نظافت مکانیزه پاساژ با تجهیزات نظافتی

نظافت مکانیزه پاساژ با تجهیزات نظافتی

پاساژ یک مجموعه تجاری گسترده است که برای اهدافی همچون تاسیس دفاتر کاری و غرفه ­های فروش محصولات احداث می­شود. رعایت بهداشت در امکان عمومی، اهمیت بسیار زیادی نسبت به دیگر اماکن دارد و نظافت مکانیزه پاساژ باید جدی گرفته شود. محیطی این چنینی به صورت روزانه ترافیک کاری خیلی زیادی را تجربه می­کند. میزان تردد افراد در این مکان­ها بسیار زیاد است. در نتیجه نظافت مکرر آن باید در نظر گرفت شود.

اهمیت نظافت پاساژ

نظافت مکانیزه پاساژ با اسکربار و تجهیزات نظافتی
نظافت پاساژ با تجهیزات نظافتی

حفظ تمیزی

تمامی مکان ­های عمومی و پر تردد نیاز به نظافت و پاکسازی مکرر دارند. در غیر این صورت می­توانند سلامت افراد حاضر در محیط را به خطر بیندازند و عاملی برای انتشار بیماری ­ها باشند.

زیبایی پاساژ

برای طراحی فضای داخلی و خارجی یک مرکز تجاری هزینه­ های بسیار زیادی صرف می­شود. زیباترین نماهای ساختمانی و بهترین مدلسازی ­های دکوراسیون داخلی در صورتی که تمیز و پاکیزه نگهداری نشوند هیچ جذابیتی نخواهند داشت. نظافت مکانیزه پاساژ در حفظ زیبایی­های بنا تاثیر گذار است.

تاثیر در جذب مشتری

یک پاساژ تجاری نورپردازی می­ شود. از تزئینات و اکسسوری­ های زیبا برای جلوه هر چه بهتر فضا و به نمایش گذاشتن محصولات ارائه شده استفاده می­ شود. در نهایت اگر محیط پاکیزه نگهداری نشود، تمامی این هزینه­ ها بی­ تاثیر خواهد بود. هیچ یک از ما مایل به خرید از یک مجتمع تجاری غیر بهداشتی نخواهیم بود.

رعایت بهداشت

پله برقی­ ها، کف سالن و تمامی­ بخش ­های پاساژ در معرض آلودگی­ های محیطی هستند. لازم است به جهت رعایت قوانین بهداشتی و حفظ سلامت افراد، نظافت مکانیزه پاساژ را در دستور کار قرار دهید.

[ بخوانید: راهنمای نظافت مجتمع مسکونی با تجهیزات نظافتی ]

مزایای استفاده از تجهیزات مکانیزه برای نظافت پاساژ

نظافت سریع

تصور کنید یک مجموع وسیع و طبقاتی از پارکینگ تا طبقه آخر به واسطه تجهیزات دستی نظافت شود! چنین چیزی غیر ممکن است. اگر هم این طور باشد، باید تعداد زیادی نیروی نظافتی را استخدام کنید. برای ساعات زیادی کار را تعطیل کنید و زمان زیادی را برای انجام این فرایند اختصاص دهید. نظافت مکانیزه پاساژ در کمترین زمان ممکن صورت می­گیرد.

نظافت با کیفیت و بدون نقص

تاثیر و عملکرد نظافت با تجهیزات دستی بسیار پایین است و همیشه ردی به جای می­گذارند. این اتفاق ناخوشایند است؛ به طوری که انگار هیچ چیز مثل روز اولش نمی­ شود. وقتی از تجهیزات مکانیزه استفاده کنید، هیچ ردی از آلودگی به جای نخواهد ماند.

امکان نظافت در حین تردد افراد

زمانی که از تجهیزات نظافتی دستی استفاده می­ کنید، مجبور هستید برای ساعات بسیار زیادی واحد های تجاری را تعطیل کنید. چرا که فرایند جارو کشی گرد و غبار را در محیط پخش می­ کند و کفشویی نیز رد آب به جای می­ گذارد. با استفاده از این تجهیزات کار شما آسان­ تر است.

کاهش مصرف آب

علاوه بر مزایای ذکر شده، با استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه پاساژ در مصرف آب هم صرفه جویی می­کنید. این تجهیزات دوست و حامی محیط زیست هستند و با استفاده از کمترین میزان مواد شوینده و آب، محیط مورد نظر شما را تمیز خواهند کرد.

کاهش هزینه­ های نیروی خدماتی

با این تجهیزات نظافت صنعتی می ­توانید میزان نیرو های استخدامی را به حداقل تعداد کاهش دهید. در همان زمان محدود، به واسطه چند نیروی کار و تجهیزات کارآمد مکانیزه فرایند پاکسازی پاساژ به انجام می­رسد.

نظافت مکانیزه پاساژ و مجتمع های تجاری با تجهیزات نظافتی صنعتی
نظافت مجتمع تجاری کفشوی صنعتی

تجهیزات لازم برای نظافت مکانیزه پاساژ

شما به کفشوی صنعتی برای شستشوی کف پاساژ، واترجت برای شستن محوطه بیرونی، نما و سرویس ­ها و در نهایت جاروبرقی برای نظافت محیط احتیاج خواهید داشت. هر یک از این ابزارها کارایی منحصر به فردی دارند. کفشوی یا اسکرابر ها به منظور شستشوی زمین، واترجت آب پرفشار برای شستشوی محیط بیرونی مانند نما، ورودی و پارکینگ ها و در آخر جاروبرقی تمامی گرد و غبار موجود در پاساژ را از بین می­برد.

راهنمای خرید کفشوی مکانیزه پاساژ

تناسب داشتن کارایی دستگاه با وسعت محیط حائز اهیمت است. در واقع قدرت و کارایی آن در کنار ابعادی که دارد باید براساس وسعت محیط تعیین شود. امکان حرکت دستگاه در محیط بدون بروز مشکل در زمان برخورد با موانع هم یکی از ویژگی­ های است که باید در نظر گرفته شود.

جمع بندی

برای خرید اسکرابر و یا هر نوع تجهیزات نظافت مکانیزه پاساژ باید تولید و عرضه شده از یک برند معتبر باشد. محصولات درجه یک و استاندارد با قطعات با کیفیت مونتاژ شده ­اند. خرید دستگاه کف شوی سالن برای بخش­ های کوچک می­ تواند اقدام هوشمندانه ­ای باشد. کفشوی سرنشین دار برای پاساژ های وسیع گزینه بهتری خواهد بود. از مزایای استفاده از تجهیزات مکانیزه برای نظافت پاساژ می توان به نظافت سریع، نظافت با کیفیت و بدون نقص، امکان نظافت در حین تردد افراد، کاهش مصرف آب، کاهش هزینه­ های نیروی خدماتی اشاره کرد. و تجهیزات لازم برای نظافت مکانیزه پاساژ، کفشوی برای شستشوی کف پاساژ، واترجت برای شستن محوطه بیرونی، نما و سرویس ­ها و جاروبرقی برای نظافت محیط است.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش