خرید جاروبرقی صنعتی بی کیفیت و مشکلات پیش رو

مکنده بازیابی و جداسازی مواد

جاروبرقی دستگاهی مکانیزه و کاربردی بری جمع آوری آلاینده ها می باشد. ساختار ویژه این دستگاه ها مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط می گردد. اما بر خلاف تصور عموم که تفاوتی بین دستگاه های جاروبرقی قائل نیستند،‌ دستگاه های مکنده به منظور برآورده سازی نیاز های نظافتی محیط های گوناگون و همچنین ماهیت آلاینده های موجود در محیط،‌ دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. مسلما با توجه به نیاز های نظافتی محیط های مسکونی خرید دستگاه جاروبرقی به توجه خاصی نیاز ندارد. چرا که اغلب نمونه های خانگی عملکرد مشابه ای داشته و تنها تفاوت آنها در برند سازنده می باشد. اما خرید یک دستگاه جاروبرقی صنعتی به منظور جمع آوری و حذف آلاینده های موجود در صنایع و محیط کار،‌ دشوار می باشد. چرا که در محیط های صنعتی با توجه به حجم و ماهیت آلانیده ها، استفاده از دستگاه های جاروبرقی متداول امکان پذیر نبوده و نیاز به دستگاه های جاروبرقی صنعتی دارد. علاوه بر این کیفیت ساخت و استفاده از تجهیزات استاندارد نیز در ساخت مکنده از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نقش بسزایی در ایمنی محیط و کیفیت عملکرد دستگاه از اهیمت ویژه ای برخوردار می باشد. از جمله مشکلات متداولی که در استفاده از جاروبرقی صنعتی غیر استاندارد برای کاربران پیش می آید،‌می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

انتشار گرد و غبار در محیط

جاروبرقی صنعتیاصولا جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی دستگاهی مکانیزه برای جمع آوری ایمن و با کیفیت آلاینده ها موجود در محیط می باشد. دستگاه های جاروبرقی صنعتی به منظور ممانعت از بازنشر ذرات ریز گرد و غبار مکش شده مجهز به سیستم های فیلتراسیون قدرتمند می باشد. نمونه های بی کیفیت و غیر استاندارد جاروی صنعتی موجب انتشار حجم بالایی از گرد و غبار در محیط می شوند. مسلما انتشار گرد و غبار در محیط نه تنها کیفیت هوای محیط را کاهش می دهد بلکه در صورت سمی و اشتعال زا بودن آلاینده ها، سلامت افراد حاضر و شاغل در محیط را تهدید نماید. نظافت محیط هایی با آلاینده های خطرناک نیازمند دستگاه هایی می باشد که دارای سیستم فیلتراسیون قدرتمند باشند. جاروی صنعتی با کیفیت اصولا دارای سیستم های فیلتراسیون چند مرحله ای بوده و از این رو هوای خارج شده از این دستگاه ها فاقد هر گونه ذرات ریز گرد وغبار می باشند. در نتیجه این دستگاه ها سلامت و ایمنی محیط کار و اپراتور را تضمین می نمایند.


عدم کارکرد صحیح موتور و پمپ دستگاه جاروبرقی صنعتی

جاروی صنعتییک دستگاه جاروبرقی با کیفیت به گونه ای طراحی شده است که امکان ورود گرد و غبار و ذرات ریز آلاینده ها به داخل پمپ و موتور مقدور نمی باشد. در نتیجه پمپ و موتور دستگاه در شرایط ایده آلی قرار داشته و از این رو عملکرد بهینه ای دارد. عدم رعایت اصول استاندارد در ساخت مکنده های بی کفیت موجب نفوذ ذرات ریز گرد و غبار و دیگر آلاینده ها به داخل پمپ و موتور دستگاه می گردد. در حالیکه در نمونه های با کیفیت و استاندارد به واسطه حضور فیلتر کلاس بندی شده، فیلتر ایمنی و سیستم نظافت فیلتر،‌ تمامی ذرات آلاینده در داخل مخزن باقی می ماند.


عدم تطابق با استاندارد ها

مکنده صنعتییکی از بزرگ ترین مشکلاتی که در اثر استفاده از دستگاه جاروی صنعتی بی کیفیت برای مجموعه ها رخ می دهد، عدم رعایت استاندارد های کاری کسب و کار می باشد. بسیاری از صنایع و مجموعه ها،‌ به منظور کسب مجوز فعالیت، نیازمند رعایت استاندارد های خاصی هستند. عدم رعایت این استاندارد ها می تواند جریمه های سنگینی را بر دوش مدیران و صاحبان مجموعه ها تحمیل نموده و در شرایط بحرانی منجر به پلمپ کسب و کار گردد. از این رو برای رعایت استاندارد های لازم هر کسب و کاری و همچنین حضور فعال در بازار های رقابتی نیاز به استفاده از تجهیزات با کیفیت و استاندارد می باشد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش