انطباق پذیری بالای اسکرابر با محیط

اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی کارآمد برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که به واسطه تجهیز به سامانه های مکانیزه و صنعتی جایگزین مناسبی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. در شیوه های سنتی نظافت همواره از یک سطل آب و تی بری شستشو و نظافت استفاده می شود و تا مادامی که آب سطل عوض نشده موجب انتقال آلودگی ها از سویی به سوی دیگر می شود. در نتیجه استفاده از شیوه های سنتی نظافت توان لازم و کافی در حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها را ندارد. با توجه به اهمیت شستشو و تامین سلامت محیط، استفاده از دستگاه های اسکرابر گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت می باشد. اسکرابر های صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون در ابعاد متنوع و گوناگونی تولید می شوند. علاوه بر استفاده از برس ها یا پد های مخصوص امکان شستشو و نظافت انواع کف پوش های سخت یا حساس را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید.

اساس عملکرد دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کفشوی صنعتیاسکرابر یا زمین شوی صنعتی دستگاهی کاربردی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آب تمامی آلودگی ها را شستشو داده و نظافت می نمایند. دستگاه های اسکرابر به منظور فراهم نمودن بالاترین سطح بهداشت و ممانعت از انتشار آلودگی ها به دیگر بخش ها، مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند. استفاده از موتور مکنده از دیگر خصوصیات دستگاه اسکرابر می باشد که با مکش کامل آب و مایعات آلوده سطوحی کاملا خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند.

 

شستشو و نظافت محیط های وسیع

شستشوی اشیانه فرودگاه با اسکرابردستگاه های اسکرابر به منظور تامین نیاز های نظافتی در محیط های وسیع، در ابعاد متنوعی تولید می شوند. اسکربر های خودرویی یا به اصطلاح اسکرابر های سرنشین دار گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت محیط های وسیع می باشند. زیرا علاوه بر اینکه مخازن آب تمیز و کثیف با ظرفیت بیشتری دارند و همین امر موجب کاهش در دفعات لازم برای تخلیه مخزن آب کثیف و پر نمودن مجدد مخزن آب تمیز می گردد، به واسطه نشستن کاربر بر روی دستگاه و کاهش خستگی، راندمان کاری را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده و موجب افزایش سرعت عملیات شستشو و نظافت می گردد.

 

شستشو و نظافت معابر باریک و متراکم

اسکرابر به منظور شستشو و نظافت معابر باریک و متراکم، شرکت های سازنده دستگاه های اسکرابر، دستگاه های کف شوی دستی تولید نموده اند. اسکرابر های دستی مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه آن را هدایت می نماید. ابعاد کوچک و فشرده این دستگاه های دستی را به گزینه ای ایده آل برای شستشو و نظافت سطوح کف راهرو ها و معابر باریک تبدیل نموده است. البته این مدل از اسکرابر ها وزن پایینی داشته و به راحتی می توان آنها را در بین طبقات جا به جا نمود.

 

شستشو و نظافت کف پوش های سخت

اسکرابر یا زمین شوی صنعتیاسکرابر ها به واسطه تجهیز به برس های زبر امکان شستشو و نظافت سریع سطوح سختی چون سطوح بتنی را برای کاربر فراهم می نمایند. تعویض سریع و راحت سری برس امکان استفاده از برس های متنوع با درجه زبری گوناگون و متناسب با نوع کف پوش ها را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. فشار وارد بر برس دستگاه موجب افزایش سطح تماس برس با زمین شده و در نتیجه تمامی آلاینده ها را از داخل خلل و فرج کفپوش ها بیرون کشیده و نظافت می نماید.

 

شستشو و نظافت سطوح حساس

اسکرابر دستیاستفاده از پد مناسب همراه با دستگاه کفشوی امکان شستشو و نظافت سطوح و کف پوش های حساس را به راحتی مهیا می نماید. فشار قابل تنظیم اعمال شده بر روی برس دستگاه امکان انتخاب فشار کاری مناسب را بدون ایجاد آسیب بر روی کفپوش های حساس به راحتی فراهم می کند.

 

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش