افزایش بهره وری اقتصادی با استفاده از دستگاه اسکرابر

کفشوی صنعتی مناسب استخر

سطوح کف به واسطه تردد افراد همواره آلوده و کثیف می شوند. مسلما ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح کف می تواند تاثیرات نامطلوبی را بر روی جلوه های بصری محیط داشته و علاوه بر این به واسطه خاصیت اسیدی اغلب آلاینده ها، آسیب هاب جدی، پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را بر روی سطوح وارد نماید. از این رو شستشو و نظافت آنها امری للازم و ضروری می باشد. اما شستشو و نظافت سطوح کف به واسطه موقعیت فیزیکی این سطوح امر دشواری بوده و از این رو شستشو و نظافت آنها همواره مورد غفلت و سهل انگاری واقع می شود. اگر چه از دیر باز تا کنون از شیوه های سنتی و دستی نظافت برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی این سطوح استفاده می شود اما استفاده از سطل آب و تی دستی قادر به تامین تمامی نیازهای نظافتی محیط نبوده و نمی تواند آنگونه که باید و شاید آلاینده های انباشته در محیط را حذف نماید. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه های اسکرابر راهکار مناسب و ایده آلی برای شستشو و حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی کفپوش ها می باشد.

 

ساز و کار دستگاه اسکرابر

اسکرابراسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت آلاینده ها از روی سطوح هموار کف می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را از روی سطوح جدا نموده و شستشو می دهد. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت شستشو و نظافت، مجهز به مخازن مجزا برای آب تمی زو آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش اب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح از مهم ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد که به واسطه تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکنده و لاستیک تی محقق می گردد. سیستم مکنده این دستگاه وظیفه دارد تا تمامی آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو را جمع آوری نموده و به داخل مخزن آب کثیف منتقل نماید.


نقش اسکرابر در افزایش بهره وری اقتصادی

اسکرابرهمانطور که پیش تر اشاره شد، به واسطه موقعیت فیزیکی سطوح کف، شستشو و نظافت کفپوش ها امری دشوار و طاقت فرسا می باشد. از این رو کاربران همواره در مورد شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی این سطوح غفلت و بی توجه می کنند. در مواقع اضطرار نیز از شیوه های سنتی و دستی چون استفاده از یک سطل آب و تی برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. استفاده از چنین شیوه هایی نه تنها نمی تواند آلاینده ها را از روی سطوح حذف نماید، بلکه به واسطه استفاده از شیوه های نادرست موجب از بین رفتن درخشندگی کفپوش ها نیز شده و در طولانی مدت می تواند صدماتی را بر روی کفپوش ها وارد نموده و هزینه های هنگفت و گزاف تعمیرات و یا تعویض کفپوش ها را بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها تحمیل نماید. با توجه به اهمیت نظافت درست و کاربردی کفپوش ها استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه و صنعتی چون دستگاه های اسکرابر راهکار مقرون به صرفه و ایده الی برای شستشو و حذف آلانیده های انباشته از روی سطوح می باشد.از آنجایی که دستگاه های اسکرابر به منظور شستشوی تخصصی سطوح کف طراحی شده اند، عملیات شستشو و نظافت را به نحو کاملا تخصصی انجام داده و با بهره گیری از سیستم های کاملا کانیز ه عملیات شستشو و حذف آلانیده ها را به صورت کاملا حرفه ای و بدون دخالت دست انجام می دهد. همین امر مانع از باقی ماندن آلاینده ها بر روی سطوح شده و در نتیجه کفپوش ها کاملا تمیز و عاری از آلودگی می گردند. همین امر موجب حفظ درخشندگی و طول عمر کفپوش ها می گردد. از سوی دیگر کاهش در تعداد نیروی خدماتی از دیگر مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر می باشد که کاهش در هزینه ها و به تبع آن افزایش بهره وری و سود آوری را در پی دارد. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده از دیگر مصادیق افزایش بهره وری و سود آوری استفاده از دستگاه های اسکرابر ئر مقایسه با شیوه های سنتی و دستی نظافت می باشد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش