شستشوی حرفه ای سطوح کف با کف شوی ساختمان

دستگاه کف شوی ساختمان در مدل های دستی و سرنشین دار

امروزه گسترش زندگی شهری باعث به وجود آمدن ساختمان های بلند در شهر ها شده است. بحث نظافت بخش های مختلف این ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در این ساختمان ها به دلیل بالا بودن تعداد واحد ها، رفت و آمد ها زیاد بوده و همین رفت و آمد ها می تواند سبب ایجاد آلودگی در محیط شود. کف شوی ساختمان یکی از دستگاه های پر کاربرد در ارتباط با نظافت ساختمان ها و در واقع برای شستشوی کف آن می باشد. کف شوی ساختمان را می توان به عنوان یک دستگاه نظافت مکانیزه شناخت که در نظافت ساختمان ها بسیار کمک کننده است. دستگاه اسکرابر با سرعت و کیفیت بالا و با بهره گیری از سیستم برس زنی مکانیزه فرآیند شستشو را انجام می دهد.

قیمت کف شوی صنعتی و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت

بخش های مختلف کف شوی

دستگاه کفشور دستی مناسب نظافت ساختمان

کف شوی صنعتی شامل بخش های مختلف مخازن آب، تی، برس، موتور مکش، موتور برس، لاستیک تی، کلید های کنترلی و اهرم ها بخش های مختلف کف شوی ساختمان می باشد. مخازن آب اسکرابر بصورت جداگانه برای جمع آوری و نگهداری آب کثیف و تمیز کاربرد دارند. برس جدا نمودن آلودگی ها از روی سطح را انجام می دهد و تی مکش آب آلوده را از اطراف جمع می کند. سیستم مکش آلودگی های جمع شده را به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. هر دو بخش شستشو و خشک کردن سطوح کف با دستگاه اسکرابر بصورت همزمان انجام می گیرد.

 

کاربرد های کف شوی ساختمان

کف شوی ساختمان با قابلیت بالا کاربرد گسترده ای در ساختمان ها دارد. مثلا بسیاری از ساختمان های تازه ساخت برای تحویل به افراد، بایستی تمیز شوند. با استفاده از دستگاه اسکرابر یا کفشور عملیات کفسابی و حذف آلودگی های سطوح کف برای زیبا و تمیز کردن ساختمان تازه ساز به بهترین نحو انجام می گیرد. همچنین در ساختمان های مسکونی و تجارر، لابی از قسمت های مهم به شمار می آید که استفاده از کفشور ساختمان برای نظافت این بخش می تواند گزینه ی مناسبی باشد. بعلاوه در مراکز تجاری که حجم بالایی از رفت و آمد ها دیده می شود نیاز به شستشوی روزانه وجود خواهد داشت. با توجه به این که کف شوی ساختمان این کار را با سرعت بالا انجام می دهد بهترین گزینه می باشد. پارکینگ ها هم مانند ساختمان های تجاری هستند و برای نظافت کف پارکینگ های اپوکسی دار می توان از زمین شوی استفاده کرد.

 

معیار های انتخاب کفشور ساختمان

دستگاه کف شوی ساختمان

در هنگام انتخاب دستگاه کف شوی ساختمان موارد مهمی وجود دارد که باید به آن ها توجه کرد تا به نتیجه مطلوب دست یافت. در واقع برای انتخاب مناسب ترین گزینه باید معیار هایی را داشته باشید. از جمله این معیار ها می توان به تناسب عملکرد و کارایی کف شوی با وسعت محیط مورد نظر اشاره کرد. برای مثال در رابطه با محیط های کم وسعت باید از نوع دستی این دستگاه ها و برای محیط های وسیع از نوع سرنشین دار استفاده کرد. بنابراین باید ابعاد محیط را مورد توجه قرار داد. در انتخاب کف شوی ساختمان لازم است دسترسی محیط به پریز برق را نیز مورد توجه قرار داده و با توجه به این دسترسی نوع دستگاه را انتخاب کرد. یکی از موضوعات مهم در انتخاب این نوع دستگاه ها مدت زمان استفاده از آن می باشد. اسکرابر باتری دار در مدل های متنوع با میزان شارژدهی متفاوت در دسترس است. میزان کارکرد باتری دستگاه با یک بار شارژ نباید کمتر از زمان یک مرحله نظافت محیط باشد. زیرا اتمام شارژ باتری می تواند باعث اختلال در فرآیند شستشو شود. لابی ساختمان ها معمولا به اسکرابر دستی از نوع کابلی یا باتری دار نیازمند و در مراکز تجاری اغلب اسکرابر سرنشین دار بکار می آید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش