کاربرد کارواش صنعتی در نظافت منزل

کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی علاوه بر صنعتی می تواند در حوزه های دیگر نیز کاربرد داشته باشد. واترجت صنعتی در شستشو و نظافت منزل کاربرد بسیار مفیدی دارد. این دستگاه با توجه به تجهیزات و لوازم جانبی متنوعی که دارد می تواند پاسخگوی نیاز کاربران در انجام امور نظافت منزل باشد. کارواش صنعتی با پاشش آب با فشار بالا بر روی سطوح گوناگون می تواند آلاینده ها و جرم های انباشته و سخت را از بین ببرد و نتیجه ای مطلوب در نظافت به ارمغان بیاورد. در ادامه این مقاله به کاربرد های متنوع و گوناگون این دستگاه واترجت صنعتی در محیط منزل پرداخته خواهد شد.

 

شستشوی سطوح و دیواره ها

کارواش صنعتییکی از کاربردهای متداول دستگاه های کارواش صنعتی شستشوی سطوح کف و دیوارها می باشد. سطوح زمین در حیاط، پارکینگ و محیط بیرونی منزل معمولا از بتن، موزاییک و سرامیک هستند. این سطوح به دلیل مجاورت با هوای شهر در معرض آلاینده ها، دوده و چربی قرار دارند. همچنین، برخی از این سطوح به سبب نوع طراحی دارای خلل و فرج در میان کاشی ها و سرامیک هستند که شستشوی این درزها به صورت دستی امکان پذیر نیست. کارواش خانگی می تواند به راحتی با فشار بالای آب آلاینده های انباشته در درزها و سطوح سرامیکی و بتنی را شستشو دهد و تمیز کند.

 

نظافت استخر و حیاط

کارواش خانگیدر منازلی که دارای حیاط های وسیع و استخر هستند، لجن و گل و لای به سبب بارش باران و برف و ریزش برگ های درختان به مرور زمان نقشی اساسی در آلوده کردن محیط دارند. وسعت بالای حیاط و استخر نظافت دستی و سنتی را دشوار و زمان بر می کند. به همین منظور، از دستگاه کارواش صنعتی در تخلیه استخر و شستشوی لجن های دیواره های داخلی آن، شستشوی سطح حیاط از برگ های انباشته درختان و گل و لای حاصل از باران و برف، استفاده می گردد. واترجت صنعتی دارای یک نازل لجن کش به عنوان لوازم جانبی جهت تخلیه آب استخر و لجن داخل آن می باشد.

 

شستشوی خودرو و پارکینگ

واترجت صنعتیخودروها در معرض باران و آلودگی های موجود در شهر قرار دارند و به سرعت کثیف می شوند اما مراجعه به کارواش به طور مداوم دشوار و هزینه بر است. استفاده از کارواش صنعتی به منظور شستشوی اتومبیل علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، در کاهش مصرف آب تاثیر چشم گیری دارد. کیفیت و کارآیی دستگاه واترجت صنعتی در شستشوی خودرو در مقایسه با روش های دستی و کارواش های اتوماتیک بیشتر است. همچنین، می توان از این دستگاه به منظور شستشوی سطوح دیوار و کف پارکینگ که به دلیل رفت و آمد خودروها دچار دوده و گرد و خاک می شوند، استفاده نمود.

 

کاربرد کارواش صنعتی در شستشوی نمای ساختمان

واترجت خانگینما و شیشه های ساختمان و آپارتمان به سبب باران و آلودگی هوا دچار لکه و دوده می شوند. شستشو و نظافت شیشه ها و نمای ساختمان در ارتفاعات دشوار و هزینه بر است. به همین منظور، از کارواش صنعتی جهت شستشوی شیشه ها و نمای بیرونی ساختمان در ارتفاعات و سطوح پایین تر استفاده می گردد. همچنین، در این دستگاه می توان از مواد شوینده استفاده نمود تا کیفیت شستشو و قدرت پاک کنندگی آب فشار قوی جهت حذف آلاینده های سخت و چرب از سطوح شیشه و دیوار افزایش یابد. استفاده از مواد شوینده کمک می کند تا لکه پس از شستشو بر روی شیشه باقی نماند.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش