ویژگی های کارواش صنعتی ثابت و مزایای استفاده از آن

کارواش صنعتی

کارواش صنعتی ثابت یا واترجت صنعتی ثابت یکی از ایده آل ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های مکانیزه برای شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها می باشد. این دستگاه ها به واسطه توانایی بالا در حذف آلاینده ها از محبوبیت ویژه ای برخوردار بوده و امکان شستشوی فردی خورد ها را برای صاحبان خودرو ها فراهم می نمایند. استفاده از سیستم های مکانیزه در این دستگاه ها موجب افزایش سرعت شستشو و کاهش چشمگیر در زمان لازم برای نظافت می گردند. از این دستگاه ها علاوه بر عملیات پیش شستشوی خودرو ها می توان برای شستشو و نظافت کامل خودرو ها نیز استفاده نمود. ویژگی های کاربردی دستگاه کارواش صنعتی ثابت آن را به گزینه ای کاربردی و مقرون به صرفه در شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها تبدیل نموده است.

 

ویژگی های دستگاه کارواش صنعتی ثابت

دستگاه های کارواش صنعتی ثابت همانطور که از نامشان مشخص است دستگاه های ثابت و غیر متحرک می باشند. این دستگاه ها به منظور شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها از پاشش پر فشار آب استفاده می نمایند. عدم نیاز به جا به جایی و حمل و نقل، موجب محبوبیت این دستگاه ها در بین کاربران گردیده است. دستگاه های کارواش صنعتی ثابت به منظور ارتقا کیفیت شستشو و نظافت مجهز به سیستم دوزینگ مواد شوینده می باشند که در صورت تمایل کاربر به طور خودکار حجم مناسبی از مواد شوینده را همراه با آب بر روی سطوح بدنه خودرو پاشش می نمایند. تجهیز این دستگاه ها به چندین پمپ فشار قوی، امکان استفاده همزمان از دستگاه را برای چند کاربر فراهم می نماید. بدنه و تجهیزات مقاوم در برابر خوردگی عمر مفید دستگاه را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده است. دستگاه های کارواش صنعتی ثابت به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه در بر طرف نمودن و حذف آلاینده های چسبنده، چرب و روغنی مجهز به سیستم گرمکن بوده و امکان استفاده از آب با حرارت های بالا را به راحتی برای کاربران مهیا می نمایند. استفاده از سیستم های سختی گیر و اسمز معکوس در این دستگاه ها موجب استفاده از آب خالص در شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها می گردد. از آنجایی که محل نسب این دستگاه ها معمولا در فضاهای بیرونی می باشد، سیستم ضد یخ به کار رفته در آنها با تخلیه کامل آب داخل لوله ها و جایگزین نمودن ضد یخ، از یخ زدگی لوله ها در فصول سرد سال ممانعت می نماید. تجهیز کارواش صنعتی ثابت به سیستم ضد یخ نقش موثری در کاهش هزینه های مرتبط با تعمیر و نگهداری دستگاه دارد.

کارواش صنعتی

مزایای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی ثابت

از آنجایی که این دستگاه ها ثابت می باشند از بر خورد های احتمالی با موانع به دور بوده و همین امر موجب افزایش طول عمر دستگاه کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی می گردد. امکان استفاده همزمان چند کاربر از دستگاه واترجت، موجب افزایش چشمگیر در سرعت عملیات نظافت و شستشو می گردد. علاوه بر این استفاده از مواد شوینده در کنار استفاده از آب پر فشار و بعضا با حرارت بالا نقش به سزایی در افزایش کیفیت شستشو و نظافت دارد. کنترل پنل ساده این دستگاه ها بسیار ساده بوده و به آموزش خاصی نیاز ندارد. قابلیت تجهیز به سیستم پرداخت اتوماتیک از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد که امکان استفاده از دستگاه و شستشوی شخصی خودرو را برای صاحبان خودرو ها فراهم می نماید.

کارواش صنعتی

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش