ماشین کف شور چیست؟

ماشین کف شور چیست

ماشین کف شور چیست؟ همانطور که از نام آن مشخص است برای پاکسازی کف مورد استفاده قرار می ­گیرد. این دستگاه برای استفاده در محیط­ های صنعتی و سالن ­های بزرگ بسیار کارآمد است. نام دیگر این ماشین مخصوص شستشوی کف، اسکرابر است. اسکراب به عملی گفته می­ شود که از سطح لایه برداری شود. این دستگاه لایه‌های آلودگی را از زمین پاک می­ کند. با استفاده از ماشین عمل اسکراب کردن از کف به آسانی انجام می ­شود. بهتر است اطلاع بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم کاملا متوجه کاربرد این دستگاه شوید.

ماشین کف شور چیست؟

ماشین زمین شور صنعتی

این ماشین، هر سالنی که مد نظر شما است را کاملا پاکسازی می‌کند. در واقع برای کفپوش ­هایی استفاده می­ شود که کاملا صاف هستند. این کفپوش ­ها به منظور سهولت در تردد و جابجایی وسایل صاف و یک دست در سالن­ ها اجرا شده ­اند. می‌توانید به آسانی کلیه تجهیزات صنعتی چرخدار را روی سطح صاف جابجا کنید. فرایند پاکسازی کف با استفاده از ماشین آلات صنعتی بسیار آسان­تر خواهد بود. سهولت در نظافت در مقایسه با زمانی که از تجهیزات دستی استفاده می­ کنید، کاملا ملموس است.

روش­ های سنتی شستشو

تصور کنید یک سالن بزرگ که یک کارگاه یا بیمارستان باشد را بخواهید با استفاده از تجهیزات دستی تمیز کنید. این محیط به جهت گستردگی نیاز به چندین نیروی کار دارد. از طرفی به جهت تردد بیش از حد معمول، نیاز به پاکسازی و نظافت مکرر خواهید داشت. شما می ­توانید از تجهیزات دستی استفاده کنید. آنچه که شما را ترقیب خواهد کرد تا از ماشین کف شور استفاده کنید، تصور مشکلاتی از قبیل افزایش هزینه و استخدام نیروی کار چند برابری است. در ادامه دلایلی که باعث می­ شود اکثر افراد ماشین­ های صنعتی را به تجهیزات دستی ترجیح ­دهند برای شما ذکر خواهیم کرد.

همچنین بخوانید: تفاوت مدل های مختلف دستگاه کف شوی در چیست؟

روش­ های دستی شستشو

در روش ­های سنتی لازم است چندین نیروی کار را استخدام کنیم چرا که یک نفر قادر به انجام تمامی اقدامات لازم جهت پاکسازی محیط نیست. مگر اینکه برای ساعات طولانی کار را تعطیل کنید تا بتوانید با استفاده از نیروی کار حداقلی، تمام محیط کارگاه را پاکسازی کند.چنین چیزی غیر ممکن است. شاید لازم باشد برای یک روز تمامی دستگاه­ ها را خاموش کنید و یا در یک سالن ورزشی یا بیمارستان منع تردد را اعلام کنید. راهکار بهتر استفاده از ماشین زمین شور صنعتی است. این ماشین نیاز به یک نیروی کار یا سرنشین دارد که می‌تواند سالنی بزرگ را در کمترین زمان ممکن نظافت کند. این دستگاه در دو نوع اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار طراحی شده است.

وقتی که استفاده از تجهیزات سنتی را جایگزین استفاده از ماشین زمین شور صنعتی می­ کنید، باید خود را برای پرداخت هزینه­ های سرسام آور قبوض آب و برق آماده کنید. به قدری آب مصرف خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه چند برابری آن هستید. استفاده از چندین گالن مواد شوینده را فراموش نکنید. البته باید دستمزد نیروی کار چند برابری را هم به این لیست اضافه کنید. تا به اینجا متوجه شدیم که چه هزینه ­هایی به شما تحمیل خواهد شد. بهتر است به سراغ معرفی روش‌های مدرن شستشو برویم تا متوجه ضرورت استفاده از ماشین کف شو شوید.

ماشین کف شور سرنشین دار

روش‌های مدرن شستشو

وقتی که زمین شور صنعتی را جایگزین تجهیزات سنتی می کنید، در وقت و هزینه ­های شما صرفه جویی خواهد شد. شما نیروی کار کمتری را استخدام خواهد کرد. میزان مبالغ مربوط به قبوض آب و دستمزد نیروی کار کاهش پیدا خواهد کرد. همانطور که در این موضوع اشاره کردیم، خط تولید و منع تردد در محیط کار یکی از  اجبارهایی است که تجهیزات سنتی به شما تحمیل خواهد کرد. به جهت کندی روند نظافت مجبور به انجام این کار خواهید شد. این یعنی  ضرر مالی! شما می­ توانستید در همان چند ساعت میزان قابل توجهی کسب درآمد کنید. وقتی که از ماشین­ های کف شور استفاده می ­کنید، در کمترین زمان ممکن فرآیند نظافت محیط به انجام می  ­رسد. در نتیجه ساعات بیشتری را به انجام فرآیند تولید و یا اداره کسب و کار خود می­پردازید.

جمع بندی

تنها ماشین کف شور نیست که نظافت محیط کار را برای شما آسان می­کند. بسیاری از تجهیزات نظافتی دیگر هم به کمک شما خواهند آمد. تجهیزاتی از قبیل جاروبرقی صنعتی و یا پلیشر نیز لازم است. ممکن است تصور کنید خرید این حجم تجهیزات صنعتی جهت نظافت محیط کار، هزینه­ های زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد. وقتی که سرتان در حساب و کتاب باشد و بتوانید تفاوت هزینه ­های مرتبط به نظافت را  در دو نوع  سنتی و مدرن مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که این تجهیزات سنتی هستند که شما را متحمل ضررهای مالی قابل توجه خواهد کرد. از طرفی دنیای امروز به سمت مدرنیته و استفاده از تجهیزات به روز گرایش دارد. بهتر است از این قافله عقب نمانید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش