ویژگی های منحصر به فرد دستگاه کف شوی صنعتی

کف شوی

نظافت و پاکیزگی به عنوان دو مولفه ی اصلی و جدا نشدنی محیط های پر رفت و آمد می باشند. از این رو، همگام با سپری شدن زمان و با پیشرفت علم وتکنولوژی ، دستگاه های مکانیزه ، جایگزین روش های شستشو و نظافت سنتی شده و تحولی نوین در این عرصه ایجاد نموده است . به گونه ای که امروزه و با تکامل دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی ، امر شستشوی و نظافت سطوح با سرعت به مراتب بالاتر ، هزینه ی بسیار محدود تر ، راحتی قابل توجه کاربر و نیز کارایی و بهره وری مطلوب ، همه و همه از جمله مزایایی می باشند که دستگاه های نظافت صنعتی از جمله کف شوی ها ، فراهم آورده اند و سبب جلب رضایت و تامین بالاترین کیفیت نظافتی گشته و زمینه را برای فراهم سازی بهداشت و سلامت محیطی محیا می سازد. همانطور که اشاره کردیم ، دستگاه زمین شوی صنعتی، به عنوان یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های نظافت صنعتی مورد توجه می باشد که در ادامه به بررسی ویژگی های دستگاه کفشور خواهیم پرداخت :

قیمت دستگاه کف شور و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا

کف شوی صنعتی

9999999999زمین شوی (اسکرابر) ، با هدف شستشوی ، برس زنی و جمع آوری همزمان آب از سطح مورد بهره برداری قرار می گیرد. دستگاه های کف شوی صنعتی یا کفشوی در سری مدل های دستی و سرنشین دار تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. کف شوی به طور کلی از بخش های مختلف : برس ، چرخ ، تی ، مخازن ریکاوری و آب تمییز ، سامانه ی مکنده و… تشکیل شده است. اسکرابر های دستی به منظور کار در محیط های کوچک و با محدودیت فضایی مورد استفاده قرار می گیرد تا اپراتور، با هدایت و کنترل مطلوب دستگاه ، از برخورد ها و بروز آسیب های احتمالی جلوگیری به عمل آورد. اما اسکرابر های سرنشین دار (خودرویی) ، بوسیله ی موتور حرکتی تعبیه شده بر روی دستگاه کف شوی این امکان حاصل می گردد تا کاربر به راحتی و بدون اتلاف انرژی جهت هدایت دستگاه ، آن را کنترل کرده و محیط های با مساحت و وسعت بالا را در کمترین زمان ممکن پاکیزه نماید. به طور کلی زمین شوی صنعتی دارای ویژگی های زیر می باشد :

 

1-دید مطلوب کاربر به اطراف دستگاه

2-چرخ های بزرگ و مستحکم

3-مخزن پلی اتیلن

4-قابلیت تنظیم فشار برس ها

 

 

دید مطلوب کاربر

کف شویاز جمله ویژگی های کف شوی که لازم است به هنگام تهیه ی دستگاه مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد، دید کاربر نسبت به محیط می باشد. در برخی از کف شوی ها محل قرار گیری کاربر در قسمت عقب دستگاه تعبیه شده است که موجب عدم تسلط اپراتور بر فضای تحت نظافت و نیز دید نامناسب و در نهایت بالا رفتن خطر برخورد با موانع و لوازم موجود در محیط می گردد. اما در اسکرابرهای کمپانی RCM ایتالیا ، جلوی دستگاه به عنوان محل قرار گیری کاربر مشخص شده و او با نشستن بر صندلی خود ، قادر خواهد بود تا در بهترین حالت ممکن دستگاه را هدایت و محیط را شستشوی داده و خشک نماید.

 

 

 

 

چرخ های بزرگ و مستحکم

99999عبور آسان از موانع و گذشتن از پستی و بلندی های سطح ، این امکان را فراهم می سازد تا دستگاه با کمترین لرزش ممکن از این موانع گذشته و آماده ی ارائه ی خدمت باشد. استفاده از چرخ های توپر و بزرگ با قابلیت ترمز قوی و قدرتمند امکان دستیابی به راندمان در سطح بالا را فراهم می آورد و ردی بر جای نمی گذارد.

 

 

 

مخزن پلی اتیلن

اسکرابردر تمامی اسکرابر ها لازم است تا دو مخزن آب تمییز و ریکاوری در دستگاه اسکرابر صنعتی تعبیه و قرار گیرد ؛ تا آب را به محیط اعمال کرده و پس از برس زنی و مکش توسط سامانه مکنده داخل مخزن ریکاوری (آب کثیف) نگهداری شود. از این رو دائماً دستگاه در حال استفاده از این بخش مهم و تاثیر گذار می باشد. بنابراین استفاده از مخازن پلی اتیلن با قابلیت ضد خوردگی علاوه بر تامین طول عمر دستگاه ، ضامن کیفیت کاری اسکرابر خواهد بود.

 

 

 

قابلیت تنظیم فشار برس ها

زمین شویبرس ها به عنوان یکی از اصلی ترین و تاثیرگذار ترین بخش های اسکرابر در شستشوی و از بین بردن لکه ها وآلودگی ها از سطح می باشد. بنابراین افزودن قابلیت های مختلف به این بخش از اسکرابر ، می تواند موجب کارایی هر چه بهتر دستگاه گردد. قابلیت تنظیم فشار برس ها توسط کاربر از جمله این ویژگی ها نامبرده می شود. تنظیم فشار برس های اسکرابر این امکان را فراهم می سازد تا دستگاه محیط های مختلف ، با سختی مختلف را بدون تعویض برس شستشو و پاکیزه نماید.

 

 

لینک های مفید:

کف شوی صنعتی : فهرستی از دستگاه های اسکرابر صنعتی

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش