مراحل نظافت سطوح سخت با دستگاه پولیشر صنعتی

جلادهی و نظافت کف با دستگاه پولیشر صنعتی

از دستگاه پولیشر صنعتی برای نظافت و از بین بردن لکه ها و آلودگی در سطوح کف سخت استفاده می شود. پولیشر با قابلیت های شاخص خود، عملکرد بسیار بالایی در جلادهی و برق انداختن سطوح کف دارد. در این مقاله مراحل نظافت کف را با استفاده از پلیشر صنعتی به اختصار بیان خواهیم کرد.

آماده کردن دستگاه پولیشر صنعتی

مقدار مناسبی از مواد شیمیایی را در مخزن محلول/شامپو مخلوط کنید. دستورالعمل ها و نکات نوشته شده روی محلول ضدعفونی کننده را با دقت بخوانید. استفاده بیش از حد از محلول شوینده می تواند باقی مانده و اضافاتی را روی زمین بجا بگذارد و بدتر از زمان شروع به نظر برسد. دستگاه پولیشر صنعتی را به عقب متمایل کرده و پد یا برس مورد نیاز برای تمیز کردن کف را روی درایور آن قرار دهید. این که از چه نوع برسی برای نظافت استفاده کنیم بستگی به سطحی دارد که نیاز به شستشو دارد. برس های نرم برای کف های انعطاف پذیر صاف عالی هستند، در حالی که برس های زبر در کف های سخت و ناهموار عالی عمل می کنند.

آماده سازی محیط شستشو

علائم هشدار و احتیاط را در حوالی منطقه شستشو قرار دهید تا افراد را از فرآیند نظافتی که قرار است انجام دهید اگاه کنید. زیرا ممکن است زمین لغزنده باشد و رفت و آمد های بی مورد باعث آسیب رسیدن به رهگذران شود. وسایل و موانعی که جلوی شستشوی شما را می گیرند را جابجا کنید. داشتن یک محیط باز و گسترده فکر بسیار خوبی است زیرا دستگاه به طور مداوم از این طرف به آن طرف می چرخد. مراحل پاکسازی را بطور درست انجام دهید تا قبل از شروع به پاکسازی، مواد زائد، خاک و اشیاء بزرگ را از محل نظافت برداشته و جمع کنید.

شستشوی دستگاه پولیشر صنعتی

عملکرد دستگاه پولیشر صنعتی

کابل برق پولیشر را جدا کنید و مطمئن شوید که در پشت دستگاه قرار دارد و سر راه شما نیست. برخی از افراد ترجیح می دهند سیم برق را روی یک شانه خود بگذارند تا هنگام حرکت دستگاه پولیشر، کابل را حرکت بدهند و جلوی دست و پایشان نباشد. دسته پولیشر را در خط کمربند خود قرار دهید. از هر دو دست خود برای کشیدن اهرم ایمنی و راه اندازی دستگاه استفاده کنید. سعی نکنید با دستگاه پولیشر صنعتی مبارزه کنید، زیرا دستگاه قدرتمندی است و هر بار برنده خواهد شد. در عوض یاد بگیرید که با دستگاه کار کنید. فشار ساده روی دسته باعث حرکت دستگاه به سمت چپ می شود. هنگامی که دستگاه از محل شروع به زاویه 45 درجه رسید، دسته را کمی بالا بیاورید و دستگاه به سمت راست حرکت می کند. این مراحل را همانطور که به آرامی شروع به حرکت می کنید تکرار کنید در حالی که دسته را روی مخزن محلول می کشید تا محلول را در حین حرکت پخش کنید.

بخوانید: انتخاب بین پولیشر یا اسکرابر؟

راه حل نظافت کامل

دیوارها یا میز و تخته هایی که ممکن است زیر یا روی آن ها آلودگی جمع شده باشد را پاک کنید. از یک جاروبرقی آب و خاک استفاده کنید. اگر در کف آلودگی باقی مانده است، می توانید از چیزی مانند تی استفاده کنید تا محلول را به سمت خارج از محیط هدایت کنید. اگر کف ها هنوز مرطوب هستند، ممکن است بسیار لغزنده باشند، بنابراین ایده خوبی است که تابلوهای کف خیس خود را کنار گذاشته و با استفاده از یک فن یا پنکه رطوبت کف را از بین ببرید.

اقدامات لازم در پایان شستشو با پولیشر صنعتی

هرگونه محلول استفاده نشده را از مخزن پولیشر خارج کرده و آن را کاملاً بشویید. نگهدارنده/برس را از قسمت پایین دستگاه پولیشر جدا کنید. اگر آلودگی بر روی برس یا درایور لنت بماند، موهای برس می توانند خم شده و غیر قابل استفاده شوند. برس یا پد ها را برداشته و آنها را کاملا بشویید. اگر به آنها اجازه دهید در آب تمیز بمانند، مقدار زیادی از خاک و آلودگی ها، طی یک روز یا بیشتر از سطح آن خارج می شوند. پس از تمیز کردن، آن ها را در حالت عمودی بگذارید تا در هوا خشک شوند.

هنگامی که سطوح کف 100٪ خشک شدند، علائم هشدار و احتیاطی را بردارید. همه اقلام مانند میز، صندلی و سایر مبلمان را به محل اصلی خود برگردانید. تمام ماشین آلات و سایر موارد را پاک کنید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش