نظافت موثر و با کیفیت مساجد و اماکن مذهبی با استفاده از جاروی صنعتی

اماکن مذهبی چون مساجد، حسینیه ها و امام زاده ها از جمله اماکنی می باشند که در تمامی ایام سال مورد توجه افراد جامعه قرار می گیرند. مسلما حفظ ظاهر متناسب و تمیز این محیط ها تاثیر بسزایی در افزایش جلوه های بصری محیط داشته و می تواند آرامش معنوی محیط را دو چندان نماید. مسلما حضور مداوم و پیوسته تعداد کثیری از مراجعه کنندگان یکی از عوامل اصلی در آلودگی چنین محیط هایی می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی می تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد اما از توان لازم و کافی در جمع آوری و حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها بر خوردار نمی باشند. استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت که به طور خاص و تخصصی برای برآورده سازی نیاز های نظافتی محیط های وسیع و عمومی در بالاترین کیفیت و بیشتر سرعت ممکن طراحی و تولید شده اند همانند دستگاه های جاروی صنعتی گزینه ای مناسب و ایده آل برای نظافت مقرون به صرفه اماکن مذهبی می باشد.ساز و کار دستگاه جاروی صنعتی

جاروی صنعتی یا مکنده صنعتیجاروی صنعتی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای جمع آوری و حذف آلاینده های انباشته از محیط ی باشد. جاروی صنعتی به منظور جمع آوری و حذف آلاینده های انباشته مجهز به موتور توربینی یا کلکتوری بوده و به واسطه تجهیز به پمپ های سانتریفیوژال یا ساید چنل باعث ایجاد خلا نسبی در داخل مخزن دستگاه شده و در نهایت موجب انتقال آلاینده ها به داخل مخزن می گردد. قدرت مکش و سرعت مکش دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه جاروی صنعتی می باشند. هر چه سرعت مکش دستگاه بیشتر باشد سرعت عملیات نظافت بیشتر شده و در نتیجه نظافت در زمان کوتاه تری انجام می پذیرد. از سوی دیگر هر چه قدرت مکش دستگاه جاروی صنعتی بیشتر باشد توان دستگاه در مکش آلاینده های چگال از فاصله دورتر بیشتر می شود.

بخش های مهم دستگاه جاروبرقی صنعتی

اجزای جاروی صنعتیجاروبرقی صنعتی به منظور تطابق با نیاز های نظافتی محیط های گوناگون و همچنین افزایش توان کاری نیازمند تجهیز به موتور ها و پمپ های قدرتمند می باشد. یکی دیگر از بخش های مهم و کلیدی در دستگاه های مکنده صنعتی سیستم فیلتراسیون دستگاه می باشد. در دستگاه های مکنده صنعتی سیستم فیلتراسیون متشکل از فیلتر و سیستم نظافت فیلتر می باشد. فیلتر دستگاه مکنده صنعتی همانند سیستم تنفسی دستگاه عمل نموده و با به دام انداختن ذرات ریز گرد و غبار مانع از عبور خروج آنها از داخل مخزن دستگاه می گردد. همین امر ضمن ارتقا کیفیت نظافت موجب بهبود کیفیت هوای پیرامون می گردد. تجهیز دستگاه مکنده صنعتی به سیستم نظافت فیلتر با تکاندن فیلتر به صورت دستی یا اتوماتیک ( بسته به مدل دستگاه جاروبرقی) در فواصل زمانی مشخص، منافذ مسدود شده فیلتر را باز نموده و با ممانعت از انسداد منافذ و خفگی فیلتر دستگاه عملکرد بهینه سیستم فیلتراسیون را تضمین می نماید.

مزایای استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی در نظافت

مزایای جاروی صنعتیاستفاده از جاروی صنعتی به جای شیوه های سنتی و دستی نظافت همانند تمامی تجهیزات مکانیزه و شیوه های مدرن عواید بسیاری برای محیط در بر دارد. در شیوه های سنتی نظافت برای جمع آوری و حذف آلاینده های انباشته در محیط از نیرو های خدماتی و جارو استفاده می شد . حرکت جارو بر روی فرش ها و دیگر سطوح نرم و سخت با انتشار حجم کثیری از ذرات ریز گرد و غبار همراه می شد که ضمن آزر افراد حاضر و شاغل در محیط مانع از نظافت موثر و کامل محیط می گردید. در حالیکه استفاده از جاروبرقی صنعتی به واسطه استفاده از سامانه مکش مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط شده و از این رو تمامی آلاینده های ریز و درشت را در کوتاه ترین زمان ممکن از محیط حذف می نماید. استفاده از سامانه مکش در دستگاه های مکنده با ممانعت از انتشار ذرات ریز گرد و غبار، علاوه بر ارائه نظافتی موثر، کیفیت هوای پیرامون را نیز بهبود می بخشد.کاهش در تعداد نیروی خدماتی و هزینه های مرتبط با بخش نظافت از دیگر مزایای استفاده از دستگاه های مکنده می باشد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش