ویژگی های منحصر به فرد دستگاه واترجت

اختراع دستگاه واترجت یکی از نوآوری های بزرگ و پیشرفته در زمینه شستشوی انواع سطوح می باشد که دارای بهترین کیفیت ممکن و عملکرد عالی است. کیفیت بالای اجزای واترجت، طراحی با استاندارد بالا، فناوری های مدرن به کار رفته و طول عمر بالای آن تمایل به استفاده از این دستگاه را افزایش داده و تأثیرات اقتصادی فراوانی به همراه دارد. این تجهیزات در مراحل نهایی تولید تست و بازبینی می شوند که یکی از پیش شرط های معرفی سیستم های شستشو می باشد. تمام محصولات واترجت صنعتی با استفاده از پیشرفته ترین فرآیندهای تولید، دقیق و نوآورانه ساخته شده اند و پس از آن انواع آزمایش های بسیار سختگیرانه ای انجام می گردد تا تمامی خواسته های مشتریان در هر سطحی با اطمینان زیاد تأمین شود.ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های واترجت

شوینده های فشار قوی از قطعات و سیستم هایی تشکیل شده اند که این دستگاه ها را از سایر محصولات مشابه موجود در بازار متمایز می سازد.

1- پمپ 3 پیستونی با کارکرد قدرتمند

پمپ به عنوان قلب دستگاه های واتر جت به شمار می آید از همین رو داشتن کیفیتی مطلوب اهمیت بسیار زیادی دارد. پمپ سه گانه سرامیکی از یک میل لنگ، پلانجر جامد و شیرهایی از جنس استیل ضد زنگ تشکیل گردیده و سر پمپ آن از جنس برنج و یا فولاد کروم ساخته شده است. بنابراین احتمال زنگ زدگی به صفر می رسد. مزیتی که پمپ های سه گانه نسبت به پمپ های معمولی دارند این است که با بزرگ تر شدن آن قدرت و کارایی آن افزایش یافته و علاوه بر آن نسبت به شرایط کمبود آب از خود مقاومت نشان می دهد و پلانجرهای سرامیکی آن نیز در برابر سایش مقاوم هستند.

2- رابط قدرتمند پمپ و موتور

رابطی که میان پمپ و موتور دستگاه واترجت قرار دارد کوپلینگ انعطاف پذیری است که میزان نوسانات و لرزش های احتمالی را کاهش می دهد و از انتقال حرارت بالقوه میان موتور و پمپ جلوگیری می کند.

 

 

 3- مخازن پشت نما (شفاف)

مخازن تعبیه شده در دستگاه های واترجت صنعتی که شامل مخزن سوخت و مواد شوینده می شوند، به صورتی ساخته شده اند که درون آن ها به خوبی قابل دیدن می باشد. به این ترتیب سطح پر شدن قابل کنترل بوده و این اطمینان را به کاربر می دهد تا به موقع و سریع از خود واکنش نشان دهد.

 

 4- دو سطح عملیاتی

دستگاه های واترجت صنعتی ثابت دارای دو سطح عملیاتی هستند:

سطح 1 – درونی : در نظر گرفته شده برای اپراتور. این فناوری کاربر را قادر می سازد تا پارامترهایی مانند فشار، مقدار آب، دما و غلظت ماده شوینده را تنظیم کند.

سطح 2 – بیرونی : برای استفاده کاربر. یک سوئیچ اصلی و دو سوئیچ خاموش / روشن برای آب گرم و مواد شوینده. این کلیدها برای پارامترهایی تعبیه گردیده که قابلیت تنظیم از بیرون وجود ندارد.5- ترمز نوآورانه

دستگاه واترجت یا کارواش صنعتی دارای چرخ هایی است که از قابلیت ثابت شدن برخوردارند. ترمز این دستگاه داری طراحی خلاقانه بوده که ثبت اختراع گردیده و ایمنی دستگاه را افزایش داده است. این فناوری استفاده از دستگاه واترجت صنعتی را در محیط هایی با سطح شیب دار امکان پذیر و ایمن می سازد.

 

 6- راه اندازی آرام

تمامی دستگاه های واترجت و کارواش صنعتی مجهز به سیستم راه اندازی آرام هستند به صورتی که دستگاه پس از روشن شدن آرام و بدن صدا شروع به کار می کند.

7- سیستم قطع کن اتوماتیک

با رهانه کردن زبانه تفنگی واترجت توسط کاربر جریان آب قطع می گردد. سیستم قطع کن اتوماتیک از بازگشت آب به پمپ جلوگیری کرده و عملکرد پمپ متوقف می شود. به این ترتیب از استهلاک دستگاه شوینده فشار قوی به مقدار قابل توجهی کاسته شده و طول عمر آن افزایش می یابد.

8- تشخیص نشتی

سیستمی در دستگاه های واترجت صنعتی وجود دارد که بروز نشتی را در شلنگ فشار قوی، تفنگی و دیگر اجزا تشخیص می دهد و به صورت خودکار دستگاه را قطع می کند.

لینک های مفید:

واترجت : فهرستی از محصولات

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش