دستگاه قدرتمند و پیشرفته چند منظوره مبل شوی

شستن صندلی و مبل با دستگاه مبل شوی

در میان اثاث و لوازم خانگی مبلمان و فرش دارای بیشترین کاربرد هستند و به دلیل داشتن بافت پارچه ای و تار و پود، جاذب سریع آلودگی به شمار می‌آیند. به منظور افزایش سطح بهداشت و هم چنین بالا رفتن طول عمر منسوجات شستشوی به موقع و با شیوه مناسب آن ها اهمیت بسیار زیادی دارد؛

از همین رو بهره مندی از دستگاه مبل شوی نقش مؤثری در دست یابی به این هدف خواهد داشت. دستگاه مبل شوی ابزاری پر کاربرد و چند منظوره می‌باشد که کارایی فوق العاده و سهولت کاربری آن سبب می‌شود در محیط های خانگی نیز بتوان این دستگاه را به راحتی مورد استفاده قرار داد.

راهنمای خرید و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا

خرید دستگاه مبل شوی کارآمد، حرفه ای و مؤثر

مبل شوی به عنوان یک دستگاه کارآمد شناخته می‌شود به صورتی که طیف گسترده‌ای از کاربردها را ارائه می‌دهد. این دستگاه می‌تواند سطوح پارچه‌ای و منسوجات مانند مبل، صندلی، فرش، موکت، کوسن، پرده و فضای داخلی اتومبیل شستشو نماید. این دستگاه مجهز به سیستم مکش بوده که هم زمان با شستشو آب و ماده شوینده اضافی از میان تار و پود سطح خارج خواهد شد.

استفاده از دستگاه مبل شوی بریا نظافت ماشین

در حقیقت مبل شوی یا موکت شوی نسل جدید و پیشرفته‌ای از دستگاه های مکانیزه نظافتی است که فرآیند شستشو و خشک نمودن مبلمان را سریع و آسان می نماید. در صورتی که مبل و دیگر سطوح پارچه ای با مایعات و مواد مرطوب آلوده شده باشد، بهترین شیوه برای شستشوی آن به کارگیری دستگاه مبل شوی می باشد زیرا این وسیله قابلیت از میان برداشتن آلودگی های مرطوب را به خوبی دارد.

کاربردها و مزایای دستگاه مبل شوی

گاهی برای شستشوی منسوجات خانگی، حذف آلودگی های مرطوب و بوی نامطبوع آن ها روش های خانگی به کار می رود؛ در این شرایط عدم انتخاب مواد نامناسب بیشتر از آن که سبب تمیزی وسایل گردد می تواند به الیاف مبل، فرش و … آسیب برساند و این در حالی است که دستگاه مبل شوی استانداردهای لازم برای شستشوی مبل، فرش و موکت، پرده و سایر سطوح پارچه ای را دارا می باشد و صرفاً به همین منظور طراحی و تولید شده است. با بهره مندی از این تجهیزات نه تنها فرش و مبل تمیز می گردد بلکه این سطوح زیباتر به نظر می رسند و بوی مطبوع پیدا نیز پیدا می کنند. این دستگاه علاوه بر منسوجات برای شستشوی سطوح سخت مانند سنگ، سرامیک، اپوکسی، شیشه، میز و … نیز قابل به کارگیری می باشد.

اجزا و طراحی دستگاه مبل شوی صنعتی

کارایی و مزایای دستگاه مبل شور

دستگاه مبل شوی با عنوان اسپری مکش نیز شناخته می‌شود زیرا عملکرد آن بر پایه پاشش محلول شوینده و مکش آلودگی‌های مرطوب استوار است. جهت تسهیل در شستشوی بخش‌های مختلف از جمله گوشه‌ها و زوایا و هم چنین بهبود کارایی دستگاه در نظافت مبل، فرش، پرده، داخل خودرو و… نازل های گوناگونی به همراه دستگاه مبل و موکت شوی ارائه می‌گردد. این دستگاه از چند بخش اصلی تشکیل می‌گردد:

کاربرد مخازن مستقل در مبل شوی صنعتی

شستن صندلی با دستگاه مبل شور

در دستگاه مبل شوی دو مخزن تعبیه شده که یکی مخصوص پر کردن محلول شوینده و دیگری برای نگهداری آلودگی های می باشد که به دلیل جمع آوری آلودگی ها و آب کثیف، از ظرفیت بالاتری نسبت به مخزن شوینده برخوردار است. گنجایش دستگاه مبل شوی به اندازه‌ای مناسب بوده و لزومی به پر و خالی نمودن های پی در پی نخواهد بود. وجود دو مخزن جداگانه سبب می‌شود آلودگی جمع آوری شده دوباره به چرخه شستشو باز نگردد و در نتیجه کیفیت تمیزی به نحوی خیره کننده ارتقا یابد.

موتور مکنده (وکیوم)

عاملی که در مبل شوی، جمع آوری آلودگی‌ها را هنگام شستشو امکان پذیر می‌سازد، وجود موتور مکش بر روی دستگاه می‌باشد. این موتور قدرتمند با ایجاد خلأ، آب و آلودگی‌های باقی مانده در میان تار و پود پارچه را با سرعت بالا مکش نموده، مواد جمع شده را به مخزن آب کثیف انتقال داده و کمک می کند فرآیند خشک شدن هر چه سریع تر صورت گیرد.

مرطوب ماندن یک سطح بستر رشد میکروب ها و قارچ ها را هموار می سازد و دستگاه مبل شور با دارا بودن سیستم مکنده اجازه ای فراهم شدن این شرایط را نخواهد داد.

فیلتراسیون مناسب

در هنگام استفاده از دستگاه مبل شور امکان مکش ذرات جامد به همراه آب وجود داشته از همین رو فیلتری کیسه‌ای بر روی اغلب این ابزارهای نظافتی نصب می‌گردد تا این ذرات به موتور و دیگر بخش‌های حساس راه پیدا نکند. از طرف دیگر فیلتری اسفنجی وظیفه جلوگیری از ورود مایعات و کف را به موتور و پمپ دستگاه بر عهده دارد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش