خرید بهترین مدل اسکرابر اداری

دستگاه اسکرابر اداری

با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های صنعتی کاربردی، استفاده از روش های سنتی برای نظافت فضاهای گسترده و عمومی، تقریبا به فراموشی سپرده شده است. دستگاه های نظافت صنعتی با ارائه سرعت و کیفیت بالا ، با نیاز به کمترین نیروی انسانی موجب شده تا استفاده از این دستگاه ها بسیار مورد استقبال قرار گیرد. یکی از پرکاربردترین دستگاه های نظافتی اسکرابر صنعتی می باشد که در مدل های مختلف برای انواع محیط های اداری، تجاری، صنعتی و.. استفاده می شود. این دستگاه در محیط های اداری بدون ایجاد مزاحمت در تردد افراد، سطوح کف را شستشو نماید. در ادامه قصد داریم شما را با انواع اسکرابر اداری و کاربرد آن، بیشتر آشنا کنیم.

اسکرابر اداری چیست؟

اسکرابر اداری یک کفشوی مکانیزه برای شستن کف اداره و خشک کردن آن بطور همزمان است که می تواند ایمنی افراد را پس از شستشوی کفپوش ها تضمین نماید. در مکان های پرتردد مانند اداره ها، معمولا نمی توان زمانی را برای خشک شدن سطوح در نظر گرفت. به همین دلیل ممکن است هنگام شستشوی کفپوش ها افرادی که از آنجا تردد می نمایند. دچار لغزش شده و زمین بخورند. کفشوی صنعتی اداره می تواند بلافاصله پس از شستشو سطوح را خشک نموده و از لغزش افراد جلوگیری کند. این اسکرابرها دارای برس و تی خشک کن می باشند. با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش محلول شستشو، جرم های سطح از بین می روند. به کمک تی خشک کن نیز آب آلوده از سطح جمع می شود تا در نهایت این آلودگی ها توسط موتور مکش به مخزن آب کثیف منتقل شوند.

اسکرابر اداری دستی مدل باتری دار
اسکرابر اداری دستی مدل باتری دار

مزایای استفاده از اسکرابر اداری کدامند؟

از آنجایی که در مکان های عمومی مانند اداره ها، روزانه افراد زیادی رفت و آمد می نمایند. آلودگی ها با سرعت بیشتری در فضا انتقال پیدا می کنند. به همین دلیل است که نظافت این فضاها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما استفاده از روش های سنتی برای نظافت این مکان ها، کار تقریبا ناکارآمدی محسوب می شود. بهترین روش شستشوی سطوح کف در ادارات، استفاده از زمین شوی اداره است. ضرورت تمیز کردن روزانه سطوح برای حفظ تمیزی و طول عمر کفپوش، از مهمترین دلایل بکارگیری این دستگاه مکانیزه قدرتمند می باشد. همچنین استفاده از دستگاه اسکرابر اداری عملیات نظافت را ساده تر نموده و به افزایش چشمگیر سرعت شستشو منجر می شود. شستشو و خشک کردن همزمان که می تواند ایمنی و سلامت افراد را در برابر لغزش و زمین خوردن تامین نماید، مزیت دیگر استفاده از این دستگاه نظافتی در ادارات می باشد.

انواع زمین شوی مخصوص اداره

اسکرابر اداری را از نظر نحوه هدایت می توان به دو نوع دستی و سرنشین دار دسته بندی نمود. از اسکرابرهای دستی به منظور شستشوی معابر کم عرض و محیط هایی با دسترسی سخت تر استفاده می گردد. اسکرابر سرنشین دار که به آن ها اسکرابر خودرویی نیز گفته می شود، روند حرکتی شبیه به خودرو دارد. این دستگاه معمولا برای فضاهای بسیار گسترده مانند محوطه و سالن ها استفاده می شود. همچنین با توجه به قدرت مانور بالا و پهنای دور زدن آن، امکان نظافت فضاهایی با معابر کم عرض ، با استفاده از برخی از این اسکرابرها امکان پذیر می باشد. همچنین اسکرابرها را می توان به دو نوع کابلی و باطری دار نیز دسته بندی نمود. معمولا از اسکرابرهای کابلی در فضاهایی که دسترسی به پریز برق امکان پذیر است، استفاده می شود. با بکارگیری این اسکرابرها می توان به صورت پیوسته و بدون توقف تمامی فضا را نظافت نمود. از زمین شوی باطری دار نیز معمولا در فضاهایی که دسترسی به پریز برق امکان پذیر نیست، استفاده می شود. این اسکرابرها پس از خالی شدن باتری متوقف شده و پس از شارژ مجدد دوباره بکار گرفته می شوند.

کفشوی دستی مناسب نظافت اداره
کفشوی دستی مناسب نظافت اداره

خرید بهترین اسکرابر اداری

هنگام انتخاب و خرید اسکرابر اداری، باید مواردی را با توجه به نیازهای اداره و وسعت محیط در نظر داشته باشید. از آنجایی که اداره ها اغلب فضاهایی پر تردد و نیازمند آرامش می باشند، اسکرابر هایی را انتخاب نمایید که، دارای سطح صدا کم هستند. از طرفی قدرت مانور بالا در پیچ ها و معابر کم عرض از دیگر ویژگی های اسکرابر مناسب جهت استفاده در اداره ها می باشد. ضمن اینکه جابجایی و حرکت آسان اسکرابرها می تواند در افزایش کیفیت و سرعت نظافت موثر باشد. اسکرابرهای ساخت برند های معتبر از قطعات با کیفیت تری ساخته اند و بار خرید آنها از هدر رفت سرمایه جلوگیری می شود. همچنین گارانتی این برندها می تواند نوعی تضمین برای اطمینان از طول عمر بالای زمین شوی اداری محسوب شود. برای محیط های کم وسعت اداری کفشوی دستی کفایت می کند اما برای شستشوی محیط های اداری وسیع استفاده از دستگاه اسکرابر اداری سرنشین دار نتیجه بخش خواهد بود. اسکرابر byte یکی از کاربردی ترین دستگاه های کفشوی برای نظافت و شستشوی کف در ادارات می باشد که توسط کمپانی RCM ایتالیا ارائه می شود.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش