واترجت صنعتی ابزاری پر قدرت و انعطاف پذیر

معرفی اجزای کارواش صنعتی

نخستین گام برای زیبا سازی ساختمان های مسکونی، تجاری و … نظافت و شستشوی آن می باشد و شستشوی با فشار بالای آب می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که برای تمیز نمودن و ترمیم سطوح به در فضاهای باز لازم است. علاوه بر این نظافت عمیق بسیاری از کارخانه ها، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، انبارها، معابر شهری و دیگر سطوح سخت به وسیله انواع دستگاه های واترجت صنعتی انجام می پذیرد. گاهی اوقات حتی قوی ترین مواد شوینده و مواد شیمیایی برای تمیز نمودن یک سطح کافی نیستند و یا با توجه به جنس سطح امکان استفاده از این مواد وجود ندارد. شوینده های فشار قوی با جدا سازی و از بین بردن عمیق ترین لکه ها و آلودگی ها، پاکیزگی خیره کننده ای را به ارمغان می آورد.

کاربردهای منحصر به فرد واترجت صنعتی

تنوع در طراحی و ساخت دستگاه های شوینده فشار قوی امکان استفاده از آن ها را در محیط های گوناگون و برای از بین انواع آلودگی ها و به خصوص آلودگی ها چرب و روغنی که سبب لغزش سطوح و یا خرابی تجهیزات می شود، فراهم می آورد.

 

خزه زدایی

در مناطق مرطوب میزان رشد قارچ، خزه و جلبک روند افزایشی داشته و گسترش آن امری ناخوشایند خواهد بود. در این شرایط دستگاه واترجت صنعتی به عنوان بهترین گزینه مطرح می گردد و با استفاده از تکنیک های فشار قوی، آب به عمق ریشه ها نفوذ کرده و به طور مؤثری این دسته از آلودگی ها را از میان بر می دارد، از طرف دیگر در بازه های زمانی طولانی از رشد دوباره خزه و جلبک جلوگیری می نماید. این سیستم در صنایع دریایی کاربرد فراوان دارد.

 

 

ترمیم سطوح سوخته

سانحه آتش سوزی سبب بر جای ماندن دوده و سیاهی با غلظت بالا بر روی سطوحی می شود که در نزدیکی آتش قرار داشته اند. به منظور بازگرداندن سطوح آسیب دیده به حالت اولیه خود می توان از دستگاه واترجت صنعتی بهره مند گردید و آلاینده های باقی مانده را از محیط حذف نمود.

 

 

 

رنگ بری

رنگ بری یکی از مهم ترین بخش های آماده سازی سطوح برای رنگ آمیزی دوباره و ترمیم آن می باشد. تراشیدن رنگ های پوسیده و قدیمی به صورت دستی امری وقت گیر، هزینه بر و سخت و دشوار خواهد بود و گرده های حاصل شده نیز مشکلات تنفسی به وجود می آورد. کارواش صنعتی به عنوان یک ابزار حرفه ای برای رنگ بری سطوح مورد استفاده قرار می گیرد و با نصب نازل دوار بر روی دستگاه لایه های فرسوده رنگ در مدت زمان کوتاه و با کیفیت چشمگیر حذف می شوند.

 

 

حذف دیوار نویسی

برای از بین بردن نقاشی ها و نوشته های روی دیوارها در محیط های شهری دستگاه واترجت قابل استفاده است. نقاشی ها و دیوار نوشته ها ظاهری نامناسب به شهر می دهند که شهرداری ها و شرکت های خدماتی زحمات زیادی را برای از بین بردن آن ها متحمل می شوند؛ واترجت صنعتی به عنوان یک ابزار کارآمد و انعطاف پذیر و با استفاده از نیروی حاصل از آب، تصاویر نازیبای درج شده بر روی دیوارهای شهر را با سرعت بالا، سهولت هر چه تمام تر و با نتیجه ای شگفت انگیز، حذف می نماید.

 

 

انتخاب دستگاه و تجهیزات متناسب با نوع فرآیند

طراحی و تولید دستگاه های شوینده فشار قوی بر پایه قابلیت انجام عملیات گوناگون صورت می گیرد که نتیجه آن ساخت و ارائه انواع واترجت می باشد. با شدت یافتن آلودگی ها دستگاه هایی با فشار بالاتر انتخاب می شوند و برای از بین بردن آلاینده های روغنی کارواش آب گرم بهترین انتخاب به شمار می آید. در کنار تهیه دستگاه مناسب، انتخاب تجهیزات جانبی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می توانند کارایی واتر جت صنعتی را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند.

لینک های مفید :

واترجت : فهرستی از محصولات

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش