آشنایی با دستگاه زمین شوی صنعتی

کف شوی

در دنیای رو به رشد امروزی با گسترش و تاسیس شرکت ها و کسب و کار های جدید رو به رو هستیم. افزایش فزاینده کسب و کار های بزرگ و کوچک، موجب افزایش سطح رقابت در بین فعالین اقتصادی و تجاری شده است. افزایش راندمان کاری از جمله اقدامات موثر در بقای کسب و کار ها در بازار های رقابتی می باشد. از جمله اقداماتی که موجب ارتقا راندمان کاری شده و می تواند افزایش سود اوری و بهره ور را در پی داشته باشد،‌فراهم نمودن محیطی آرام و لذت بخش برای افراد شاغل در محیط و مراجعین می باشد. در این میان رسیدگی به امور نظافتی از جمله عوامل موثر در جلب نظر و رغبت مراجعه کنند گان به حضور در محیط بوده و هیمن امر می تواند تاثیرات مثبتی بر ارتقا فعالیت اقتصادی و تجاری کسب و کار ها داشته و در نهایت افزایش بهره وری و سود آوی کسب و کار را در پی داشته باشد. در میان امور نظافتی،‌ شستشو و نظافت سطوح کف از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. با توجه به اینکه شستشوی سطوح کف به واسطه موقعیت فیزیکی انها امری دشواری و زمان بر می باشد،‌ استفاده از سیستم های مکانیزه ای چون دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی راهکار مناسب و ایده آلی برای ارائه یک نظافت موثر و با کیفیت می باشد.

 

آشنایی با دستگاه اسکرابر صنعتی

زمین شوی صنعتی چیست زمین شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و کاربردی می باشد که با هدف شستشو و نظافت موثر و با کیفیت سطوح کف طراحی و تولید شده است. این دستگاه ها بااستفاده از سیستم های مکانیزه آلاینده های چسبیده بر روی سطوح کف را شستشو می دهند. این دستگاه ها مجهز به برس، سیستم پاشش آب، سیستم پاشش آب و مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همو.اره از پاشش آب تمیز برای شستشو و حذف آلاینده ها استفاده می نماید. ساز و کار همزمان سیستم برس زنی و واحد مکش دستگاه، ضمن اینکه آلاینده های چسبیده شده بر روی سطوح را حذف نموده ودر نهایت با جمع آوی آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو سطوحی تمیز و خشک را ایجاد می نماید.

 

ویژگی های دستگاه اسکرابر

اسکرابر صنعتیبزرگترین ویژگی دستگاه های اسکرابر همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن آنها می باشد که واسطه تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکش محقق می گردد. از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می توان به قدرت مانور بالای آنها اشاره نمود. طراحی زمین شوی صنعتی با کیفیت به گونه ای می باشد که به راحتی در شعاع کوچکی چرخیده و تغییر مسیر می دهند. علاوه بر این دستگاه های زمین شوی صنعتی به منظور شستشوی محیط های کوچک تا بزرگ در دو دسته اسکرابر های دستی و خودرویی طراحی و تولید می شوند که امکان استفاده در تمامی فضا ها را برای کاربر مهیا می نماید.

 

انتخاب یک زمین شوی صنعتی مناسب و کاربردی برای محیط مورد نظر

معیار های خرید زمین شوی صنعتیهمانطور که پیش تر اشاره شد دستگاه های زمین شوی صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون در مدل های متنوعی تولید می شوند. از این رو انتخاب دستگاه مناسب از میان طیف گسترده این محصولات دشوار می باشد. به منظور انتخاب دستگاه مناسب و کاربردی توجه به ویژگی های محیط مورد نظر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به عنوان نمونه در صورتی که امکان دسترسی به پریز برق در محیط وجود ندارد و یا حضور کابل برق در محیط،‌ برای افراد مزاحمت ایجاد می نماید، دستگاه های کفشور باتری دار گزینه بهتری می باشند. همچنین در محیط های وسیعی که دارای ترکم چینش بالا می باشند، اسکرابر دستی انتخاب مناسب تری است. در حالی که برای شستشو و نظافت محیط های وسیع با عرض زیاد استفاده از زمین شوی صنعتی خودرویی می تواند نتایج مطلوبتری داشته باشد. علاوه بر این توجه به جنس کفپوش ها نیز نقش مهمی در انتخاب برس مناسب دارد.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش