. اسکرابرهای دستی جهت شستشوی سطوح کف محیط های با وسعت کم و موانع زیاد مانند اتاق های کوچک و راهرو به کار می روند. کفشوی دستی در مدل های برقی و باتری دار تولید شده است.

کفشوی مراکز درمانی
کفشوی مراکز درمانی

اسکرابر سرنشین دار: در این مدل از کفشوی، یک صندلی برای نشستن کاربر تعبیه شده که بر روی آن نشسته و این دستگاه را همانند یک خودرو هدایت می کند. به دلیل استفاده راحت از کفشوی خودرویی و صرف انرژی کمتر توسط کاربر، می توان بازدهی بیشتری را انتظار داشت. ظرفیت و اندازه مخازن آب و مواد شوینده این مدل دستگاه نسبت به مدل دستی بیشتر است و آن را جهت به کارگیری در محیط های بزرگ و وسیع مناسب می سازد. کفشوی خودرویی فقط به صورت باتری دار طراحی شده است تا وجود کابل برق از قدرت مانور حرکتی دستگاه نکاهد.

اسکرابر صنعتی بیمارستان - فرنام صنعت
اسکرابر مخصوص مراکز درمانی

مهمترین مشخصات کفشوی مراکز درمانی

ساختار کفشوی مراکز درمانی برای شستشو و نظافت با دقت و سطح بالای بهداشت در محیط­ های بیمارستانی طراحی شده است. مخازن این دستگاه ها از موادی نظیر پلی اتیلن با مقاومت بالا تولید می شوند. آب آلوده درون مخزن آب کثیف تجمع یافته و در پایان کار می توان مخزن را از طریق شیلنگ مخصوص تخلیه نمود بدون آن که کاربر با آلودگی تماسی پیدا کند. یکی دیگر از مشخصات فوق العاده این دستگاه ها صدای بسیار کم موتور می باشد که مانعی برای کاربرد این دستگاه ها در محیط های پزشکی و درمانی به وجود نمی آورد.

مزایای اسکرابر صنعتی

 • استفاده آسان
 • مکش فوق العاده قوی
 • صدای بسیار کم
 • طراحی ارگونومیک
 • بالا رفتن کیفیت شستشو
 • افزایش سرعت شستشو
 • خشک کردن سریع سطوح شسته شده
 • عدم آسیب به کف پوش
 • از بین بردن کامل میکروب ها و افزایش سطح بهداشت
 • حفظ سلامت کاربر
 • کاهش هزینه
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش