مزایای شستن دیوار با واترجت

شستن دیوار با واترجت

در محوطه خانه، ادارات، مراکز تجاری و بخش های صنعتی آلودگی ها بر روی سطح دیوار ها بر جای می مانند. این آلودگی ها علاوه بر نازیبا نمودن جلوه آن بخش، به مرور آسیب هایی را بر روی ساختار دیوار بر جای می گذارند. در نتیجه برای تمیز نمودن، حفاظت و حتی بازسازی دیوار ها، شستن این سطوح بایستی مد نظر قرار گیرد. واترجت صنعتی از جمله دستگاه های مفید و کاربردی در رابطه با شستشوی سطوح مختلف به حساب می آید. یکی از این موارد شستن دیوار با واترجت می باشد. این دستگاه با استفاده از آب پر فشار در مدت زمان کم سطوح آلوده را تمیز می کند.

اساس عملکرد کارواش صنعتی

پمپ کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی یا واترجت، با بهره گیری از یک پمپ فشار قوی، سطوح آلوده را تمیز نموده و به حالت اول بر می گرداند. در واقع در فرآیند شستن دیوار با واترجت ، فشار بالای آب باعث از بین بردن نیرو های بین مولکولی آلاینده ها می شود و آن ها را از سطوح حذف می کند. هر چه فشار آب در واترجت ها بیشتر باشد مسلما درصد آلودگی هایی که از بین می روند بیشتر خواهد بود. البته این موضوع بطور کلی درست نبوده و از یک حدی بالاتر فشار آب می تواند به سطح آسیب برساند. بنابراین انتخاب فشار کاری متناسب با سطح مورد نظر در عملیات شستن دیوار با واترجت یا سایر امور نظافتی دارای اهمیت است. در این دستگاه آب مورد نیاز از یک منبع تامین شده و به داخل پمپ می آید. بعد از عبور آب از پمپ و افزایش فشار آن، شلنگ فشار قوی، تفنگی، لنس و نازل قرار گرفته اند. نازل بخش انتهایی دستگاه است که با توجه به نوع آن، آب از دستگاه خارج می شود.

مزایای شستشوی دیوار با واترجت صنعتی

شستن دیوار با واترجت صنعتی به مانند سایر کاربرد های این دستگاه مزایای متعددی را فراهم می آورد. با استفاده از واترجت، در قدم اول آلودگی ها سرسخت یا قدیمی با سرعت بالا از بین می روند و زحمتی متوجه کاربر نمی شود. همچنین با شستشوی منظم دیوار ها و نما با استفاده از کارواش صنعتی می توان از خرابی زودتر آنها جلوگیری نمود. عدم توجه به شستشوی منظم سطح دیوار باعث می شود تا بافت دیوار به مرور تخریب شود. پاک کردن نقاشی و رنگ دیوار و انواع آلودگی و زیباسازی از مزایای شستن دیوار با واترجت صنعتی است. شستن دیوار با واترجت از کیفیت بالایی برخوردار است و در زمانی کوتاه می توان کار شستشوی آن را به پایان رساند. با توجه به سرعت بالای این دستگاه ها می توان گفت وقت و هزینه نیز به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. صرفه جویی در مصرف آب را می توان یکی از مزایای دیگر دستگاه کارواش دانست. از آن جا که هر شخصی به دنبال کاهش هزینه های خود می باشد می توان گفت این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتخاب واترجت صنعتی مناسب برای شستن دیوار

شستن دیوار با واترجت یا کارواش صنعتیدر رابطه با شستن دیوار با واترجت موارد متعددی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرند تا بتوان نتیجه مطلوب از نظافت را به دست آورد. در وهله اول باید به رعایت فاصله ایمنی مناسب دستگاه با سطح دیوار توجه نمود تا آسیبی متوجه آن نشود. همچنین واترجت صنعتی مناسب شستن دیوار ها باید دارای فشار کاری مناسب برای عد آسیب رسانی به سطح و در عین حال اثربخشی فرآیند شستشو باشد. معمولا دستگاه های کارواش صنعتی با فشار کاری حدود ۱۰۰ بار قابلیت حذف بیشتر آلودگی های دیوار را دارند. البته حذف رنگ از روی دیوار به فشار کاری بیشتری نیاز دارد. استفاده از تجهیزات جانبی یک راه موثر برای افزایش اثربخشی فرآیند شستن دیوار با واترجت صنعتی می باشد. برس شستشو یکی از این تجهیزات است که با اتصال به دستگاه واترجت عملیات شستشو را آسان، سریع و موثر می نماید. اگر برای شستن دیوار با واترجت از مواد شوینده استفاده می کنید حتما در انتخاب آن توجه لازم را داشته باشید تا نوعی را انتخاب کنید که با جنس دیوار مورد نظر شما سازگاری داشته باشد. در نهایت باید گفت هدف از شستشوی دیوار با واترجت از بین بردن انواع آلودگی ها برای افزایش طول عمر مفید دیوار ها می باشد که این موضوع می تواند به کاهش هزینه های نهایی کمک کند. بنابراین تمام اقدامات صورت گرفته باید در راستای رسیدن به این هدف باشند.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش