برند Ehrle آلمان

درباره شرکت Ehrle آلمان

کمپانی Ehrle آلمان، اکنون یکی از پیشگامان جهان در زمینه ارائه راهکار های نوآورانه در زمینه تجهیزات نظافتی می باشد. از زمان تاسیس شرکت در سال 1961، Ehrle به چهار اصل ارائه ایده های خلاقانه، کیفیت برتر، تکنولوژی پیشرفته و خدمات عالی توجه داشته است. محصولات این شرکت با کیفیت و تکنولوژی بالاتر از متوسط، طراحی مدرن و بازدهی اقتصادی شناخته می شوند. نمایندگی های شرکت محصولات و خدمات آنرا در بیش از 30 کشور جهان ارائه می دهند. مرکز اصلی این شرکت که اکنون در آلمان قرار دارد، در سال 1982 بنا شده و شامل بخش های فلز کاری، بسته بندی نهایی، کنترل کیفیت و فروش می باشد.

تاریخچه محصولات شرکت Ehrle

بنیانگذار شرکت Ehrle شخصی به نام Oskar Ehrle می باشد که در زمینه مهندسی مکانیک تحصیل نموده است. این شخص شرکت Ehrle را در سال 1961 در Illertissen بنا نمود. سپس شخصی به نام Reiner Ehrle از این کارخانه خانوادگی در سال 1984 بکار گرفته شد. این شخص توانست این شرکت را از یک کسب و کار کوچک به یک مجموعه بزرگ تبدیل نماید.

سیر تکامل محصولات شرکت Ehrle

ابتدا در سال 1959 اولین جت بخار توسط oskar Ehrle طراحی و تولید شد. دو سال بعد شرکت Ehrle ساخته شد و در سال 1970 سری جت بخار 750 با پمپ یک پیستون به تولید رسید. با پیشرفت بیشتر در زمینه پمپ فشار قوی، اولین شوینده فشار قوی در سال 1971 وارد بازار گردید. یکسال بعد مشتریان این شرکت اولین واترجت آب گرم را با نام HDW 750 را مشاهده نمودند. در سال 1975 یک تغییر و تحول قابل توجه در تولید واترجت صنعتی آب گرم بوجود آمد. تجهیزات جانبی مانند نازل و برس ها شستشوی نیز به این دستگاه اضافه شدند. 4 سال بعد مسیر حرکت شرکت به سمت تولید اولین کارواش سلف سرویس رفت. سری قرمز رنگ محصولات Ehrle که اکنون وجود دارد، اولین بار در سال1982 رونمایی شد. اولین واترجت خانگی جمع جور نیز در سال 1984 به مشتریان ارائه گردید. مخازن شفاف دستگاه در سال 1999 طراحی شد و یکسال بعد واترجت ثابت بعنوان محصول جدید Ehlre به مرحله تولید رسید. سبک طراحی کنونی واترجت آب سرد در سال 2004 اولین بار تولید شد. پنج سال بعد، واترجت چهار چرخ آب سرد با سهولت کاربری و جابجایی مزایای بیشتری را برای کاربر فراهم نمود. در نهایت واترجت های دو چرخ جمع و جور به بازار وارد شدند.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش