تسریع نظافت با واترجت صنعتی خط تولید

کف شوی دستی مجتمع تجاری

کارخانه های تولیدی به عنوان یکی از قطب های مهم مالی و اقتصادی در هر کشوری می باشند که مالکان این صنایع به دنبال روش ها و راه حل هایی برای صرفه جویی در هزینه ها در همه زمینه های کاری می باشند، به گونه ای که اختلالی در تولید و کارکرد تجهیزات و کاهش کیفیت محصولات تولیدی ایجاد نشود. ایجاد آلاینده های مختلف در این محیط ها تولید محصولات را تحت تاثیر قرار می دهند. از این رو شستشو و نظافت این صنایع تولیدی بسیار مهم و ضروری به شمار می رود. واترجت صنعتی خط تولید یکی از راه حل های مناسب برای شستشو است که به سهولت این آلاینده ها را بدون ایجاد اختلال در کار، حذف می کند.

زیان های آلودگی خط تولید

واترجت صنعتی خط تولیدواترجت صنعتی خط تولید یک راهکار هوشمندانه و مناسب برای افزایش سطح کیفی بهداشت و ایمنی محیط صنایع تولیدی می باشد. بهداشت و ایمنی رابطه مستقیمی با هم داشته، به شکلی که افزایش سطح بهداشت، افزایش ایمنی را نیز در پی دارد. از بین بردن و حذف آلودگی هایی نظیر چربی ناشی از روغن های صنعتی و نشتی تجهیزات توسط کارواش صنعتی، از لغزش محیط ممانعت می کند و از سر خوردن افراد در حال کار جلوگیری می کند. آلودگی های متعددی در مراکز صنعتی موجود می باشد که ممکن است از پسماندهای خط تولید باشند و یا توسط افراد به این محیط منتقل شوند. صنایع تولیدی به واسطه استفاده از مواد اولیه، همواره حاوی گرد و خاک های زیادی می باشند، که نشستن این آلودگی ها بر روی تجهیزات، علاوه بر کاهش عمر مفید تجهیزات، عملکرد و راندمان آن ها را کاهش می دهد. نظافت و شستشوی تجهیزات با واترجت صنعتی خط تولید سبب افزایش طول عمر تجهیزات کارخانه های تولیدی می شود.

ضرورت شستشوی خط تولید و ماشین آلات

تجهیزات و ابزاری که در صنایع تولیدی استفاده می شود بسیار گران قیمت بوده و نگهداری و محافظت و سرویس این تجهیزات برای سود آوری بیشتر امری ضروری تلقی می شود. شستشو و نظافت این تجهیزات توسط واترجت صنعتی خط تولید یکی از روش های مفید برای محافظت از این قطعات و تجهیزات کارخانه می باشد. این تجهیزات و محیط مراکز تولیدی به دلیل ریختن روغن، گرد و غبار و… تحت تاثیر قرار می گیرند و می بایست این آلاینده ها جهت نگهداری از ابزار و محیط حذف شوند.

واترجت صنعتی خط تولید کارخانه ها

واترجت صنعتی خط تولیدواترجت صنعتی خط تولید یک دستگاه مکانیزه و پیشرفته جهت حذف آلاینده ها از روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های واترجت صنعتی به دو شکل واترجت آب سرد و واترجت آب گرم در بازار موجود می باشند. این دستگاه ها کاربردهای زیادی در صنایع تولیدی مانند شستشوی کانل هوا، شستشوی لیفتراک و ماشین های اداری، شستشوی تجهیزات، شستشوی مخازن و سیلوها و … دارند. کارواش صنعتی از اجرایی نظیر موتور، ورودی آب، شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل های پاشش تشکیل شده است. آب توسط لوله ورودی به دستگاه وارد شده و فشار آن با استفاده از پمپ افزایش یافته و از طریق شلنگ های فشار قوی، لنس ها و نازل ها بخ بیرون پرتاب می شود. برای جداسازی آلودگی هایی نظیر چربی ها و روغن ها از واترجت آب گرم استفاده می شود.

 

مزایای شستشو با واترجت صنعتی خط تولید کارخانه

نظافت و شستشوی خط تولید کارخانه با واترجت صنعتی خط تولید به آسانی انجام می شود. این واترجت با پاشش قوی آب بر روی سطوح، انواع آلودگی ها و جرم ها را بر طرف می کند. جریان آب خروجی سطوح را به خوبی تمیز کرده و با نفوذ با درون انواع خلل و فرج و فضاهای باریک آلودگی ها را حارج می کند. به صورت کلی مزایای واتر جت عبارتند از: سهولت در انجام عملیات نظافت، انجام با کیفیت نظافت و شستشو و ارتقا سطح کیفی بهداشت، افزایش سرعت انجام نظافت و محافظت تجهیزات می باشد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش