آشنایی با کارایی و مشاوره خرید دستگاه پولیشر

واترجت صنعتی

دستگاه پولیشر یک ابزار پیشرفته و چند منظوره مطابق با فناوری روز دنیاست که برای درخشندگی و صیقل دادن سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به کارکرد مفید این دستگاه، در محیط های زیادی برای شستشوی کف زمین و واکس زدن به منظور براق نمودن کف از آن استفاده می شود.

کاربرد اصلی دستگاه جلا دادن و صیقل نمودن سطوح سخت و نرم است، برای عملکرد مناسب تر، بهتر است قبل از بکار گرفتن این دستگاه، سطح با یک اسکرابر تمیز گردد تا کاربرد تخصصی انواع پولیشر نمایان شود.

علت پولیش دهی سطوح

در طول روز ما از مسیرهای شلوغی مانند بانک، مترو، فرودگاه، فروشگاه ها و پایانه های حمل و نقل با کفپوش های مختلف عبور و مرور می کنیم و آلودگی را در سطوح مختلف جابجا می نماییم، این آلودگی ها به مرور انباشته شده و کهنه می شوند به شکلی که نظافت آن ها دیگر به راحتی ممکن نمی باشد و باید از ادوات تخصصی نظافت از جمله پولیشر، جهت رفع آلودگی بهره برد. این دستگاه برای شستشوی عمیق، جرم زدایی، از بین بردن آلودگی های انباشته شده و جلا بخشیدن سطوح کف به ویژه سطوحی مانند سرامیک، سنگ و… طراحی شده است.

پولیشر دستگاهی ایده آل برای کفسابی
پولیشر

مهمترین مزایای استفاده از دستگاه پولیشر

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که کاربر به راحتی می تواند از آن استفاده کند و با تنظیم دکمه ارتفاع خستگی وی به حداقل می رسد. بدلیل کاربرد زیاد آن در محیط های مختلف، شرکت های مبتکر و طراح در جهان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید این محصول در مدل های متنوع می کنند. یکی از این شرکت ها، کمپانی محبوب ایتالیایی به نام RCM است، که محصولات خود را به واسطه شرکت فرنام صنعت پاکسا روانه بازار ایران می کند.

از جمله مهم ترین مزایای استفاده از پولیشر عبارتند از:

  1. کاهش مصرف برق و آب و همچنین مواد شوینده
  2. افزایش سرعت امور نظافت روزانه
  3. افزایش کیفیت نظافت
  4. کاهش هزینه محافظت از سطوح
  5. کارایی چند منظوره
  6. استفاده آسان از پولیشر
  7. افزایش سطح بهداشت محیط

تجهیزات دستگاه پولیشر

پولیشر دارای یک برس چرخان است که با چرخش سریع با سرعت 150 تا 200 دور در دقیقه برس را بر روی سطح سایش داده و آلودگی ها را حذف و یک سطح صیقلی را به جای می گذارد. سه نوع برس شامل برس نرم، زبر و معمولی می تواند به این دستگاه متصل شود که در بعضی موارد برای شستشوی قالی، موکت و واکس زدن سطوح، به جای برس از پدهای مخصوص استفاده می شود.

یک باک یا مخزن محل ذخیره آب تمیز و مواد شوینده در قسمت میانی دسته قرار می گیرد و انرژی موتور الکتریکی این دستگاه با اتصال کابل برق به پریز تامین می شود. طراحی این ابزار به گونه ای است که کل وزن دستگاه به برس منتقل می شود، بواسطه این فشاری که روی برس قرار می گیرد، جلای زیبایی به سطوح می بخشد. در مقایسه با دیگر دستگاه های مکانیزه، ابزاری مناسب تر برای درخشندگی و براق شدن سطوح است. زیبایی و درخشندگی سطح با پولیشر علاوه بر اینکه بسیار سریع انجام می گیرد، برای از بین بردن و ممانعت از انتقال عوامل بیماری زا به شدت موثر است.

پولیشر مدل MS20
پولیشر مدل MS20

پولیشر با اسکرابر یا کفساب چه تفاوت هایی دارند؟

اسکرابرها اغلب برای سطوح سفت و سخت مانند سنگ و بتن مورد استفاده قرار می گیرند، در حالی که پولیشر ها برای تمامی سطوح کاربرد دارند. کفساب ها به گونه ای کار می کنند که به صورت پی در پی سطوح را سایش داده و تا شفاف شدن پیش می روند، در حالی که کاربرد پولیشرها، شستشو و جلا دهنده سطوح است.

 

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش