ویژگی ها و مزیت های استفاده از جاروبرقی هتلی

جاروبرقی خانگی

هتل ها و مراکز اقامتی در تمام طول سال به ویژه ایام تعطیلات با مراجعه تعداد کثیری از مسافران مواجه هستند. با توجه به اینکه در سال های خیر رقابت در این بخش اقتصادی رشد بسیاری یافته است،‌ جذب نظر مراجعان و مسافران به منظور انتخاب و اقامت در یک مجموعه، از جمله اصلی ترین دغدغه ها و چالش های مدیران و صاحبان این مجموعه ها می باشد. از این رو مدیران و صاحبان این گونه کسب و کار ها سعی دارند تا با ارائه بهترین خدمات رفاهی، اقدام موثری در جلب رضایت مسافران انجام دهند. یکی از خدمات رفاهی مهم در این مجموعه ها ارائه محیطی تمیز، بهداشتی و عاری از آلودگی می باشد. با توجه به اقامت و سکونت موقت افراد در این محیط ها ایجاد آلاینده ها امری طبیعی و اجتناب ناپذیر می باشد. استفاده از تجهیزات مکانیزه چون دستگاه جارو برقی هتلی راهکار مناسب و ایده الی برای نظافت این محیط ها می باشد.

 

ساز و کار دستگاه جاروبرقی هتلی

جاروبرقی صنعتیجاروبرقی هتلی شباهت بسیار بسیار نزدیکی به دستگاه های جاروبرقی خانگی دارد. این دستگاه ها همانند مدل های مشابه خانگی دارای موتور و پمپ مکش بوده و در نتیجه با ایجاد فشار منفی در مخزن دستگاه یا به عبارت دیگر خلا در داخل مخزن دستگاه، موجب مکش هوا و به طبع آن انتقال آلاینده ها به داخل مخزن دستگاه می گردند. در نتیجه، آلاینده ها از محیط به داخل مخزن منتقل شده و در نتیجه از محیط حذف می شوند. هر دستگاه مکنده یا جاروبرقی دو فاکتور اصلی دارد که به نوعی بیان کننده توان نظافتی دستگاه می باشد. دو فاکتور مهم دستگاه جاروبرقی شامل، قدرت مکش دستگاه مکنده است که هر چه بیشتر باشد، توان دستگاه در مکش آلاینده های چگال از فاصله دور تر بیشتر می باشد. همچنین هر چه سرعت مکش دستگاه جاروبرقی هتلی بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر بوده و در نتیجه عملیات نظافت در زمان کوتاه تری انجام می شود.

در این رابطه مطالعه کنید : 
نظافت هتل با تجهیزات نظافتی مکانیزه

ویژگی های دستگاه جارو برقی هتلی

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های جاروبرقی هتلی توان نظافتی بالای این دستگاه ها می باشد. با توجه به اینکه حجم کاری و آلاینده های موجود در محیط هایی همانند هتل ها و مراکز اقامتی بسیار بالاتر از محیط های مسکونی می باشد، نیازمند استفاده از دستگاه های سخت کار می باشند. به عبارت دیگر، این دستگاه ها به منظور سازگاری با شرایط سخت کاری، مجهز به موتور ها و پمپ های تقویت شده بوده و از این رو از توان بالاتری برای انجام عملیات به صورت پیوسته برخوردار می باشد. از دیگر ویژگی های برتر این دستگاه ها در مقایسه با نمونه های خانگی می توان به قدرت فیلتراسیون بالای آنها اشاره نمود. دستگاه های جاروبرقی هتلی به منظور ممانعت از بازنشر مجدد آلاینده ها به فضای بیرون مجهز به سیستم های فیلتراسیون کارآمد بوده و همین امر ضامن کیفیت بالای نظافتی این مدل از مکنده ها می باشد.

برند های گوناگونی در جهان جارو برقی هتلی را طراحی و تولید کرده اند. ار کدام از این تجهیزات ویژگی های خاص خود را دارند که شما می توانید پیش از خرید این جاروبرقی ها، درباره آن ها اطلاعاتی درست و کافی را در اختیار داشته باشید. در ادامه از مهمترین ویژگی های دستگاه جارو برقی هتلی که همه اکثر آن ها مشترک است، می توان به موارد زیر اشاره کرد: دستگاه جارو برقی هتلی

  • ساختار و سیستم ساده
  • پایین بودن صدا
  • موتور قدرتمند کلکتوری
  • جنس بدنه استیل یا پلاستیک
  • حجم مخزن بزرگ
  • جابجایی آسان و حمل و نقل
  • کیفیت فیلتر عالی با جذب بالا ذرات

کاربرد جارو برقی هتلی

یکی از اصلی ترین و قابل اهمیت ترین عواملی که باعث خرید جاروبرقی هتلی توسط افراد می شود این است که، کاربرد آن بسیار زیاد می باشد. جارو برقی هتلی با توجه به ساختار بدنه و قسمت های مختلف دیگری که دارد، می توان در محیط های مختلفی حتی غیر از محیط هتل از آن استفاده کرد. محیط هایی نظیر رستوران ها، مراکز تجاری، فروشگاه ها،سالن های عمومی همه و همه فقط بخشی از محیط هایی هستند که می توان از دستگاه جارو برقی هتلی برای جمع آوری انواع زباله و آلودگی استفاده کرد.

مزایای استفاده از دستگاه های جاروبرقی هتلی در مراکز اقامتی

جاروبرقی صنعتیبرای کسانی که به مسافرت می آیند، در انتخاب و رفتن به یک هتل مناسب، نظافت و تمیزی را یک گزینه بسیار مهم در کنار دریافت خدمات با کیفیت و هزینه مناسب و به صرفه هتل می دانند. نظافت و پاکیزگی هتل علاوه بر فراهم آوردن زیبایی محیطی، حس خوب و راضی کننده به مشتریان می دهد. از نگاهی دیگر می توان نظافت هتل را از مهم ترین بخش های خدماتی این سیستم دانست. تجهیزات تظافتی به منظور انجام امور نظافتی، سبب سریع تر شدن سرعت نظافت و همچنین سولت در کار می شود.

انباشت آلاینده ها در بخش های مختلف مجموعه در گام اول با کاهش جلوه های بصری محیط، تاثیر نامطلوبی در رضایت مشتریان داشته و همین امر موجب کاهش تمایل افراد به اقامت در مجموعه گردیده و در گام بعدی،‌ به واسطه فراهم نمودن محیطی مناسب جهت رشد و تکثیر باکتری ها و عوامل بیماری زا، سطح بهداشت محیط را کاهش داده و در نتیجه موجبات بیماری افراد را فراهم می نماید. علاوه بر این سطح صدای پایین مکنده های هتلی امکان نظافت 24 ساعته محیط را بدون ایجاد مزاحمت برای افراد ساکن در مجموعه فراهم می نماید. استفاده از دستگاه جارو برقی هتلی به واسطه حذف آلاینده های انباشته در محیط، فضای دلپذیر و آرام بخشی را برای افراد فراهم نموده و در نتیجه با جلب نظر مشتریان، موجب افزایش بهره وری و سود آوری کسب و کار می گردد. برای آشنایی با انواع این دستگاه ها و دریافت لیست جاروبرقی های هتلی به صفحه موردنظر مراجعه کنید.

و یا برای دریافت قیمت و خرید دستگاه جاروبرقی هتلی و دیگر تجهیزات نظافتی می توانید از طریق زیر با مشاوران در ارتباط باشید.

021-58453000

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش