4 نکته مهم قبل استفاده از اسکرابر در سالن‌های ورزشی

در صورت آسیب به سطح زمین ورزشگاه‌ها، هزینه تعمیر آن بسیار بالاست، بنابراین هنگام تمیز کردن آن با اسکرابر خودکار، می‌بایست یک اپراتور آموزش دیده مسئول نظافت باشد. در این مطلب می‌خواهیم مواردی را که یک اپراتور اسکرابر باید بداند را با شما درمیان می‌گذاریم.

1) انتخاب موارد شونده مناسب

باید بدانید که جنس کف زمین از چیست و دستورالعمل تولید کننده نوع مواد شوینده توصیه شده را استفاده کنید. این بسیار مهم است چرا که استفاده از مواد شوینده نادرست می‌تواند باعث تشکیل لکه‌هایی روی زمین شود و به پوشش زمین آسیب برساند. به طور کلی، مقدار کمی مواد شوینده نیمه قلیایی کافی است. اپراتور باید دقیقا بداند که چه مقدار از مواد شوینده را در ماشین با مخزن پر از آب تمیز بریزد و باید دمای مناسب آب را براساس توصیه‌های تولید کننده تنظیم کند.

2) پاکسازی زباله‌های درشت از روی زمین

قبل از شروع شستشو، زباله‌های درشت را از روی زمین بردارید. کل منطقه ای که باید تمیز شود باید به طور کامل جارو شود تا مطمئن شوید همه زباله‌ها از روی زمین پاک شده‌اند. یک سنگریزه کوچک می‌توانید در اسکرابر گیر کند و به دستگاه شما آسیب برساند. دلیل دیگر پاکسازی زمین این است که زباله‌های باقی‌مانده روی زمین می‌توانند توسط تی به اطراف کشیده شوند و احتمال ایجاد خراش و آسیب به کف را افزایش دهد.

3) تنظیم صحیح دستگاه

اطمینان حاصل کنید که اسکرابر شما برای استفاده در کف سالن بدنسازی به درستی تنظیم شده باشد. اگر دستگاه زمین شوی شما در قسمت‌های دیگر ساختمان شما استفاده شده است، مطمئن شوید که مخازن محلول کاملاً تمیز شده‌اند تا پاک کننده دیگری در آنجا مصرف نشود. اطمینان حاصل کنید که پدهای جدید روی درایورها نصب شده است. اگر پدهایی که استفاده می کنید جدید نیستند، آنها را بردارید و ابتدا خوب تمیز کنید و سپس بررسی کنید تا مطمئن شوید که هنوز به اندازه کافی ضخیم هستند که بتوان از آنها استفاده کرد و هیچ زباله ای در آنها باقی نمانده است.

زباله‌ها می‌توانند چرخش‌ها و خراش‌هایی را روی کل زمین ایجاد کنند. همچنین بررسی کنید که لاستیک‌های محرک و چرخنده تمیز باشند زیرا زباله‌های چسبیده روی آن‌ها مشکل ایجاد می‌کنند.

تی دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید چیزی گیر نکرده که بتواند به اطراف کشیده شود و باعث ایجاد خراش شود. مکش مناسب سیستم مکنده از دیگر مواردی است که باید در چک لیست قرار دهید.

4) فشار مناسب برس هنگام استفاده از اسکرابر

مطمئن شوید که از فشار برس درست برای سطح مورد نظر استفاده می‌کنید. اکر فشار زیادی بر روی برس اسکرابر باشد، می‌تواند باعث آسیب شود. اطمینان حاصل کنید که مقدار مناسبی از محلول تمیز کننده روی زمین ریخته می‌شود و آب به میزان لازم پاشش می‌کند و همه آن‌ها به طور کامل مکیده می‌شوند.

در نهایت اگر هرگونه سوال در مورد نوع اسکرابر و یا طرز استفاده درست از دستگاه زمین‌شوی RCM خود را دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره خرید و بازدید رایگان از مجموعه شما
با ما در ارتباط باشید
دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش