زیبایی و درخشندگی سطح با کف شوی یا دستگاه اسکرابر

زیبایی و درخشندگی سطح با زمین شوی صنعتی

زیبایی و درخشندگی سطح با کف شوی یا اسکرابر که یک ابزار مکانیزه در زمینه نظافت انواع سطوح کف می باشد، جهت رعایت اصول بهداشتی و اعتماد به نفس افراد در محیط از اهمیت بسزایی برخوردار است. دستگاه اسکرابر جایگزین روش های سنتی نظافت از جمله تی دستی است. این دستگاه پیشرفته با بهره گیری از دو مخزن آب کثیف و آب تمیز اقدام به شستشوی سطوح می کند، به شکلی که در شستشو همواره از آب تمیز استفاده می کند و آب کثیف و آلودگی های جذب شده به محیط باز نمی گردند. در نتیجه زیبایی و درخشندگی سطح با کف شوی یا اسکرابر به وضوح آشکار می شود. عملکرد این دستگاه بر پایه سه فرآیند برس زنی، سیستم مکش و مخازن آب جدا می باشد.

قیمت دستگاه کف شور و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا

عملکرد دستگاه کفشوی

زیبایی و درخشندگی سطح با کف شویهنگام شروع به کار دستگاه برای نظافت، آب یا محلول شوینده از مخزن آب تمیز بر روی زمین پاشش شده و همزمان با پاشش آب، فرایند برس زنی آغاز و برس با سرعت بالا به صورت دوار می چرخد و آلودگی ها را رفع می کند، این آلودگی ها و آب باقی مانده توسط تی لاستیکی و سیستم مکش، جمع آوری و به مخزن آب کثیف منتقل می شوند. این فرایندها آلودگی ها را از بین می برند تا در نهایت زیبایی و درخشندگی سطح با کف شوی نمایان شود، همچنین به منظور جلا دهی سطح باید از پدهای مخصوص استفاده کرد. دستگاه اسکرابر گزینه مناسبی برای تمیز کردن محیط های داخلی و حتی محیط های بیرونی است و به روند رو به رشد امورات روزمره کمک می کند. اسکرابر صنعتی با سیستم پیشرفته خود به راحتی وظیفه شستشوی و خشک کردن انواع سطوح را عهده دار می شود. این کف شو با لایه برداری و جرم بری، سبب براق شدن و جلا دهی سطوح سنگی و سرامیکی می شود.

کف شوی بر روی چه سطوحی کاربرد دارد؟

کف شوی یا اسکرابر دستگاهی پر قدرت برای شستشو و خشک کردن انواع سطوح کف به جز چوب طبیعی، موکت و فرش می باشد. در انتخاب اسکرابر می بایست به جنس کف و توانایی های اسکرابر دقت کرد و آن ها را با هم تطبیق داد، به شکلی که برس های اسکرابر انتخابی با جنس سطحی که لازم است نظافت شود سازگاری داشته باشد تا بهترین و مناسبترین کارایی را از خود نشان دهد. این دستگاه انواع سطوح سخت مانند سطوح سنگی، بتنی، اپوکسی، سرامیک، موزائیک و پراکسی را با حفظ کیفیت به خوبی شستشو می دهد. در اسکرابر ها امکان نصب برس های زبر و نرم که با توجه به حجم آلودگی و جنس کف انتخاب می شوند، وجود دارد. برای زیبایی و درخشندگی سطح با کف شوی نیز می توان بجای برس از پد مخصوص استفاده نمود.

براق بودن سطوح در چه اماکنی اهمیت دارد؟

زیبایی و درخشندگی سطح با کف شویزیبایی و درخشندگی سطح با کف شوی یا اسکرابر یک انتخاب عالی برای محافظت و مراقبت از کف مجموعه خود، افزایش طول عمر، حفظ ظاهر و براق بودن سطوح می باشد. این دستگاه برای تاسیسات صنعتی به دلیل دوام کفپوش ها دارای اهمیت بالایی است. دستگاه اسکرابر در همه اماکن عمومی و دارای تردد بالا مانند مجتمع تجاری، فروشگاه ها، اداره ها، اماکن مذهبی، هتل ها، رستوران ها و تالارها قابل استفاده می باشد. تردد زیاد افراد در چنین مکان هایی باعث ایجاد خراش بر روی اپوکسی ها شده و همچنین آنها را کدر و مات می نماید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش