چطور دستگاه واترجت ایده آل خود را بشناسیم ؟

واتر جت

تصمیم گیری در مورد این که استفاده از واترجت برای کار در محیط های تجاری ، صنعتی ، مسکونی ، تفریحی و… ، به چه میزان در عملکرد و بهبود شرایط نظافتی و پاکیزه ساختن محیط موثر است ، بسته به شرایط متفاوت می باشد. از این رو انتخاب واترجت صنعتی در مدل های مختلف بازخورد گوناگونی را از خود به جای می گذارد . به طور کلی دستگاه های واتر جت صنعتی با بهره مندی از فشار و دبی گوناگون ، قادر می باشند تا با صرفه جویی در مصرف آب و منابع طبیعی و همچنین با اتکا بر قدرت بالای دستگاه در سری واترجت های آب گرم و آب سرد ، زمینه را جهت دستیابی به حداکثر پاکیزگی و از بین بردن آبودگی و نیز لایه برداری از سطح ، فراهم آورد.

 

 

مزیت بهره گیری از واترجت در شستشوی سطوح

2استفاده از شوینده های فشار قوی (واترجت) موجب اطمینان کاربر از انجام گرفتن نظافت و تمییز شدن سطح می گردد. لذا لازم است تا جهت مطابقت دستگاه با نیاز های خود در پروژه های مختلف ، از دستگاهی با فشار و دبی متناسب بهره برد تا ضمن جلوگیری از بروز آسیب به سطح مورد نظر ، عمل شستشو و نظافت هم در سطحی مطلوب صورت پذیرد. از جمله نکاتی که توصیه می شود پیش از تهییه ی واتر جت به ان توجه کنید ، بررسی و تعیین دستگاه استاندارد و مناسب کارتان است که در ادامه به برخی از جوانب این امر اشاره خواهیم کرد:

 

 

کاربرد دستگاه واترجت صنعتی

1به طور کلی استفاده از واترجت صنعتی زمینه را جهت کاهش و کنترل هزینه ها فراهم می اورد در حالی که بالاترین کیفیت نظافتی ممکن را برای کاربران و صاحبان مشاغل مهیا می سازد. از طرفی شوینده های فشار قوی دارای کارایی های مختلف و گوناگونی می باشند به نحوی که شستشوی سطح توسط این دستگاه ، در لایه برداری ، از بین بردن الودگی ها و برقراری بهداشت و پاکیزگی محیطی نقش مؤثری ایفا می نماید.از واتر جت صنعتی به طور کلی در صنایع و کارخانه هایی نظیر صنعت سیمان ، فولاد و نفت و گاز و پتروشیمی مورد در سطحی گسترده مورد استفاده قرار می گیرد . هم چنین در مناطق و محیط های مسکونی جهت شستشوی معابر و نما و در مجتمع های تجاری و مراکز تفریحی و خدماتی ، دستگاه واتر جت صنعتی ، عملیات شستشو و نظافت را در سطحی مطلوب و حرفه ای به نمایش می گذارد. اما از دیگر کاربرد های دستگاه واترجت ، استفاده از آن به عنوان شستشو دهنده در کارواش های مختلف می باشد. لذا به آن کارواش صنعتی نیز می گویند.

 

 

انواع مختلف شوینده های فشار قوی (واتر جت)

دستگاه کارواش صنعتی واترجت های صنعتی در سری مدل های الکتریکی و دیزلی/بنزینی تولید و عرضه می گردند که شامل دو گروه : واتر جت های آب سرد و آب گرم می باشند . از سوی دیگر ، شوینده های فشار قوی بر اساس دبی و فشار دستگاه ها نیز طبقه بندی می گردند که این امر زمینه را برای استفاده ی گسترده از واتر جت های صنعتی فراهم می آورد. به همین دلیل است که در تمامی صنایع می توان از دستگاه های شستشوی فشار قوی به منظور تامین سطح بالای نظافتی استفاده نمود. اما نکته ی دیگری که منشا بروز تفاوت میان واتر جت ها می گردد ، قابلیت بهره مندی از تجهیزات جانبی گسترده در کنار دستگاه می باشد . نازل های کاردکی ، سوزنی و دوار به عنوان سه نازل پر کاربرد قابلیت ویژه ای را به واترجت می دهد تا کاربر بتواند عملیات گوناگون را به کمک آن مدیریت نماید.

 

 

اهمیت سرعتو زمان

واترجت صنعتی اهمیت سرعت و زمانی که برای انجام عملیات نظافت در اختیار دارید ، به عنوان عاملی دیگر در انتخاب دستگاه واتر جت صنعتی تاثیر گذار می باشد ، بنابراین کاربر با توجه به این موضوع می تواند در انتخاب دستگاه متناسب گام بردارد و با مدیریت بهینه ی زمان در کاهش هزینه ها و نیرو های انسانی که به کار گرفته می شوند راندمان بالای کاری را فراهم آورد و محیطی پیوسته پاکیزه را به وجود بیاورد.

 

 

لینک های مفید:

دستگاه کارواش صنعتی : فهرستی از شوینده های فشار قوی (واتر جت)

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش