کاربردها و مزیت های منحصر به فرد واترجت آب گرم

واترجت آب گرم

دستگاه های واترجت یا شوینده فشار قوی ابزارهایی قدرتمند و با ارزشی هستند که تقریباً استفاده از آن ها برای تمیز نمودن تمامی سطوح امکان پذیر است. شستشوی بسیاری از سطوح بنا به دلایل گوناگون با دشواری هایی همراه بوده و زحمات زیادی را به کاربر تحمیل می کند. در چنین شرایطی واترجت آب گرم صنعتی راه حلی کاملاً مناسب برای شستشوی سطوح سخت و آلوده می باشد. به عنوان مثال در اغلب صنایع و کارخانه ها آلودگی های ناشی از انواع روغن و گریس وجود دارد که برای رهایی از آن ها واتر جت صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که عملکردی کاملاً مؤثر و کارآمد از خود نشان می دهد.

چرا باید از واترجت استفاده نمود؟

 

واترجت آب گرم

دستگاه های واترجت در مدل های متنوعی طراحی و ساخته شده اند که استفاده از آن ها را در محیط های گوناگون امکان پذیر می سازد. با بهره مندی از این دستکاه کارآمد، فرآیند شستشو و پاک سازی در مراکز صنعتی، نیمه صنعتی، تجاری و … بسیار آسان خواهد بود و در عین حال تمیزی با کیفیتی فوق العاده انجام می گردد. فشار بالای آب این دستگاه سبب تمیزی سطوح می شود که در نتیجه آن در مصرف آب و مواد شوینده به میزان قابل توجهی صرفه جویی به عمل می آید. به منظور انجام نظافت عمیق تر و از بین بردن آلودگی های چرب و روغنی کارواش صنعتی آب گرم مناسب می باشد.

 

 

 

کارایی منحصر به فرد واترجت آب گرم

واترجت آب گرم

تأثیر آب گرم در از بین بردن آلاینده ها بر هیچ کس پوشیده نیست و شستشو با آب گرم در مقایسه با آب سرد مزیت های بسیار زیادی دارد. دمای بالای آب کمک می کند تا سطوح و تجهیزات به طور سریع و مؤثر تمیز شوند. تجهیزات و قطعات صنعتی آغشته به مواد روغنی، تاسیسات صنعتی کارخانه ها، کف پارکینگ ها و … با استفاده از واترجت صنعتی آب گرم تمیز می گردند.

 

 

 

واترجت آب گرم چگونه عمل می کند؟

واترجت آب گرم

دستگاه جت واش آب گرم به علت برخورداری از قدرت بالای پاک کنندگی برای شستشوهای وسیع ایده آل خواهد بود زیرا عملیات نظافت را با سرعت بیشتری انجام می دهد. برای از بین بردن آلاینده های روغنی و گریس که در بسیاری از کارخانه ها و صنایع یافت می شود، باید از شوینده فشار قوی آب گرم استفاده نمود. این رده از دستگاه ها با پاشش پر قدرت آب گرم بدون نیاز به مواد شوینده آلودگی های مزاحم را از میان برمی دارند. آب گرم کثیفی های تثبیت شده را نرم و سست می کند و در نهایت منجر به حل شدن و از بین رفتن آن ها می شود.

 

 

 

واترجت صنعتی آب گرم چه کاربردهایی دارد؟

واترجت آب گرم

کارخانه ها، پالایشگاه ها، صنایع پتروشیمی، صنایع غذایی، کارگاه ها، صنایع دام و طیور، آشپزخانه های صنعتی و بسیاری دیگر از صنایع از جمله مصرف کننده اصلی دستگاه های واترجت آب گرم هستند. کاربرد واترجت آب گرم تنها به مراکز صنعتی محدود نمی شود و در بسیاری از محیط های تجاری، اداری، درمانی، پارکینگ ها و … نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است در ابتدا تهیه واتر جت آب گرم هزینه بیشتری پرداخت شود اما خوب است بدانیم که یک خرید مناسب و مقرون به صرفه به شمار می آید. نه تنها یک دستگاه کارآمد می باشد بلکه این اطمینان را به کاربر می دهد که به سطح مطلوبی از تمیزی و هم چنین ضد عفونی شدن دست خواهد یافت. این دستگاه قابلیت پاشش آب سرد را نیز دارد و در صورت لزوم این توانایی به کار می آید. آب گرم و یا بخار آب داغ پاشش شده به اندازه ای قدرت پاک کنندگی و ضد عفونی کنندگی دارد که قادر است بسیاری از باکتری ها و ارگانیزم های زنده ای را که در سطوح زندگی می کنند، بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی، از بین برد. این ویژگی شوینده های فشار قوی آب گرم در محیط هایی با حساسیت بالای آلودگی حائز اهمیت خواهد بود.

لینک های مفید :

واترجت : فهرستی از محصولات

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش