جاروبرقی مرکزی برای نظافت و بالابردن بهره وری دستگاه های تولید

جاروبرقی صنعتی مرکزی

می توان گفت همیشه جاروبرقی صنعتی متحرک ممکن است بهترین راه حل برای نظافت و نگهداری محیط و تجهیزات نباشد. در برخی شرایط مانند فضاهای کوچک و باریک و یا حتی محیط های وسیع و چند طبقه، می توانند محل مناسبی برای نصب جاروی مرکزی باشند. جاروی مرکزی این امکان را ایجاد می نماید تا یک اپراتور بتواند کل ساختمان را به تنهایی نظافت نماید. همچنین امکان استفاده چند کاربر به طور همزمان از این دستگاه وجود دارد که باعث تسریع عملیات نظافت می گردد. صرفه جویی در زمان و هزینه دو مورد از اساسی ترین نقاط قوت جاروبرقی صنعتی مرکزی است که موجب بهبود بهره وری در تولید می گردد.

Mastervac ارائه دهنده جاروی مرکزی

سیستم جاروبرقی مرکزی متشکل از یک واحد مکش و یک شبکه لوله است که می تواند داخل یا خارج از تاسیسات ساختمان نصب گردد. این ویژگی باعث شده است که سیستم جاروی مرکزی متناسب با نیاز مشتریان انعطاف پذیر و سازگار باشد. به عنوان مثال، جاروی مرکزی می تواند یا برای نظافت کلی محیط استفاده شود و یا به منظور خاصی مانند انتقال مواد در کارخانه ها و صنایع، در محل نصب شده و مورد استفاده قرار گیرد.

Mastervac یک دانش فنی را در زمینه مهندسی و نصب سیستم جاروی مرکزی توسعه داده است که ارائه هرگونه خدمات نظافتی را ممکن می سازد و این خدمات همیشه حتی فراتر از انتظارات کاربران است. دستگاه جاروی مرکزی در بخش های صنعتی مختلف مانند داروسازی، صنایع غذایی و بسته بندی نصب می شوند، و می توانند متناسب با هر شرایط حتی موارد خاص مانند محیط های قابل انفجار، طراحی شده و با محیط وفق یابند. اکثر دستگاه های جارو برقی صنعتی Mastervac، متناسب با محیط های قابل انفجار هستند تا بالاترین سطح ایمنی در هر شرایط کاری را تضمین نمایند. Mastervac از بهترین اجزا و مواد برای ساخت دستگاه ها استفاده نموده است که باعث ضمانت کیفیت بالای محصولات شده است. اما ارزش واقعی محصولات زمانی مشخص می شود که مشتریان برای انتخاب هر نوع تجهیزات جاروبرقی به این شرکت وفادار بمانند.

لینک های مفید :

ویژگی ها و مزایای دستگاه جاروبرقی مرکزی

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش