کفشوی فروشگاهی چیست و چه مزایایی دارد؟

کفشور فروشگاهی

نظافت و تمیزی فروشگاه ها از حساس ترین موضوعاتی می باشد که بسیاری از خریداران به آن توجه دارند. همین امر نیز سبب شده است تا مدیران و مسئولان فروشگاه های مختلف به دنبال سریعترین و راحت ترین راه برای نظافت بی نظیر باشند. چرا که آنها نیز به خوبی می دانند تمیزی و زیبایی فروشگاه شان می تواند رضایت مندی مشتریان و مراجعه کنندگان را به دنبال داشته باشد. امروزه استفاده از کفشور فروشگاهی در بسیاری از فروشگاه ها رواج یافته است. این دستگاه ها با استفاده از سیستم برس زنی جرم ها و آلودگی ها را از عمق سطح بیرون می کشد. برخورداری از سیستم خشک کن باعث شده تا سطح بعد از شستشو لغزنده نباشد. در این مقاله ویژگی ها و مزایای کفشوی فروشگاهی با جزئیات بیشتر بیان می شود.

علت استفاده از کفشوی فروشگاهی

شما بعنوان مدیر فروشگاه یا مسئول خدمات نظافتی نیز می توانید با تهیه این دستگاه، از تمام مزیت های آنها نهایت بهره مندی را داشته باشید. با استفاده از دستگاه های کفشوی فروشگاهی مزایای متعددی برای مدیران فروشگاه، نیرو های خدماتی و حتی مشتریان فراهم می شود. از مهمترین مزیت های استفاده از زمین شوی صنعتی می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد :

کفشوی فروشگاهی – افزایش سرعت شستشوی سطوح کف

– امکان تردد افراد در حین فرآیند شستشو

– کاهش هزینه های مربوط به نظافت و نیرو های خدماتی

– بالا رفتن کلاس کاری مجموعه

– نیاز به تعداد نیروی انسانی کمتر

– تمیزی بسیار فوق العاده و بی نظیر سطوح کف

ایمنی کفشوی فروشگاهی

کفشور فروشگاهی امروزه در مدل ها و انواع بسیار متنوعی تولید و طراحی می شود که هر کدام کارایی و عملکرد یکسانی را دارند و در برخی از مشخصات فنی با یکدیگر متفاوت هستند. ایمنی استفاده از این دستگاه سیار بالا بوده و شما می توانید با خیال راحت آن را در هر ساعت از شبانه روز مورد استفاده قرار دهید. مهم ترین دلیل بالا بودن سطح ایمنی دستگاه اسکرابر ، تجهیز آن به سیستم خشک کن است. این سیستم که دارای بخش های تی مکنده و موتور مکش می باشد، با جمع آوری آب و آلودگی ها از سطح، سطح لغزنده ای بر جای نمی گذارد. خشک شدن سطح بعد از فرآیند شستشو و لغزنده نبودن سطوح کف امکان تردد ایمن افراد را در محیط بوجود می آورد.کفشوی فروشگاهی استفاده بسیار راحت و آسانی را نیزدارد و شما می توانید با مطالعه دفترچه راهنمای استفاده آن، به راحتی آن را روشن کرده و مورد استفاده قرار دهید.

انتخاب اسکرابر مناسب فروشگاه

مزایای اسکرابر فروشگاهدر سال های اخیر فروشگاه های زیادی را می توانید مشاهده کنید که برای شستن سطوح کف از کفشوی فروشگاهی بهره می برند. این دستگاه بهترین و با کیفیت ترین فرآیند شستشو را در حین تردد افراد و استفاده آنها از مجموعه بوجود می آورد. اسکرابر فروشگاهی در مدل های متنوع و توسط برند های مختلف طراحی و تولید می شود. انتخاب بین این مدل ها امر دشواری بوده و باید متناسب با نیاز بهترین آنرا تهیه نمود. در وهله اول انتخاب اسکرابر باید از برند معتبر که دارای دستگاه های با کیفیت و خوش ساخت می باشد، صورت گیرد. برای انتخاب دستگاه در بین مدل های مختلف اسکرابر یک برند مشخص، آیتم های مختلفی باید در نظر گرفته شود. اصلی ترین این موارد در ادامه ذکر شده اند :

– توجه کردن به مساحت محیطی که می خواهید نظافت کنید

– دسترسی یا عدم دسترسی به پریز برق

– میزان تردد افراد در فروشگاه

– سرمایه موجود در اختیار

– مشخصات فنی دستگاه مورد نظر

اگر دسترسی مناسب به پریز برق وجود ندارد، به جای اسکرابر کابلی از مدل های باتری دار استفاده کنید. وسیع بودن محیط باعث می شود تا استفاده از دستگاه اسکرابر خودرویی ارجحیت داشته باشد. به کمک یک کفشوی فروشگاهی سرنشین دار می توانید حدود ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ متر مربع را در یک ساعت شستشو دهید. محیط های وسیع فروشگاه ها و مراکز تجاری به سادگی با این دستگاه قابل نظافت هستند. زیاد بودن تردد افراد در محیط عامل دیگری است که باعث شده تا استفاده از کفشوی کابلی چندان معقول نباشد. با این حال اسکرابر کابلی بعلت وزن سبک، لیست قیمت اسکرابر و قدرت نظافتی بالاتر نسبت به کفشوی باتری دار در محیط های کم وسعت با تردد پایین ارجحیت دارد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش