رنگ بری از روی سطوح با استفاده از دستگاه کارواش صنعتی

جرم بری سطوح با واترجت

استفاده از پوشش رنگ امری متداول می باشد که از دیر باز تا کنون برای حفظ جلوه های بصری، افزایش مقاومت سطوح فلزی در برابر شرایط گوناگون جوی و همچنین افزایش عمر مفید تجهیزات به کار می رود. مسلما گذشت زمان و مجاورت با هوای بیرون موجب استهلاک و از بین رفتن لایه رنگ شده و سطوح فلزی تجهیزات را در مجاورت مستقیم هوا قرار می دهند. بی شک، تماس مستقیم سطوح فلزی تجهیزات با رطوبت هوا موجب خوردگی این سطوح شده و خسارات پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را بر تجهیزات وارد می نماید. از این رو ترمیم پوشش رگ در فواصل زمانی مشخص امری للازم و ضروری می باشد که نیازمند اقدامات اولیه ای چون حذف کامل لایه رنگ قبلی است. با توجه به اینکه پوشش رنگ بسیار چسبنده بوده و بسیار محکم بر روی سطوح می چسبد حذف ان از روی سطوح با استفاده از شیوه های سنتی و دستی بسیار دشوار و زمان بر می باشد. یکی از بهترین گزینه ها برای لایه برداری و حذف پوشش رنگ از روی سطوح تجهیزات دستگاه کارواش صنعتی می باشد.

 

ساز و کار دستگاه کارواش صنعتی

واترجت صنعتیکارواش صنعتی یا واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و حذف انواع آلودگی ها از روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد. کارواش صنعتی با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و حذف می نماید. این دستگاه ها به منظور افزایش فشار اب مجهز به پمپ فشار قوی بوده و آب وارد شده به داخل دستگاه پس از ورود به داخل پمپ و افزایش فشار از طریق شیلنگ فشار قوی، لنس و نازل ها بر ر.ی سطوح هدف پاشش می شود. د.و فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه واترجت صنعتی عبارت است از: فشار پاشش و دبی آب خروجی، هر چه فشار پاشش آب بیشتر باشد توان دستگاه در حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر شده و هر چه دبی آب بیشتر باشد، سرعت عملیات شستشو و نظافت بیشتر می شود.

انواع دستگاه های واترجت صنعتی

کارواش صنعتی یا واترجت صنعتیواترجت های صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون و حذف موثر و با کیفیت آلاینده هایی با ماهیت های متفاوت در فشار کاری های متنوعی به بازار عرضه می شوند. ضمن اینکه این دستگاه ها در دو نوع آب گرم و آب سرد تولید می گردد. نمونه های آب گرم دستگاه کارواش صنعتی مجهز به گرمکن بوده و دمای آب پر فشار بعد از عبور از داخل سیستم گرمکن افزایش یافته و به بیرون پاشش می شود. استفاده از پاشش پر فشار آب گرم موجب افزایش توان نظافتی دستگاه در حذف لایه های چرب و روغنی می گردد.

مزایای استفاده از واترجت صنعتی در رنگ بری از روی سطوح

کارواش صنعتی یا واترجت صنعتییکی از بزرگ ترین مزایای استفاده از دستگاه های کارواش صنعتی توان بالای این دستگاه ها می باشد. آب پر فشار خارج شده از این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی و دستی نظافت از توان بالاتری در حذف آلاینده ها بر خوردار می باشد. ضمن اینکه توان بالای دستگاه های کارواش صنعتی در حذف آلاینده ها موجب کاهش قابل ملاحظه و چشمگیر در زمان لازم برای نظافت شده اند. کاهش در تعداد نیروی خدماتی از دیگر مزایای استفاده از این تجهیزات می باشد که موجب کاهش قابل ملاحظه در هزینه ها ودر نتیجه افزایش بهره وری و سود آوری کسب و کار می گردد. ضمن اینکه به منظور ایجاد پوشش رنگ مستحکم و مقاوم بر روی سطوح فلزی تجهیزات نیاز است که تمامی لایه رنگ قبلی به نحو موثری از روی سطوح حذف شود، اما استفاده از شیوه های سنتی و دستی قادر به ارائه چنین کیفیت نظافتی نمی باشد در حالیکه دستگاه های واترجت صنعتی به واسطه استفاده از فشار های بالای آب کوچکترین ذرات رنگ را از روی سطح حذف می نماید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش