ویژگی ها و کاربرد های جاروبرقی تجاری کدامند؟

کاربرد جاروبرقی تجاری

نظافت یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی می باشد که بایستی در تمام صنایع و کسب و کارها به آن توجه ویژه ای را داشت چرا که در غیر این صورت ممکن است مشکلات بسیار زیادی بوجود آید. یکی از پرکاربردترین و بهترین انواع تجهیزات نظافتی، جارو برقی تجاری است. این دستگاه برای نظافت محیط و جمع آوری آلودگی ها از سطح کاربرد دارد. ساختار دستگاه به گونه ای است که می توان از آن در هتل ها و بخش های مشابه استفاده نمود. ویژگی برجسته مکنده تجاری نسبت به جاروبرقی خانگی موتور و ساختار قدرتمند تر است. از طرفی این مدل از مکنده ها تفاوت هایی را با مکنده های صنعتی دارند. قدرت بسیار بالای این مدل از دستگاه در جذب آلودگی ها و گرد و غبار، باعث شده است که افراد برای نظافت راحت محل کسب و کار خود، به دنبال تهیه این دستگاه باشند. در ادامه مقاله در مورد ویژگی های جاروبرقی و کاربرد بسیار بی نظیر جاروبرقی های تجاری توضیحات بیشتری را ارائه می شود.

ویژگی های جاروی تجاری

جاروبرقی تجاریبرندهای مختلفی در جهان مکنده تجاری را طراحی و تولید می کنند. هر یک از این تجهیزات تولید شده دارای ویژگی های و مشخصات به خصوصی می باشد که شما می توانید قبل از خرید این دستگاه ها، راجع به ویژگی های آن اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشید. از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های مشترک انواه مدل های جاروبرقی تجاری می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– ساختار ساده

– سطح صدای پایین

– موتور کلکتوری پر قدرت

– بدنه از جنس پلاستیک یا استیل

– حجم مخزن بزرگتر از جاروی خانگی

– سهولت در جابجایی و حمل و نقل

– فیلتر مناسب جذب ذرات

کاربرد جاروبرقی تجاری

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که سبب خرید مکنده تجاری توسط افراد شده، کاربرد آن در محیط های مختلف می باشد. با توجه به ساختار بدنه و بخش های مختلف دستگاه، از این جاروبرقی می توان در محیط های مختلف تجاری استفاده نمود. هتل ها، رستوران ها، فروشگاه های کوچک و مراکز تجاری، سالن سینما و اماکن مذهبی تنها بخشی از محیط هایی هستند که از جارو برقی تجاری برای جمع آوری زباله و آلودگی ها در محیط بهره می برند.

مقایسه جاروبرقی تجاری با مکنده صنعتی

موتور جاروبرقی تجاریتوجه داشته باشید که مکنده های صنعتی با مکنده های تجاری از تفاوت های بسیار زیادی برخوردار بوده و در انتخاب این دستگاه باید مواردی را مد نظر قرار دهید. از اصلی ترین و مهمترین تفاوت های میان جاروبرقی تجاری و صنعتی می توان به مواردی از جمله ساختار بدنه ، محیط مورد استفاده دستگاه، نوع فیلتر و غیره اشاره کرد. تفاوت مهم مکنده صنعتی و تجاری محیط مورد استفاده آنها می باشد. مکنده صنعتی ساختار صنعتی و سخت تری داشته و در محیط های صنعتی دوام و پایداری بیشتری دارد. تفاوت دیگر جارو برقی تجاری و صنعتی فیلتر مورد استفاده و بخش نظافت فیلتر است. فیلتر دستگاه جاروبرقی صنعتی ساختار متفاوت تری داشته و قدرت جذب ذرات ریز تری را دارد. همچنین با توجه به کاربرد مد نظر، فیلتر های مخصوص برای جذب آلودگی ها مثلا ذرات پر حرارت در مکنده های صنعتی استفاده می گردد. فیلتر جاروبرقی بعد از مدتی دچا گرفتگی می شود. برای جاروبرقی های تجاری سیستم نظافت فیلتری تعبیه نشده و کاربر باید بصورت دستی فیلتر را هر چند وقت یکبار از دستگاه خارج نموده و نظافت کند. اما مکنده صنعتی با توجه به نیاز محیط های صنعتی دارای سیستم نظافت نیمه خودکار و خودکار است. همچنین موتور جاروبرقی صنعتی با جاروبرقی دارای تفاوت های عمده ای می باشد. موتور جاروبرقی تجاری از نوع کلکتوری و جاروبرقی های صنعتی از نوع کلکتوری تقویت شده یا توربینی هستند. موتور های توربینی عملکرد دائم کار و پیوسته دستگاه مکنده را فراهم می کنند.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش