مزایای مهم کفسابی و تفاوت آن با کفشویی

مزایای کفسابی و تفاوت آن با کفشویی

یکی از نیازهای نظافتی مکان های وسیع مانند مراکز تجاری، صنعتی، فرهنگی و … تمیز نمودن سطح کفپوش ها است. از طرفی در بسیاری از مواقع این مکان ها مانند مراکز تجاری، علاوه بر تمیزی به صیقلی بودن و درخشندگی کفپوش ها نیز اهمیت می دهند. برای این کار نیاز است تا عملیات کفسابی سطوح انجام شود. انجام این کار با استفاده از روش های سنتی، کار تقریبا ناکارآمدی می باشد. به همین دلیل تجهیزات نظافتی طراحی شده اند، که به طور اختصاصی به منظور پولیش دادن مورد استفاده قرار می گیرند. اگر قصد خرید دستگاه پولیشر را دارید ما شما را با مزایای کفسابی و همچنین تجهیزات مورد استفاده آن آشنا می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت دستگاه کف شور و مشاوره با کارشناسان

کفسابی چیست

به طور کلی در عملیات کفسابی، هدف جلادهی، براق کردن، حذف خط و خش در کنار نظافت و شستشوی سطوح است. کفپوش های مراکز تجاری، صنعتی، فرهنگی و اداری به دلیل تردد بالای افراد دچار رسوب و جرم گرفتگی می شوند. به همین دلیل پس از مدتی رسوبات موجب فرسودگی کفپوش ها و کاهش طول عمر آن ها می گردد. در این عملکرد علاوه بر شستشوی سطح کفپوش ها، جرم و رسوبات موجود روی سطوح نیز از بین می رود. که در نهایت سطوح کف کاملا براق و صیقلی می شوند و همچنین دوام و طول عمر آن ها نیز افزایش می یابد.

کفسابی چیست و تفاوت آن با کفشویی چیست
کفسابی چیست

تفاوت کفسابی و کفشویی

در بسیاری از مواقع ممکن است افراد کفسابی و کفشویی را یک عملکرد تلقی نمایند. بنابراین از اسکرابرها برای کف سابی نیز استفاده نمایند. در صورتی که این دو عملکرد کاملا متفاوت بوده و تجهیزات صنعتی مورد استفاده برای آن ها نیز متفاوت می باشد. به طور کلی کفسابی عملیاتی است که به منظور صیقلی و صاف نمودن سطوح کفپوش ها مورد استفاده قرار می گیرد. اما کفشویی به معنای شستشوی عمیق سطوح کفپوش ها می باشد. به همین دلیل این دو عملکرد کاملا متفاوت بوده و برای انجام آن ها نیاز به تجهیزات نظافتی متفاوتی نیز می باشد.

مزیت های دستگاه پولیشر

استفاده نمودن از تجهیزات صنعتی کفسابی می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش مقاومت و طول عمرکفپوش ها داشته باشد. مزایای بسیار این تجهیزات موجب شده تا استفاده از آن ها بسیار مورد استقبال قرار بگیرد. از جمله مزایای این عملیات می توان به زیبایی بخشیدن به محیط، صرفه جویی در هزینه تعویض کفپوش ها اشاره نمود. به طور کلی از حذف و از بین بردن سریع آلودگی های عمیق مانند رسوب و جرم های روی سطح کفپوش ها و همچنین صیقلی نمودن حفره و ترک ها، موجب می شود تا کفپوش ها در کنار زیبایی طولانی مدت، عمر مفید بیشتری داشته باشند.

 

معرفی دستگاه پولیشر صنعتی و کفساب

یکی از بهترین دستگاه های صنعتی کفسابی، پولیشر ها هستند. این دستگاه کف ساب با چرخش سریع پد و برس خود باعث شده تا عملیات جلادهی با سرعت زیاد و کیفیت بالایی انجام گیرد. پلیشر ها را در صنایع مختلف می توان مورد استفاده قرار داد. ساختار ایمن و مقاوم این تجهیزات نظافتی موجب شده تا به راحتی بتوان آن ها را برای کفسابی کفپوش های خشن و سخت نیز مورد استفاده قرار داد. از این دستگاه صنعتی می توان برای شستشو و نظافت عنوان کفپوش های سنگی، سرامیکی و حتی سطوح از جنس فرش و موکت… استفاده نمود. ساختار پولیشر ها به گونه ای است که با استفاده از برس های چرخان و مخزن آب تمیز می توانند کفسابی را به همراه شستشوی سطحی اجرا نمایند.

مزیت های دستگاه پولیشر یا کفسابی
مزیت های استفاده از تجهیزات صنعتی کفسابی

همچنین دسته کنترلی روی آن موجب می شود تا کاربر بتواند با سهولت کامل پولیشر را هدایت نموده و با استفاده از این دسته ها، میزان شستشو و کف سابی را با توجه به نیازهای کفپوش، تنظیم و کنترل نماید. از آنجایی که ساختار این دستگاه های نظافتی در عین مقاومت، بسیار ساده می باشد. کاربران بدون نیاز به آموزش می توانند هدایت آن را به عهده بگیرند. از آنجایی که منبع تغذیه این دستگاه با استفاده از کابل برق شارژ می شود. می توان بدون توقف و به صورت پیوسته تمامی سطوح کفپوش ها را کفسابی نمود. از طرفی پهنای برس های چرخان موجب می شود تا در مدت زمان کمتر، با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر عملیات کفسابی سطح کفپوش ها را انجام دهید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش