نیرو محرکه دستگاه اسکرابر صنعتی

اسکرابر خودرویی سخت کار

اسکرابر صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. از آنجایی که این دستگاه ها برای شستشو و نظافت تخصصی سطوح کف طراحی و تولید شده اند، مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف هستند، در نتیجه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند. همین امر مانع از توزیع و انتشار آلودگی ها به دیگر بخش ها می گردد. از دیگر اجزای مهم و کاربردی دستگاه های اسکرابر می توان به سیستم مکنده دستگاه اشاره نمود. سیستم مکنده دستگاه کفشوی صنعتی که مشتمل بر موتور مکنده و لاستیک تی می باشد تمامی مایعات آلوده ناشی از شستشو را جمع آوری نموده و به داخل مخزن آب کثیف منتقل می نماید. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن در اسکرابر ها یکی از بزرگ ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد.دسته بندی دستگاه های کفشوی صنعتی

اسکرابر صنعتیکفشوی های صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتنی در محیط های گوناگون در ابعاد گوناگونی طراحی و تولید می شوند. این دستگاه ها بر اساس نوتع و چگونگی هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار تقسیم بندی می شوند. نمونه های دستی اسکرابر ها ابعاد کوچکی داشته و برای شستشو و نظافت محیط های کوچک و معابر باریک و فشرده طراحی شده اند. این دستگاه ها به واسطه ابعاد کوچک و فشرده قدرت مانور بالایی داشته و از این رو به راحتی می توانند در فضا های کم عرض گردش داشته باشند. نمونه های دستی کفشور ها مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه آن را هدایت می نماید. این در حالیست که نمونه های سرنشین دار کفشور ها مجهز به صندلی بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی دستگاه وظیفه هدایت آن را بر عهده می گیرد. کفشوی های سرنشین دار پهنای کاری بالایی داشته و از این رو برای شستشو و نظافت محیط های وسیع گزینه ای مناسب هستندو از آنجایی که در این دستگاه ها کاربر روی صندلی دستگاه نشسته و آن را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و در نتیجه از توان بالاتری برای ادامه فرآنید شستشو و نظافت برخوردار می باشد.


نیرو محرکه دستگاه های اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتیاسکرابر ها نیز همانند تمامی دستگاه های مکانیزه به منظور انجام عملیات نظافت نیازمند نیروی بیرونی یا همان نیرو محرکه می باشند. با توجه به اینکه کفشوی های صنعتی بیشتر برای شستشو و نظافت سطوح کف در فضا های سرپوشیده طراحی و تولید شده اند، و با توجه به اهمیت حفظ پاکیزگی هوا در فضا های سرپوشیده ، اسکرابر ها انرژی حرکتی مورد نیاز خود را از یروی الکتریسیته فراهم می کنند. دستگاه های کفشوی صنعتی به دو طریق انرژی مورد نیاز خود را تامین می نمایند، که در ادامه به تشریح این دو روش می پردازیم:


اسکرابر کابل دار

کفشوی صنعتیاین مدل از دستگاه های کفشوی صنعتی، انرژی مورد نیاز خود را از طریق اتصال کابل به پریز برق فراهم می نماید. با توجه به اینکه ای مدل از دستگاه ها به برق شهری متصل می شوند هیچ گونه نگرانی بابت اتمام انرژی شارژ دستگاه وجود نداشته و از این رو در هر زمان می توان از دستگاه برای شستشو و نظافت سطوح کف استفاده نمود. به منظور استفاده از این دستگاه دسترسی به پریز برق امری ضروری می باشد. ضمن اینکه دامنه حرکتی دستگاه به وسطه حضور کابل برق در محیط محدود شده و حضور آن می تواند برای افراد در حال تردد مزاحمت ایجاد نماید.


کفشوی های باتری دار

کفشوی صنعتیکفشوی های باتری دار انرژی حرکتی لازم خود را از طریق انرژی ذخیره شده در باتری تامین می نمایند. این دستگاه ها به واسطه عدم داشتن کابل برق دامنه حرکتی وسیعی داشته و به راحتی می توانند به بخش های دور از دسترس نیز دست یابند. عدم مزاحمت کابل برق از دیگر مزایای این مدل از دستگاه ها می باشد که امکان شستشو و نظافت سطوح بخش هایی که دسترسی به پریز برق وجود ندارد را مهیا می نماید. لازم به ذکر است که پیش از استفاده از دستگاه باید نسبت به میزان شارژ آن اطمینان حاصل نمود.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش